Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Модернізація геймерських систем та ПК

Модернізація геймерських систем та ПК

Модулі пам’яті та SSD-накопичувачі Kingston FURY дозволяють подолати межі можливого системи та задати нову планку продуктивності.

Подивитися відео

Пам’ять та накопичувач Kingston FURY із геймерським ПК

Геймерський спадок

Протягом двох десятиліть, модулі пам’яті Kingston, в тому числі, HyperX DRAM, залишаються сталим вибором серед геймерів по всьому світі. Kingston FURY – нове покоління технологічних рішень та справжня знахідка для будь-якого ентузіаста “заліза”, шанувальника комп’ютерних ігор або творця контенту. Наша продукція – результат більш ніж 30-річного досвіду компанії Kingston у сфері проєктування, розробки та виробництва пристроїв пам’яті й надання якісного сервісу клієнтам.

Як один із багаторічних світових лідерів ринку геймерської продукції та продукції DRAM й флеш-пам’яті, компанія Kingston Technology завжди прагне створювати революційні рішення для професіоналів та ентузіастів. Лінійка Kingston FURY є черговим втіленням цього прагнення в інноваційних високопродуктивних пристроях.

Команды Kingston FURY Kingston FURY является спонсором нескольких ведущих геймерских команд мира. Смотрите последние бои этих мастеров киберспорта.

Isirus
Method
Ninjas in Pajamas
Rare Atom
Vitality
Компоненти, що встановлюються на ПК
Для ентузіастів ПК

Побудова та модернізація систем за допомогою оптимальних варіантів накопичувачів й пам’яті, що забезпечать блискавичну продуктивність навіть при роботі з найвимогливішими програмами та іграми. Оскільки пам’ять є першим місцем, куди процесор звертається за інформацією та інструкціями, надійні, орієнтовані на продуктивність модулі пам’яті забезпечать швидший відгук системи та меншу затримку при завантаженні даних, що надасть вам перевагу над суперниками.

Обладнання для оверклокингу і рука, що ллє рідкий азот в кулер процесора
Розгін пам’яті

Лінійка Kingston FURY: поза межами можливого для оперативної пам’яті. Функція автоматичного розгону пам’яті Plug N Play та два рівні класифікації Intel XMP (Extreme Memory Profile): Ready та Certified. Завдяки пристроям Kingston FURY, геймери та ентузіасти оверклокінгу можуть розігнати пам’ять на максимум та перейти на якісно новий рівень роботи з геймерськими системами та ПК.

Детальніше про розгін пам’яті

Накопичувач Kingston в геймерській консолі
Геймерські консолі

Модернізація сховищ даних призведе до значного підвищення можливостей наступного покоління геймерських консолей. Із появою накопичувачів SSD NVMe, компанія Kingston удосконалює свої пристрої, зокрема й лінійку FURY, збільшуючи обсяги вбудованих сховищ геймерських консолей: як новітніх, так і моделей минулих поколінь. Контролюйте час запуску, геймерську бібліотеку та гру!

Дізнайтеся про встановлення та використання накопичувачів Kingston, сумісних з ігровими консолями, як-от PlayStation, Xbox і Nintendo.

Спеціальні збірки ПК від AK, YM і Mark Fabrication

Спеціальні збірки ПК від Kingston FURY Gaming Lab

Щоб відсвяткувати запуск ігрової лабораторії Kingston FURY у нашому кампусі в Сіньчжу, Тайвань, ми попросили трьох надзвичайно талановитих кейсмодерів створити кілька унікальних та амбітних ПК, що демонструють потужність оперативної пам'яті та SSD від Kingston FURY. Ці збірки ПК Kingston FURY випереджають конкурентів на світлові роки!

Детальніше

Будьте на зв’язку! Підпишіться на нашу розсилку новин і цікавої інформації.

Пам’ять

Kingston FURY – нове ім’я оперативної пам’яті для геймерів, ентузіастів комп’ютерних систем та творців контенту з усього світу. Відкрийте новий рівень продуктивності завдяки можливості одночасно виконувати декілька завдань: під час потокової передачі відео чи процесі гри, створення або редагування контенту. Водночас, система легко впорається з застосунками, що вимагають екстремального робочого навантаження. Ефективний тепловідвід з агресивним дизайном, функція автоматичного розгону Plug N Play, профілі XMP та ефекти RGB-підсвітлення дозволять кожному користувачеві розширити межі можливостей та досягти більшого з Kingston FURY.

