Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Вдосконалення продуктивності ПК або ноутбука за допомогою SSD-накопичувачів та модулів пам’яті

Вдосконалення продуктивності ПК або ноутбука за допомогою SSD-накопичувачів та модулів пам’яті

Модулі пам’яті та SSD-накопичувачі від Kingston дозволяють значно підвищити швидкість та продуктивність роботи будь-якого ноутбуку, настільного ПК чи робочої станції.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Kingston M.2 SSD та SODIMM на клавіатурі ноутбука

Підвищення продуктивності

Твердотільні накопичувачі та модулі пам’яті являють собою два простих та бюджетних варіанта підвищення продуктивності роботи ПК або ноутбука.

У разі заміни традиційного жорсткого диску на SSD-накопичувач «стрибок» продуктивності буде помітним навіть на відносно нових системах. SSD-накопичувачі Kingston базового рівня в десять разів швидкі за традиційні жорсткі диски, що забезпечує швидший доступ до програм та файлів. Наші накопичувачі також представлені моделями з ємністю, що вимірюється терабайтами, тому вони дозволяють значно збільшити місце зберігання.

Встановлення пам’яті, конфігурація якої буде оптимальною для ваших задач та рівня використання, дозволить додатково підвищити швидкість. Оскільки саме до пам’яті процесор звертається в першу чергу за інформацією на інструкціями, наявність її достатнього обсягу для завантаження даних, що часто використовуються, дозволяє підвищити ефективність роботи. Завдяки інструменту «Пошук моделі» вам не треба ламати голову, яку саме модель модулю пам’яті вибрати. Просто введіть в цей інструмент пошуку дані своєї системи. Тепер вибрати оперативну пам’ять або SSD-накопичувач для ПК або ноутбука стало дуже легко!

Якщо ви хочете підвищити продуктивність геймерського ПК або шукаєте комплектуючі для збірки нового геймерського ПК, радимо придивитися до лінійки геймерської пам’яті та SSD-накопичувачів Kingston FURY.

header solutions personal storage ssd

SSD-накопичувачі

Швидкі та надійні SSD-накопичувачі із інтерфейсом SATA та NVMe від Kingston представлені у різних варіантах ємності, що є справжньою знахідкою для вирішення таких задач, як збірка нових ПК та серверів. SSD-накопичувачі допомагають збільшити швидкість та ємність ПК та ноутбуків. Навіть SSD-накопичувач базового рівня буде в 10 разів швидший за стандартний жорсткий диск із 7200 обертів на хвилину. Якщо потрібна ще вища продуктивність або ви хочете скористатися перевагами технології PCIe, радимо ознайомитися із повним модельним рядом SSD-накопичувачів Kingston, щоби вибрати варіант, який ідеально підходить до ваших вимог щодо продуктивності, ємності та вартості.

SATA та M.2 SSD-накопичувачі від Kingston

SATA

SSD-накопичувачі від Kingston є ідеальним рішенням для підвищення продуктивності як для споживачів, так і для організацій. SSD-накопичувачі від Kingston представлені широким діапазоном моделей та варіантів ємності, збільшують тривалість експлуатації ПК та забезпечують значне підвищення швидкості, продуктивності та надійності роботі порівняно із традиційними жорсткими дисками.

Пошук SATA SSD-накопичувачів

NVMe SSD-накопичувачі від Kingston

NVMe

NVMe SSD-накопичувачі від Kingston є лідерами у сегменті нового стандарту та забезпечують підвищення продуктивності ПК та систем, що, в свою чергу, забезпечує кращу роботу таких програмних застосунків, як 3D-візуалізація, ігри та створення контенту (зокрема, редагування відео).

Пошук NVMe SSD-накопичувачів

header pcperformance memory

Пам’ять

Виробники ноутбуків та ПК часто застосовують мінімальну кількість стандартних модулів пам’яті з обмеженою ємністю, щоби зменшити вартість продукції, тому модернізація пам’яті може знадобитися навіть для зовсім нового комп’ютера. Модулі пам’яті Kingston можна застосовувати для заміни наявних модулів або заповнення порожніх слотів пам’яті. Щоби знайти сумісний модуль пам’яті, введіть в пошукове поле в верхній частині сторінці модельний номер своєї материнської плати.

Логотип JEDEC
Галузевий стандарт

Пам’ять ValueRAM пропонується за досить конкурентною ціною та забезпечує неймовірне підвищення продуктивності. Ця лінійка розроблена та успішно прийшла випробування на відповідність галузевим стандартам JEDEC.

Пошук модулів пам’яті за характеристиками

ціль
Для конкретної системи

Модулі пам’яті, що розробляються, виготовляються, проходять тестування на сумісність із конкретною системою. Для того, щоби вибрати модуль, необхідно лише вказати у пошуковому полі марку та модель системи.

Пошук модулів пам’яті за маркою або моделлю

Логотип Kingston FURY
Ігри

Довіртеся бренду, який вибирає більшість геймерів та професіоналів. Наші модулі пам’яті відповідають найбільш вибагливим вимогам геймерів та фахівців креативної галузі; серед їхніх особливостей можна відзначити агресивний дизайн тепловідводів, функцію автоматичного розгону пам’яті Plug N Play, наявність XMP-профілів та RGB-підсвітлення.

NVMe SSD-накопичувач від Kingston всередині ноутбука

Модернізація ПК

Швидкість роботи старого настільного ПК або ноутбука можна підвищити шляхом встановлення додаткових модулів пам’яті або заміни жорсткого диску на твердотільний. Модернізація ПК шляхом встановлення додаткової пам’яті дозволить швидше завантажувати сторінки та запускати програмні застосунки. Швидкі та надійні SATA та NVMe SSD-накопичувачі від Kingston також чудово підійдуть для збірки систем або ПК.

Відеоредактор перед монітором

Створення контенту

Сьогодні творці контенту все більше використовують сховища даних. Редагування відео з роздільною здатністю 4K/8K, графічний дизайн, візуальні ефекти, анімаційна графіка, 3D-моделювання або інші креативні задачі – творцям контенту необхідна велика ємність у поєднанні із надійністю, продуктивністю та швидкістю, а саме це можуть забезпечити NVMe SSD-накопичувачі. NVMe SSD-накопичувачі від Kingston були побудовані спеціально для вирішення цих задач.

Модуль пам’яті Kingston FURY з RGB-підсвіткою всередині ПК, світиться помаранчевим

Ігри

Модернізація системи за допомогою наших рішень забезпечить вам перевагу у грі. Наші рішення дозволять підвищити швидкодію гри, прискорити процес завантаження системи або передачі файлів. Це чудовий варіант, якщо ви плануєте транслювати свою гру або створювати контент.

Чому саме Kingston?

DDR5 Ресурси

Додатково про технологію NVMe

Пов’язані публікації