Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Kingston’ın Şifrelenmiş USB Flash Sürücü Endüstrisi İş Ortakları

ClevX

Clevex logo

ClevX ya da clever eXtensions, güvenlik/mobil sistem platformları ve IP geliştirme ve lisanslama konusunda uzmanlaşmış bir Seattle tabanlı teknoloji şirketidir. 2005 yılında kurulan ClevX, güvenli, taşınabilir USB veri depolama platformu (işletim sisteminden bağımsız, donanım şifrelemeli, sistem açılışı yapabilir) ve ödüllü istemci lisanslı DATALOCK® Secured cihazlar ürün serisi (ör. FIPS 140-2 Seviye 3 Onaylı) konusunda öncülük yapmıştır ve liderliğini devam ettirmektedir. ClevX, müşterilerin yenilikler geliştirmesine yardımcı olmaya çalışmaktadır ve ürünlerin daha harika hale gelmesini sağlarken basit, akıllı ve zarif çözümler sunarak fark yaratmaktadır.

ESET

ESET logo

1992 yılında kurulan ESET, işletmeler ve tüketiciler için güvenlik çözümleri sağlayan küresel bir şirkettir. Şirket, proaktif tehdit algılaması konusunda sektöre öncülük yapmış ve yapmaya devam etmektedir. ESET NOD32 Antivirus, Virüs Bülteni "VB100" Ödülleri sayısında dünya rekorunun sahibidir ve 1998 yılından bu yana yürütülen testlerde tek bir "In-the-Wild" (Açıkta Dolaşan) virüsü kaçırmamıştır. ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security ve ESET Cybersecurity for Mac, dünya çapında milyonlarca küresel kullanıcı tarafından güvenilen ürünlerdir ve dünyada en çok önerilen güvenlik çözümlerinden bazılarıdır.

DataLocker

DataLocker logo

DataLocker®, şifreli USB sürücülerin merkezi yönetimi dahil olmak üzere şifreleme çözümlerinin yenilikçi sağlayıcılarından biridir. IronKey™ EMS ve SafeConsole® merkezi yönetim platformları yöneticilerin IronKey ve DataTraveler® güvenli USB sürücüleri için kabul edilebilir kullanım politikasını izlemesini, yönetmesini ve uygulanmasını zorunlu hale getirmesini sağlar. Çözüm, dünyanın her yeri için geçerlidir ve kurumsal ve kamu müşterilerinin çok yönlü güvenlik gereksinimlerine hizmet etmek üzere güvenilirdir.