Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

header solutions personal storage kiwy

Флеш-накопичувачі

Kingston має широкий асортимент флеш-накопичувачів – SSD-накопичувачі, USB-накопичувачі, карти пам’яті та зчитувачі для щоденного використання вдома, на роботі чи в навчальному закладі на ПК, Mac та камерах.

Створюємо дані щодня

Хаб Nucleum з USB-накопичувачами, картами пам’яті та ноутбуком

Фото- та відеозйомка, перевірка та надіслання електронних листів, створення документів та файлів – все це стало повсякденною реальністю звичайного користувача. Через збереження даних ігор та інших застосунків на наших ноутбуках, ПК, телефонах та планшетах їхня ємність швидко заповнюється. Kingston пропонує низку рішень – від флеш-накопичувачів та карт пам’яті до високотехнологічних SSD-накопичувачів – що допоможуть організувати ваші цифрові потреби.

Карти пам’яті

Компанія Kingston виготовляє карти флеш-пам’яті формату SD та microSD для низки пристроїв, таких як відеокамери, телефони на базі Android, дрони, відеореєстратори та системи відеоспостереження. Кожна карта пам’яті Kingston супроводжується пожиттєвою гарантією, тому Kingston – це бренд, якому можна довірити збереження всіх своїх важливих фото та відео. Ми також пропонуємо широкий асортимент зчитувачів карт на будь-який смак та потреби.

Карта microSD, що вставляється у телефон або дрон

microSD

Маленька, але потужна. Карта для вашого стилю життя.

Пошук карт пам’яті microSD

Док-станція Workflow Station від Kingston

Зчитувачі карт

Вища швидкість передачі даних та прискорення робочих процесів.

Пошук зчитувачів карт

Лінійки USB-накопичувачів Kingston

USB-накопичувачі

Флеш-накопичувачі Kingston представлені у різноманітних корпусах та варіантах ємності. Клієнтам, які шукають додаткового захисту для своїх даних, Kingston пропонує USB-накопичувачі з функцією шифрування та можливістю захисту паролем.

USB-накопичувач DT80 від Kingston

USB-C®

Накопичувачі, що підійдуть для будь-якого пристрою. Швидка передача файлів між пристроями з роз’ємами Type-A та Type-C.

USB-С накопичувачі від Kingston

USB-накопичувач DT-2000 із функцією шифрування даних

Захищене сховище даних

Спокій. Повний захист даних за допомогою захисту складним паролем для запобігання несанкціонованому доступу.

Пошук USB-накопичувачів з функцією шифрування

header solutions personal storage ssd

SSD-накопичувачі

Швидкі та надійні SSD-накопичувачі із інтерфейсом SATA та NVMe від Kingston представлені у різних варіантах ємності, що є справжньою знахідкою для вирішення таких задач, як збірка нових ПК та серверів. SSD-накопичувачі допомагають збільшити швидкість та ємність ПК та ноутбуків. Навіть SSD-накопичувач базового рівня буде в 10 разів швидший за стандартний жорсткий диск із 7200 обертів на хвилину. Якщо потрібна ще вища продуктивність або ви хочете скористатися перевагами технології PCIe, радимо ознайомитися із повним модельним рядом SSD-накопичувачів Kingston, щоби вибрати варіант, який ідеально підходить до ваших вимог щодо продуктивності, ємності та вартості.

2,5

SATA

KSSD-накопичувачі від Kingston є ідеальним рішенням для підвищення продуктивності як для споживачів, так і для організацій. SSD-накопичувачі від Kingston представлені широким діапазоном моделей та варіантів ємності, збільшують тривалість експлуатації ПК та забезпечують значне підвищення швидкості, продуктивності та надійності роботі порівняно із традиційними жорсткими дисками.

Пошук SATA SSD-накопичувачів

Накопичувач M.2 NVMe на материнській платі

NVMe

NVMe SSD-накопичувачі від Kingston є лідерами у сегменті нового стандарту та забезпечують підвищення продуктивності ПК та систем, що, в свою чергу, забезпечує кращу роботу таких програмних застосунків, як 3D-візуалізація, ігри та створення контенту (зокрема, редагування відео).

Пошук NVMe SSD-накопичувачів

Мати та син за ноутбуком

Обчислення на настільному ПК/ноутбуці

Швидкість роботи старого настільного ПК або ноутбука можна підвищити шляхом заміни жорсткого диску на твердотільний. Швидкі та надійні SATA та NVMe SSD-накопичувачі від Kingston також чудово підійдуть для збірки систем або ПК.

microSD-карта Kingston в слоті мобільного телефону.

Мобільні пристрої

Kingston має рішення для всіх мобільних потреб незалежно від того, йде мова про ультрабук чи телефон на базі Android. Наша продукція відрізняється швидкістю та надійністю. Завдяки картам, що мають продуктивність класу А2, ви можете прискорити виконання процесів та роботу програмних застосунків на смартфоні та планшеті.

Відеооператор працює над монтажем на ПК

Створення контенту

Компанія Kingston пропонує карти пам’яті для низки пристроїв, таких як відеокамери, телефони на базі Android, дрони, відеореєстратори та системи відеоспостереження. Карти Kingston успішно пройшли випробування на витривалість в найсуворіших умовах, так що можна сміливо брати їх у будь-яку пригоду і не боятися за цілісність своїх фотографій, відео та файлів.

Чому саме Kingston?

Пов’язані публікації