Безпека даних – Шифрування критично важливих даних

Безпека даних – Шифрування критично важливих даних

Захист критично важливих даних від зламів за допомогою накопичувачів з функцією 256-бітного апаратного шифрування AES.

Глобальна інформаційна безпека

Крупний план: обличчя айтішника, в окулярах якого відображається панель параметрів безпеки комп’ютера

Безпека даних – це питання, яке сьогодні дуже хвилює і бізнес, і державний сектор, і всіх нас. Злами, хакерські атаки і людський фактор – все це постійно нагадує нам про загрози та ризики. Фінансові наслідки зламу даних можуть бути просто астрономічні. Вимоги вдосконалених стратегій кібербезпеки та профілактики витоку даних у частині захисту даних базуються на використанні надійних та ефективних сховищ та модулів пам’яті. Використання шифрування даних та високопродуктивних сховищ даних і модулів пам’яті у поєднанні із рекомендованими практиками, стандартами та політиками вже є великим кроком у правильному напрямку. Втрата ноутбуків та USB-накопичувачів часто призводить до ризиків витоку приватної та конфіденційної інформації як компаній, так і приватних осіб. Kingston® пропонує рішення, що допоможуть запобігти загрозам та мінімізувати ризики, а також підсилити план організації безпеки.

Інфраструктура

Вже протягом 30 років продукція Kingston є невід’ємною складовою компаній зі списку Fortune 500. Наша продукція відрізняється стабільною продуктивністю та надійністю. Ми також пропонуємо накопичувачі з функцією шифрування даних, що допоможуть захистити дані по обидві сторони міжмережевого екрану. Центри обробки даних, хмарні середовища, робочі станції, мобільні та віртуальні середовища, обладнані високоякісними накопичувачами та модулями пам’яті Kingston, забезпечують безпеку та ефективність розгорнутих в них рішень.

З зовнішньої сторони міжмережевого екрану твердотільні накопичувачі з функцією шифрування, самошифрувальні накопичувачі та USB-накопичувачі з функцією шифрування формують шар захисту від витоку даних. Організаціям, що здійснюють активну передачу даних, використовують програмні застосунки, призначені для роботи у польових умовах, а також мають мобільні групи працівників, варто впровадити продуману стратегію захисту даних на кожному рівні взаємодії із кадровими ресурсами. Шифрування даних є важливою складовою проєктування будь-якої інфраструктури та розгортання обладнання, а також може бути частиною програми дотримання вимог Регламенту GDPR.*

header solutions data security usb

USB-накопичувачі з функцією шифрування

USB-накопичувачі з функцією шифрування від компанії Kingston містять функції захисту мобільних даних по обидві сторони міжмережевого екрану організації. Ці моделі накопичувачів були розроблені з метою забезпечення захисту критично важливих даних; окрім цього, їх використання допоможе забезпечити дотримання визначених галузевих стандартів, директив та норм. Накопичувачі відповідають вимогам TAA та FIPS, тому вони є ідеальним варіантом для корпоративних середовищ та державного сектору.

Пошук USB-накопичувачів із функцією шифрування даних
header solutions encrypted ssd

Зовнішній SSD з шифруванням

Зовнішній SSD Kingston IronKey™ Vault Privacy 80 — це перший інноваційний незалежний від ОС зовнішній SSD-накопичувач Kingston із сенсорним екраном та апаратним шифруванням для захисту даних. Завдяки мікропрограмі з цифровим підписом модель VP80ES захищено від BadUSB та зламу шляхом перебирання паролів. Накопичувач сертифікований за стандартом FIPS 197 і відповідає вимогам TAA. Пристрій оснащено шифруванням XTS-AES 256-bit, яке здійснюється надійним

Детальніше
header solutions data security ssd

SSD-накопичувачі індустріального класу

SSD-накопичувачі індустріального класу Enterprise SATA 3.0 та рівня центрів обробки даних NVMe Data Center від Kingston розроблені із дотриманням цілої низки суворих вимог та пройшли комплексні випробування. Результат – стабільність обробки робочих процесів, що вимагають високої швидкості зчитування та запису довільних блоків. Функції захисту від відмови забезпечують безперервність роботи критичних середовищ.

Пошук серверних SSD-накопичувачів

SATA SSD-накопичувач Kingston в серверній стійці

Накопичувачі з інтерфейсом SATA

Ці накопичувачі відрізняються надійністю, високою продуктивністю та низькою латентністю і призначені для центрів обробки даних та ефективних клієнтських систем.