Kingston FURY Beast RGB installed in a PC

Настільний ПК

Навіть під час тривалих навантажень модуль пам’яті Kingston FURY залишатиметься прохолодним завдяки ефективним стильним тепловідводам. Агресивна естетика модулів додає вашій системі сучасного стильного вигляду. Граєте як переможець? Нехай зовнішній вигляд та «поведінка» системи підкреслюють ваш власний стиль. Пам’ять Kingston FURY проходить 100% тестування швидкодії та захищена гарантією протягом усього терміну використання. Вона стане простим і надійним оновленням для вашої системи на базі процесорів Intel або AMD.

Kingston FURY Impact DDR4 with a laptop

Ноутбук

Забезпечте максимальний обсяг пам’яті та вдоскональте можливості свого ноутбука гри, 3D-візуалізації та виконання багатозадачних операцій за допомогою модулів пам’яті Kingston FURY Impact SODIMM. Оцініть новий рівень продуктивності й надійності лептопа, що не поступатиметься повнофункціональному настільному ПК.

Сертифіковано провідними виробниками системних плат

Сертифіковано провідними виробниками системних плат1

Модулі пам’яті Kingston протестовані та схвалені провідними виробниками системних плат, тому ви можете впевнено використовувати їх, створюючи власну конфігурацію або модернізуючи систему на бажаній системній платі.

Motherboard logos

Докладніше
Gaming SSD Solutions

Твердотільні накопичувачі (SSD)

Швидкі та надійні SATA та NVMe накопичувачі Kingston пропонують ефективні рішення зберігання даних для геймерів на консолях, творців контенту та складників ПК. Збільшуйте продуктивність сховища та надійність вашої системи. Дізнайтеся більше про весь асортимент твердотільних накопичувачів Kingston, щоб обрати оптимальний варіант згідно з вашими потребами та системними вимогами.

Kingston SATA SSD installed in a PC

SATA

Твердотільні накопичувачі Kingston з інтерфейсом SATA забезпечують надійну продуктивність ПК, легко замінюють застарілі жорсткі диски (HDD) та миттєво пришвидшують комп’ютери. Геймери, збиральники ПК та творці контенту неодмінно будуть у захваті від підвищеної продуктивності системи із SSD SATA. Одночасно запускаєте різні програми й застосунки, граєте онлайн, переглядаєте стрими та працюєте над терміновими творчими проєктами? Ваша система не підведе!

Пошук твердотільних накопичувачів SATA

Kingston NVMe SSD installed in a PC

NVMe

Компанія Kingston є лідером у новому стандарті NVMe SSD-накопичувачів, що підвищують продуктивність системи та легко інтегруються в нові материнські плати. Геймери, складальники ПК та творці контенту, що використовують твердотільні накопичувачі NVMe, мають змогу збільшити швидкодію в іграх, програмних застосунках, як-от застосунки 3D-візуалізації, а також пришвидшити роботу над створенням вибагливого до ресурсу контенту.

Пошук твердотільних накопичувачів NVMe

Збиральники ПК.

Збиральники ПК

Kingston FURY пропонує широкий спектр рішень для складальників ПК, геймерів та творців контенту. Наші продуктивні й надійні модулі пам’яті та накопичувачі стануть оптимальним вибором для будь-яких нових конфігурацій ПК незалежно від того, складаєте ви повнофункціональну робочу станцію для створення контенту та стримів або найкомпактнішу ігрову консоль у корпусі mini-ITX. Kingston надасть вам продуктивні рішення високої ємності, що дозволять отримати максимальну віддачу від вашої системи.

Стримери.

Стримери

Сучасні стримери створюють контент із все зростаючою швидкістю. Запис останніх сеансів у форматі 4К підготовка матеріалів для майбутніх стримів, завантаження найновіших ігор класу ААА… Ваше цифрове середовище потребує все більше місця для зберігання даних. Твердотільні накопичувачі Kingston забезпечують надійну продуктивність, довговічність, швидкість та ємність, що необхідні для реалізації вашого творчого потенціалу.

Геймери на консолях PS5

Геймери на консолях

Немає нічого гіршого за нестачу пам’яті, коли для завантаження доступна найновіша гра або DLC. З твердотільними накопичувачами Kingston, геймери отримують змогу вдосконалити обмежене вбудоване сховище даних та забезпечити достатньо місця навіть для найвимогливіших ігор.

Чому саме Kingston?

DDR5 Ресурси

Пов’язані публікації