Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

SSD’ler ve Daha Fazla RAM ile PC’nizin ya da Dizüstü Bilgisayarınızın Performansını Artırın

SSD’ler ve Daha Fazla RAM ile PC’nizin ya da Dizüstü Bilgisayarınızın Performansını Artırın

Laptop’unuzun, masaüstü bilgisayarınızın ya da iş istasyonunuzun performansını arttırmak için Kingston RAM ve SSD (Katı Hal Sürücüsü)’lerden faydalanın.

Sisteme/Cihaza Göre Ara

Performansınızı Artırın

Performansınızı Artırın

Katı hal sürücüsü (SSD) takmak ve bellek kapasitesini yükseltmek Masaüstü PC veya laptop performansını artırmanın iki kolay ve uygun maliyetli yoludur.

Yeni sayılabilecek sistemler bile harddiskin bir SSD’ye yükseltilmesinde önemli performans artışları sağlayabilirler. Kingston’ın giriş seviyesi SSD’leri, dönme prensibiyle çalışan bir harddiske kıyasla on kat daha hızlı olması sayesinde programlarınıza ve dosyalarınıza daha hızlı erişim sağlar. SSD’lerimiz aynı zamanda terabaytlara (TB) varan kapasitelerdeki sürücülerle daha yüksek veri saklama alanı da sunarlar.

Uygulamanıza ve kullanım seviyenize göre en iyi RAM yapılandırmasını sağlayarak sisteminize hız kazandırın. RAM, bilgi ve talimatlar için işlemcinizin ilk başvurduğu yer olduğundan, sık kullanılan verilerin yüklenebileceği miktarda RAM’e sahip olmak daha verimli çalışmanızı sağlayacaktır. Kingston, Ürün Bulma Aracı ile bellek bulmada tahmin faktörünü ortadan kaldırmaktadır. Arama aracına sistem bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Her durumda PC’niz ya da dizüstü bilgisayarınız için doğru RAM’i ya da SSD’yi bulmanızı kolaylaştırıyoruz.

Bir oyun PC’sinin performansını artırmak ya da yeni oyun bilgisayarı tasarlama aşamasında parça aramak için oyun RAM’lerimize ve SSD’lerimize bakın.

header solutions personal storage ssd

Katı Hal Sürücüleri (SSD)

Kingston’ın hızlı ve güvenilir SATA ve NVMe SSD'leri yeni PC modelleri, sunucular ve sistem birleştiricileri için harika seçenekler olan çeşitli veri saklama çözümleri sunacak şekilde tasarlanmıştır. Bir SSD ile masaüstü ve dizüstü bilgisayarların hız ve veri saklama kapasitesini artırın. Giriş seviyesi bir SSD, tipik bir 7200RPM harddiskten yaklaşık on kat daha hızlıdır. Daha da yüksek performans elde etmek ya da PCIe teknolojisinden yararlanmak isterseniz, performans, veri depolama ve bütçenizi en iyi şekilde karşılayacak bir ürünü bulmak için tüm Kingston SSD ürün serisine bakın.

SATA

Kingston SSD’ler, hem tüketiciler hem de organizasyonlar için performansı arttırmada kullanılabilecek ideal öğelerdir. Çok çeşitli modellerde ve kapasitelerde gelen Kingston SSD'ler, bilgisayarınızın kullanım ömrünü iyileştirir ve geleneksel sabit disk sürücülere kıyasla daha yüksek hız, performans ve güvenilirlik sunarlar.

SATA SSD’leri bulun

NVMe

Yeni SSD standartlarına öncülük yapan Kingston NVMe SSD’ler, 3D render işlemleri, oyun ve video düzenleme gibi içerik oluşturma gibi yazılım uygulamalarında daha iyi performansı desteklemek için daha iyi sistem ve bilgisayar performansı sunarlar.

NVMe SSD’leri bulun

header pcperformance memory

RAM

Dizüstü bilgisayar ve PC üreticileri, maliyeti düşürmek için genellikle minimum miktarda standart düşük kapasiteli RAM modülleri takarlar. Yani yeni bilgisayarlar bile ilk kullanım sırasında RAM yükseltmesi gerektiriyor olabilirler. Kingston RAM’ler, bu mevcut modüllerin yerine ya da boştaki RAM yuvalarına takılabilir. Uyumlu belleği bulmak için yukarıdaki bellek arama aracını kullanarak anakart parça numaranıza göre arama yapın.

Endüstri Standardı

Uygun fiyatlı ValueRAM bellek, ödüllü performans sağlamaktadır. JEDEC endüstri standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiş ValueRAM, spesifikasyonlara uygun RAM satın almanıza olanak tanımaktadır.

Belleği teknik özelliklerine göre bulun

Sisteme Özel

Sizin kendi sisteminizde çalışacak şekilde tasarlanmış, üretilmiş test edilmiş ve sisteminizde çalışması garanti edilen RAM. OEM sisteminizin markasına ve modeline göre tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu seçmenizi kolaylaştırır.

Markaya ya da modele göre RAM bulun

Kingston FURY logo.
Oyunlar

Daha fazla oyuncu ve profesyonel tarafından kullanılan markaya güvenin. RAM’lerimiz, güçlü ısı dağıtma stilleri, Plug N Play otomatik hız aşırtma (auto-overclocked) bellek, XMP profilli RAM ve RGB bellek gibi özellikleri ile oyuncuların ve yaratıcı profesyonellerin en zorlu performans taleplerini kolayca karşılar.

PC Yükseltmesi

PC Yükseltmesi

RAM ekleyerek ya da bir hard disk sürücüden (HDD) bir SSD'ye geçiş yaparak eski bir masaüstü bilgisayarınıza ya da laptop'unuza hız kazandırın. PC RAM’inizi yükseltin ve sayfaların daha hızlı yüklenmesini ve uygulamaların daha çabuk başlatılmasını sağlayın. Kingston’ın hızlı ve güvenilir SATA ve NVMe SSD'leri aynı zamanda sistem birleştiricileri ve yeni PC modelleri için de harika bir seçenektir.

İçerik Oluşturma

İçerik Oluşturma

Günümüzün içerik oluşturucuları, veri saklama alanını, eskisinden çok yüksek oranlarda kullanıyorlar. İster 4K/8K video düzenlemesi, grafik tasarım, görsel efektler, hareketli grafikler, 3D modelleme isterse diğer yaratıcılık uygulamaları olsun içerik yapımcıları, daha büyük sürücü kapasitelerinin yanı sıra NVMe SSD’lerin sunabileceği güvenilirliği, performansı, dayanıklılığı ve hızı istiyorlar. Kingston NVMe SSD’ler bu gereksinimleri, sorunlu noktalardan yaratıcı üretkenliğe dönüştürmek için tasarlanmışlardır.

Oyunlar

Oyunlar

Yükseltmelerde çözümlerimizi kullanmak size oyunlarda ekstra avantaj sağlayacaktır. Ürünlerimiz oyunlarınızı, sistem yüklenme sürelerini ya da dosya aktarımı hızlarınızı iyileştirebilir. Oyun deneyiminizi akış halinde yayınlıyorsanız ve içerik oluşturuyorsanız bu sistemler idealdir.

Neden Kingston?

DDR5 Daha Fazla Bilgi

NVMe Kaynakları

İlgili Yazılar