Kingston will be closed Thursday, Friday, Saturday and Sunday in observance of the Thanksgiving Holiday.
All orders placed after 11:00 am (PST) on Wednesday November 25th, will not be processed until Monday November 30th.

We wish you and your Family a Happy Holiday!

Polityka antykorupcyjna

Firma Kingston Technology jest, jako korporacja globalna, zaangażowana w działalność zgodną z etyką i wymogami praw obowiązujących w krajach, w których prowadzi interesy.

Polityka i procedury ustawy o zapobieganiu korupcji i zagranicznym praktykom korupcyjnym obowiązujące w firmie Kingston zostały opracowane w celu zapewnienia realizacji przez pracowników firmy Kingston działań biznesowych zgodnie z Polityką oraz prawami pisanymi wszystkich krajów, w których są prowadzone interesy firmy. Zakres Polityki obejmuje takie zagadnienia jak niedozwolone płatności i kontrole księgowości.

W przypadku uwag odnośnie przestrzegania zasad tej Polityki, prosimy o dokonanie anonimowego zgłoszenia przy użyciu numerów telefonów wyszczególnionych poniżej.

KrajNumer telefonu
Brazylia 08000474930
Chiny 4008810044
Tajwan 0800035250
Irlandia 1800818334
Wielka Brytania 08000280166
Rosja 8005552786
USA 8884355453

Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowościach od firmy Kingston.