Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Правова інформація

Terms Of Use

Всі права захищені. Інформація (надалі за текстом – «Матеріали»), розміщена компанією Kingston, вважається достовірною на момент її публікації на Сайті. При цьому компанія Kingston не надає жодних гарантій щодо точності або відповідності такої Інформації.

Інтелектуальна власність

Відвідувачі сайтів компанії Kingston погоджуються із тим, що всі об’єкти інтелектуальної власності та матеріали, що розміщуються або опубліковані на Сайті, в тому числі програмне забезпечення, тексти, графічні зображення, публікації, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіокліпи, відеороліки, компіляції, дані користувачів та інші матеріали, як і сам Сайт, включно із усіма змінами, доповненнями та вдосконаленнями вищенаведеного (надалі за текстом сукупно – «Матеріали»), захищені американським та міжнародним законодавством щодо авторських прав та іншими нормативно-правовими актами, та належать компанії Kingston за правом власності або за ліцензією.

Використання, відтворення, копіювання, зберігання, архівування, публікація, передача, поширення та відображення Матеріалів Сайту може здійснюватися за дозволом представника компанії Kingston.

Зміни послуг

Компанія Kingston намагається забезпечити доступність Сайту в цілодобовому режимі, однак Сайт може бути повністю або частково недоступним з різних причин, в тому числі у зв’язку із плановим технічним обслуговуванням. Компанія Kingston не гарантує доступності Сайту, його функцій, баз даних або наявних на ньому послуг, а також того, що такий доступ буде безперешкодним та безпомилковим. Компанія Kingston залишає за собою право переривати, обмежувати, змінювати, повністю або тимчасово припиняти роботу Сайту за наданням попереднього повідомлення або без надання.

Посилання на інші сайти

Компанія Kingston не несе відповідальності за інформацію, що відображається при переході на сторонні сайти за посиланням, в тому числі на Сайти Дистриб’юторів, Реселерів, Партнерів по альянсу або рекламодавців. Відвідувачі погоджуються із тим, що такі посилання наведено виключно з міркувань зручності та що наявність таких посилань не повинна трактуватися як підтвердження, погодження або засвідчення будь-якої інформації, розміщеної на сторонньому Сайті, з боку компанії Kingston. Також відвідувачі погоджуються, що надання доступу до інших Сайтів не обов’язково означає, що компанія Kingston рекомендує товари або послуги, які надаються через такі сторонні Сайти, якщо окремо не зазначено інше.

Конкурси та промоакції

Якщо окремо не зазначено інше, спеціальні пропозиції є дійсними лише для тих країн, яких вони стосуються. Компанія Kingston залишає за собою право змінювати умови або припиняти конкурси чи промоакції у будь-який час з будь-якої причини, в тому числі у зв’язку із доступністю продукції, ціновими питаннями та падінням попиту. Призи, знижки та спеціальні цінові пропозиції можуть бути змінені або замінені у будь-який час без попереднього повідомлення. Отримувачі призів сплачують всі податки самостійно.