Сервери та центри обробки даних

Сервери та центри обробки даних

SSD-накопичувачі для центрів обробки даних та серверна пам’ять для будь-яких навантажень

Відповідає потребам для зберігання та управління даними

SSD-накопичувач індустріального класу у сервері

SSD-накопичувачі та модулі пам’яті серверного рівня від Kingston були розроблені для задоволення глобального попиту на збереження, управління та миттєвий доступ до великих масивів даних як у традиційних базах даних, так і в інфраструктурі великих масивів даних.

Протягом останніх років потреба у зберіганні та обробці великих обсягів даних зростає за експонентою. Центри обробки даних, хмарні сервіси, периферійні обчислювання, Інтернет речей (ІоТ) та колокація – лише деякі приклади бізнес-моделей, в яких здійснюється обробка величезних обсягів даних. Оскільки всі ці організації мають відповідати вимогам щодо якості та доступності продукту на 99,9999%, прогнозована продуктивність тут має критичне значення. Сервери критичного значення також повинні забезпечувати показники безперервної експлуатації, що, як мінімум, відповідають політиці якості послуг (QoS) підприємства. Компанія Kingston допомагає корпораціям забезпечити дотримання цих вимог через використання надійних та безвідмовних модулів пам’яті та SSD-накопичувачів.

30 років досвіду у галузі

За 30 років продукція Kingston стала невід’ємною складовою ІТ-інфраструктури компаній зі списку Fortune 500. Продукція Kingston, відмічена низкою галузевих премій, забезпечує стабільність та надійність роботи індустріального середовища.

header solutions servers data centers ssd

SSD-накопичувачі індустріального класу

SSD-накопичувачі індустріального класу Enterprise SATA 3.0 та рівня центрів обробки даних NVMe Data Center від Kingston розроблені із дотриманням цілої низки суворих вимог та пройшли комплексні випробування. Результат – стабільність обробки робочих процесів, що вимагають високої швидкості зчитування та запису довільних блоків. Функції захисту від відмови забезпечують безперервність роботи критичних середовищ.

Пошук серверних SSD-накопичувачів

SATA SSD-накопичувач Kingston в серверній стійці

Накопичувачі з інтерфейсом SATA

Ці накопичувачі відрізняються надійністю, високою продуктивністю та низькою латентністю і призначені для центрів обробки даних та ефективних клієнтських систем.

Серверний U.2 SSD-накопичувач

Накопичувачі з інтерфейсом NVMe

Неймовірна швидкість та стабільність роботи при виконанні численних поточних задач та обробці критично важливої інформації.

header solutions servers data centers memory

Серверна пам’ять

Компанія Kingston інвестує мільйони у розробку та тестування модулів пам’яті сьогодні, щоби знизити ваші витрати завтра. Завдяки високій продуктивності, стабільності та надійності у довгостроковій перспективі модулі серверної пам’яті Kingston стали галузевим еталоном у всьому світі.

Пошук серверних модулів пам’яті
Серверне приміщення

Запитайте експерта з конфігурації

Експерти з питань конфігурації Kingston будуть раді надати рекомендації щодо вибору пам’яті.
Запитайте експерта з конфігурації

Пам’ять оптимізує функціонування сервера

Модернізація системи за допомогою модулів пам’яті дозволить прискорити роботу великих баз даних, забезпечити швидший відгук системи для користувачів хмарних середовищ та прискорити роботи програмних застосунків, розгорнутих у пам’яті. Збільшення обсягу пам’яті дозволить розгорнути більше віртуальних машин та підвищить ефективність роботи обладнання. Віртуалізація зменшує загальні витрати, а збільшення обсягу пам’яті для інфраструктури віртуальних робочих столів (VDI) забезпечує швидший відгук розгорнутих в пам’яті програмних застосунків.

Детальніше про рішення серверної пам’яті та пам’яті для конкретних систем від Kingston
Про наш процес тестування

Вимоги центру обробки даних індустріального рівня

Вимоги центру обробки даних індустріального рівня

Архітектори центрів обробки даних визначають цільові показники роботи цілої низки систем, зберігаючи при цьому гнучкість для різних видів навантажень. Різні програми можуть мати різні вимоги щодо сховища та пам’яті відповідно до специфіки роботи системи та навантаження на неї. Модулі серверної пам’яті та SSD-накопичувачі індустріального класу від Kingston забезпечують належне функціонування процесів у таких сегментах, як штучний інтелект, машинне навчання, аналітика великих масивів даних, хмарні обчислення, операційні бази даних (ODB), програми баз даних та сховища даних.

