Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

П’ять чоловік різного віку працюють разом, сидячи за столом біля вікна
Вітаємо! Чим ми можемо допомогти?

Знайдіть інформацію про свій пристрій Kingston

Простий доступ до всієї необхідної інформації щодо будь-якого продукту Kingston: від найпоширеніших запитань до інформації зі встановлення драйверів та завантажень.

Часті запитання

Багато модулів пам’яті Kingston FURY та HyperX використовує профілі XMP/EXPO для розгону. Також ці модулі мають профіль зі стандартними значеннями по JEDEC. Деякі системи не підтримують швидкості й таймінги розгону після першого встановлення компонентів, тому для зручності користувачів Kingston постачає модулі зі стандартними значеннями JEDEC, надаючи користувачам можливість розігнати пам’ять за допомогою профілів XMP/EXPO, якщо система підтримує їх. Потім профіль XMP/EXPO можна активувати в BIOS системи.

Модулі Plug-N-Play (PnP), представлені в лінійках пам’яті FURY Beast та Impact, постачаються Kingston із номінальною швидкістю й таймінгами для розгону, які запрограмовано як стандартні значення. Якщо система не може працювати з розігнаними параметрами PnP, вона за замовчуванням використовує стандартні таймінги JEDEC. Модулі пам’яті FURY Beast та Impact, що використовують метод розгону PnP, також мають профіль XMP, який відповідає номінальній швидкості й таймінгам. Можна скористатися ним, щоб змусити систему розігнати пам’ять, якщо вона не розганяється автоматично.

FAQ: KTM-030615-HYX-03

Чи була ця інформація корисною?

Це звичайне явище для флеш-накопичувачів, чи то внутрішній SSD-накопичувач, чи то зовнішній USB-накопичувач, яке частково пояснюється відмінностями в розрахунку мегабайтів виробниками флеш-пам’яті та механічних жорстких дисків. Виробники жорстких дисків розраховують мегабайт (або 1000x1000 байт) як 1000 КБ, тоді як згідно з двійковою системою числення мегабайт флеш-накопичувача становить 1024 КБ.

Приклад: Візьмемо накопичувач на базі флеш-пам’яті ємністю 1 ТБ. ОС Windows порахує, що його ємність становить 931,32 ГБ. (1 000 000 000 000÷1024÷1024÷1024=931,32 ГБ).

Крім того, Kingston резервує частину заявленої ємності для форматування та інших функцій, як-от інформація про прошивку та/або контролер, і тому частина заявленої ємності недоступна для зберігання даних.

FAQ: KDT-010611-GEN-06

Чи була ця інформація корисною?

Наші флешки є пристроями plug-n-play, тому додаткові драйвери не потрібні.

Поширені запитання: KDT-110611-GEN-09

FAQ: KDT-110611-GEN-09

Чи була ця інформація корисною?

Зв'язатися з відділом обслуговування клієнтів

Если у вас есть срочный запрос в отношении заказа, позвоните нам в рабочее время, чтобы получить незамедлительный ответ.

Зв’язатися зі службою технічної підтримки

У вас есть вопросы по уже приобретенной продукции Kingston? Обратитесь к специалисту Kingston.


Chat With Support

Чат

Зверніться в службу підтримки іншого регіону

Зверніться до служби підтримки для іншого регіону

Детальніше