Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

promo kingston care

KingstonCare

Підтримка партнерів і кінцевих користувачів Kingston

Що таке KingstonCare?

Kingston — це більше, ніж просто компанія; Kingston — це партнер. KingstonCare являє собою унікальний набор безкоштовних інструментів, підкріплений більш ніж 35-річним досвідом роботи в галузі. KingstonCare пропонує безкоштовні послуги з підтримки модулів пам’яті Kingston для конкретних систем (серверів, настільних комп’ютерів і ноутбуків), модулів пам’яті Server Premier і SSD-накопичувачів, які доступні кінцевим користувачам, партнерам і постачальникам послуг Kingston Technology.

На знак підтвердження непохитної прихильності Kingston до якості продукції та виняткового обслуговування клієнтів, ви отримуєте доступ до наших технічних експертів і спеціалізованих представників Kingston. Ці послуги покликані скоротити час простою та забезпечити дотримання ваших угод про рівень обслуговування. Якщо KingstonCare може принести користь вашій компанії, зв’яжіться з нами за адресою електронної пошти [email protected].

Чи може додавання пам’яті Kingston призвести до анулювання гарантії?

Компанія Kingston чула про випадки, коли торговельні представники виробників комп’ютерів попереджали клієнтів, що використання пам’яті інших брендів у комп’ютерній системі виробника призведе до анулювання гарантії. Це може бути неправдою. Можливо, вони намагалися змусити покупців придбати модулі пам’яті у виробника комп’ютерної системи, зазвичай за значно вищими цінами, ніж у Kingston. Попросіть клієнтів отримати підтвердження такої вимоги в угоді виробника. Незважаючи на це, така вимога може бути незаконною, якщо вона необґрунтовано обмежує торгівлю або послаблює ринкову конкуренцію.