Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

SSD накопичувачі і пам'ять для системних інтеграторів

Системні інтегратори

SSD накопичувачі і пам'ять для системних інтеграторів

SSD накопичувачі і пам'ять для системних інтеграторів

SSD накопичувачі і пам'ять для системних інтеграторів

рука вставляє твердотільний накопичувач M.2 NVMe в материнську плату

Kingston пропонує повну лінійку SSD в різних форм-факторах і ємностях для задоволення невеликих потреб SFF ПК і комп'ютерної техніки.

ПК з малим форм-фактором (ПК SFF) стають все більш популярними і знаходять свій шлях у різноманітних додатках, таких як системи домашнього кінотеатру, цифрові вивіски, настільні обчислення - і в будь-якому місці простір обмежений. SFF PCs призначені для розміщення якомога більшої кількості пристроїв вводу-виводу на материнській платі, щоб заощадити місце, як правило, споживачеві за допомогою громіздких периферійних відсіків. SSD використовуються в ПК та приладах SFF для підвищення продуктивності системи та підвищення надійності системи порівняно з традиційними механічними жорсткими дисками.

Вбудовані системи (спеціально створені)

Kingston пропонує SSD SATA для вбудованих пристроїв малого форм-фактора в різних ємностях і моделях, включаючи форм-фактори, такі як M.2 2242, M.2 2280 і mSATA. Kingston також пропонує SSD PCIe NVMe в форм-факторі M.2 2280 і M.2 2230.

Конструкції вбудованих систем є компактнішими та потужнішими, ніж будь-коли, і часто розташовані у віддалених, важких для обслуговування місцях. Надійність і витривалість є ключовими міркуваннями конструкції. Використовуючи невалоатильну флеш-пам'ять як альтернативу обертовому магентичному сховищу, твердотільні диски Kingston допомагають гарантувати, що системні дані є надійними та постійно доступними в будь-який час.

Пошук товарів Kingston

Разом із Kingston вибір пам'яті дуже простий.
Завдяки 35 рокам досвіду Kingston має знання та ресурси, необхідні для правильного вибору.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Щоб знайти потрібний продукт Kingston, просто введіть назву чи модельний номер комп’ютерної системи чи цифрового пристрою.

Пошук за модельним номером Kingston

Выполняйте поиск по серийному номеру Kingston, серийному номеру дистрибьютора или эквивалентному серийному номеру производителя.

Связанные видеоролики

Пов’язані публікації

Узнайте у специалиста

Выбор правильного SSD для проекта вашего центра обработки данных требует оценки предполагаемой нагрузки.

Позвольте специалистам Kingston помочь вам