Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

promo solutions mobile lifestyle xs2000

Мобільний спосіб життя

Накопичувачі та аксесуари для тих, хто часто в дорозі

  • Ноутбук із під’єднаним до нього накопичувачем XS1000, а також станція WorkFlow Station із вставленими картами пам’яті.

    З кожним днем користувачі дедалі більше споживають і обробляють контент. Коли треба вивантажити фото та відео з мандрівки, структурувати важливі документи, передати файли колегам або підготуватися до нової захоплюючої пригоди, зовнішні SSD-накопичувачі Kingston завжди стануть вам у пригоді, забезпечивши резервне копіювання мобільних даних. Одночасно вивантажуйте та редагуйте файли за допомогою Workflow Station і кардрідерів від Kingston. Це допоможе швидко зануритися в процес редагування та оптимізувати вашу творчу діяльність.

  • Карта пам’яті Canvas Go Plus microSD та флеш-накопичувач DT 80 M із смартфоном Android

    Ким би ви не були – студентом, фотографом або людиною, що часто працює за межами традиційного робочого простору, – компанія [Kingston] пропонує комплексні рішення, які задовольняють будь-які вимоги щодо зберігання мобільних даних, незалежно від того, користуєтесь ви ноутбуком або новітніми смартфонами iPhone чи Android. Від сучасних карт пам’яті microSD з підтримкою класу продуктивності застосунків A2 до флеш-накопичувачів з інтерфейсом USB Type-C1, які швидко під’єднуються до мобільних пристроїв, – ще ніколи не було так зручно зберігати всі необхідні вам файли.

  • Ноутбук з інтерфейсом USB-C і під’єднаними пристроями: Nucleum, DT Max і Canvas Go Plus microSD

    Тим, кому потрібен більший дисплей, додаткові USB-порти або кардрідер для роботи під час подорожей, рекомендуємо скористатися нашим USB-C хабом, який підтримує нові моделі MacBook, HP, Lenovo та інших ноутбуків із портами USB-C. Nucleum пропонує різні варіанти під’єднання, включно з портами HDMI, USB-A, USB-C, кардрідерами та іншими інтерфейсами, які зручно інтегровані в один пристрій.

Чому варто вибрати Kingston?

Пов’язані відео

Пов’язані публікації