Чому Kingston – це розумний вибір?

Чому Kingston – це розумний вибір?

Продуктивність, безпека та надійність мають критичне значення для бізнесу. Профільний досвід, визнані практики та лідерські позиції компанії Kingston у цій галузі – ось чому наша продукція є розумним вибором. Компанія Kingston готова допомогти із впровадженням проєкту будь-якого розміру, будь то проєктування, оновлення або створення системних рішень, серверів, центрів обробки даних або стабільної інфраструктури.

Серверна віртуалізація - іконка

Серверна віртуалізація

Вимоги щодо випадкових операцій обміну даними та доступу до даних можуть значно обмежуватися традиційними механічними жорсткими дисками на віртуалізованому хості. Обслуговування індустріальних програм, користувачів та отримання даних – все це стало тими факторами, що обмежують загальну продуктивність системи. Модулі серверної пам’яті та SSD-накопичувачі від Kingston є ідеальними акселераторами для віртуалізованих навантажень: вони допомагають віртуалізації робити більше з меншими ресурсами.

Хмарні обчислювання - іконка

Хмарні обчислювання

По мірі зростання популярності хмарних сховищ зростають і вимоги до інфраструктури сховищ та пам’яті. Використання SSD-накопичувачів забезпечує функціонування хмарних сервісів із піковою продуктивністю для кожного типу даних, що обробляються. Завдяки розшарованій моделі сховища організація має необхідні дані на необхідному рівні, що максимально зменшує витрати та максимально збільшує продуктивність.

ІТ-програми - іконка

ІТ-програми

SSD-накопичувачі корпоративного класу SATA 3.0 та NVMe від Kingston забезпечують користувачам дуже швидкий доступ до даних для низки індустріальних застосунків. Їх можна використовувати як заміну жорстких дисків на сервері або розмістити зовні для прискорення роботи програми з обмеженим розміром сховища.

Державна установа

Державний сектор

Компанія Kingston пропонує ефективні рішення для державних установ, оборонних відомств та розвідувальних служб – а також цивільних підприємств, які з ними співпрацюють. Установи цих секторів мають дотримуватися законодавчих вимог та протоколів, призначених забезпечити захист критичних даних під час передачі та збереження – і список цих вимог постійно зростає – а накопичувачі від Kingston з функцією шифрування даних дозволяють задовольнити основні функціональні потреби.

Детальніше

Корпоративний будинок

Фінансовий сектор

Накопичувачі Kingston з функцією шифрування допомагають банкам, брокерам, компаніям, які випускають платіжні картки, страховим компаніям та кредитним установам забезпечити захист даних клієнтів. Вся наша продукція проходить ретельні тестування на предмет відповідності вимогам та стандартам безпеки даних, перелік яких постійно зростає.

Детальніше

Медсестра та пацієнт у коридорі закладу охорони здоров’я

Сфера охорони здоров’я

Продукція Kingston використовується лікарнями, закладами охорони здоров’я, страховими компаніями, фармацевтичними компаніями тощо. У цій сфері надзвичайно важливо забезпечити захист конфіденційних даних пацієнтів в умовах зростання кількості мобільних бригад. Kingston пропонує рішення для захисту даних на портативних пристроях або в режимі дистанційного доступу. Kingston має рішення для зберігання та захисту с персональних даних та конфіденційних результатів досліджень, що оптимально підходять для сфери охорони здоров’я.

Детальніше

Чому саме Kingston?

Глобус в руці

Висока якість обслуговування

Наше прагнення до досконалості – запорука того, що ми задовольнимо потреби вашої компанії або перевершимо їх.

Люди

Команда ентузіастів

Позитивна культура та виняткові люди – секрет нашого успіху.

Іконка рукостискання

Легендарна надійність

Вже тридцять років компанія Kingston розробляє рішення для компаній будь-якого рівня – від стартапів до міжнародних підприємств, що входять до списку Fortune 500.

Додатково про технологію NVMe

Пов’язані відео

Пов’язані публікації