Серверний U.2 SSD-накопичувач

Накопичувачі з інтерфейсом NVMe

Неймовірна швидкість та стабільність роботи при виконанні численних поточних задач та обробці критично важливої інформації.

header solutions servers data centers memory

Серверна пам’ять

Компанія Kingston інвестує мільйони у розробку та тестування модулів пам’яті сьогодні, щоби знизити ваші витрати завтра. Завдяки високій продуктивності, стабільності та надійності у довгостроковій перспективі модулі серверної пам’яті Kingston стали галузевим еталоном у всьому світі.

Пошук серверних модулів пам’яті

Запитайте експерта з конфігурації

Експерти з питань конфігурації Kingston будуть раді надати рекомендації щодо вибору пам’яті.

Запитайте експерта з конфігурації

Детальніше про рішення серверної пам’яті та пам’яті для конкретних систем від Kingston

Про наш процес тестування

Серверна кімната з накладкою із зображенням комп’ютерної графіки із блакитною підсвіткою

Вимоги до накопичувачів

Швидка та ефективна обробка великих масивів та аналітика у режимі реального часу

SSD-накопичувачі Kingston забезпечують вищий рівень якості та стабільності робочих процесів, що вимагають високої швидкості зчитування та запису довільних блоків. У кожній галузі та вертикалі управління встановлені стандарти та правила, за якими ефективність, дотримання норм та надійність є засадами будь-якого рішення про виділення коштів. Компанія Kingston розробила вражаючу лінійку рішень індустріального класу, призначених для захисту даних – в тому числі компонентів, що пришвидшують роботу програмних застосунків – без ушкодження продуктивності.

Абстрактна блакитна сітка, що символізує рух даних

Прискорення обробки даних в оперативній пам’яті

Модернізація системи за допомогою модулів серверної пам’яті від Kingston дозволить прискорити роботу великих баз даних, забезпечити швидший відгук системи для користувачів хмарних середовищ та прискорити роботи програмних застосунків, розгорнутих у пам’яті. Збільшення обсягу пам’яті дозволить розгорнути більше віртуальних машин та підвищить ефективність роботи обладнання. Візуалізація зменшує загальні витрати, а збільшення обсягу пам’яті для інфраструктури віртуальних робочих столів (VDI) забезпечує швидший відгук розгорнутих в пам’яті програмних застосунків. [Вертикалі]

Державна установа

Державний сектор

Компанія Kingston пропонує ефективні рішення для державних установ, оборонних відомств та розвідувальних служб – а також цивільних підприємств, які з ними співпрацюють. Установи цих секторів мають дотримуватися законодавчих вимог та протоколів, призначених забезпечити захист критичних даних під час передачі та збереження – і список цих вимог постійно зростає – а накопичувачі від Kingston з функцією шифрування даних дозволяють задовольнити основні функціональні потреби.

Детальніше

Корпоративний будинок

Фінансовий сектор

Накопичувачі Kingston з функцією шифрування допомагають банкам, брокерам, компаніям, які випускають платіжні картки, страховим компаніям та кредитним установам забезпечити захист даних клієнтів. Вся наша продукція проходить ретельні тестування на предмет відповідності вимогам та стандартам безпеки даних, перелік яких постійно зростає.

Детальніше

Медсестра та пацієнт у коридорі закладу охорони здоров’я

Сфера охорони здоров’я

Продукція Kingston використовується лікарнями, закладами охорони здоров’я, страховими компаніями, фармацевтичними компаніями тощо. У цій сфері надзвичайно важливо забезпечити захист конфіденційних даних пацієнтів в умовах зростання кількості мобільних бригад. Kingston пропонує рішення для захисту даних на портативних пристроях або в режимі дистанційного доступу. Kingston має рішення для зберігання та захисту с персональних даних та конфіденційних результатів досліджень, що оптимально підходять для сфери охорони здоров’я.

Детальніше

Чому саме Kingston?

Наше прагнення до досконалості – запорука того, що ми задовольнимо потреби вашої компанії або перевершимо їх.

Висока якість обслуговування

Наше прагнення до досконалості – запорука того, що ми задовольнимо потреби вашої компанії або перевершимо їх.

Позитивна культура та виняткові люди – секрет нашого успіху.

Команда ентузіастів

Позитивна культура та виняткові люди – секрет нашого успіху.

Вже тридцять років компанія Kingston розробляє рішення для компаній будь-якого рівня – від стартапів до міжнародних підприємств, що входять до списку Fortune 500.

Легендарна надійність

Вже тридцять років компанія Kingston розробляє рішення для компаній будь-якого рівня – від стартапів до міжнародних підприємств, що входять до списку Fortune 500.

Связанные видеоролики

Додатково про технологію NVMe

Пов’язані публікації