Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Flash Bellek Antivirüs Koruması

Ödüllü Virüs Korumasını Güvenlik Duvarından Öteye Taşıyın

USB Flash sürücüler, mobil iş alt yapısının önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Çalışanlar genellikle Flash sürücülerinde önemli miktarlarda kritik veriler taşımakta ve bunları gittikleri yerlere yanlarında götürmektedirler. Şirket çalışanları, Flash sürücüdeki verilere kullandıkları herhangi bir bilgisayardan erişebilmekte ve yine bu bilgisayarlardan yeni dosyalar yükleyebilmektedirler. Ancak Flash sürücülerin veri taşımadaki kolaylığı kadar, bir makineden virüs ve zararlı yazılım / fidye yazılımı kapmaları ve başka makinelere yaymaları, şirket ağlarına zararlı kodları bulaştırmaları da bir o kadar kolaydır. Not: AV programının taşınabilir sürümü, tüm ana bilgisayar sistemini değil sadece USB sürücüyü tarayabilir / temizleyebilir.

ClevX DriveSecurity™ ile Flash sürücülerinizin güvende olmasını ve sürücülerinize virüs bulaşmamasını sağlayabilirsiniz. ESET’in zararlı yazılımların taşınabilir ortamlarla yayılmasını önleyen etkili taşınabilir zararlı yazılım önleme teknolojisini temel alan uygulama, Flash sürücülerinizin temiz kalmasını sağlamak için basit ve sağlam bir yöntemdir.

Antivirüs programların sabit disk sürücülerinizi ve sunucularınızı izlediği gibi ClevX DriveSecurity, Flash sürücünüzün içeriklerini sürekli olarak izler. Kurulum yapmadan çalışacak şekilde tasarlanmış ve sürücünün kendisinde yer alan ve çalışan kompakt ve güçlü antivirüs motoru sayesinde flash sürücünüze zararlı yazılımların / fidye yazılımların girmesini önler.

ESET'in sunduğu DriveSecurityKingston DataTraveler® Vault Privacy 3.0 (DTVP30) güvenli USB Flash sürücülerde isteğe bağlı sunulmaktadır:

Avantajları

Kolayca Uygulanır

  • DriveSecurity, sürücü son kullanıcı tarafından ilk kez çalıştırıldığında flash sürücüsü üzerindeki lisansı otomatik olarak etkinleştirir.
  • DriveSecurity bir kurumsal ortamda kullanıldığınızda, yetkili sunucu ayarları, güvenlik duvarları, beyaz listeler vs. için istisnalar belirlemeniz gerekebilir.

Kurulum Gerektirmez

  • Kingston sürücüyü ilk taktığınızda her şey başlatılmaya hazırdır. Flash sürücünüze ya da herhangi bir bilgisayara hiçbir şey yüklemezsiniz. Hiçbir yönetici önceliği gerekli değildir. Ana bilgisayarın kendi üzerinde yüklü AV sisteminin (varsa) çalışmasını etkilemez.

Hızlı, Sade ve Akıllı

  • DriveSecurity, hızlıdır, isabetlidir ve güçlü sezgisel zararlı yazılım algılamasına sahiptir ve tüm bunları çok az yer kaplayan taşınabilir bir uygulamada sunar. Sezgisel antivirüs özellikleri DriveSecurity'nin, bilinmeyen tehditlere ve güncel olmayan imzalar olmadan bile etkili virüs koruması sunmasını sağlar.
  • Virüs imza tanımı veri sürücü üzerinde, bir İnternet bağlantısı olduğunda her saat güncellenir.

Anında Uyarılar

  • Bir virüs algılandığında, Sistem Tepsisi simgesinde bir uyarı görürsünüz. Virüs bulaşmış dosyaları görmek ve düzeltici eylemleri gerçekleştirmek için simgeyi tıklayın.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemleri

Drive Security, tüm Windows® 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista®, Windows XP ve Mac OS X v. 10.9.x - 10.12.x bilgisayarlarda çalışır.

Sürücü Alanı

DriveSecurity, flash sürücüsünde yaklaşık 300 MB boş alan gerektirir.

Kullanılabilir Sürücüler

DriveSecurity, DTVP ve DT4000 sürücülerde bir özelleştirme seçeneği olarak sunulmaktadır.

Esnek Lisanslama

ESET Antivirus için standart 5 yıllık lisansta, yazılım ve virüs tanımlama güncelleştirmeleri yer almaktadır.

Hemen Korunmaya Başlayın

Antivirüs korumanızı güvenlik duvarından öteye genişleterek flash sürücülerinizi virüslere karşı koruyun. DriveSecurity antivirüs korumasını Kingston güvenli USB sürücülere eklemek için hemen Kingston temsicinizle görüşün.

DriveSecurity™ Nasıl Çalışır

DriveSecurity™ flash sürücünüzün Unique Device Identifier (UDI) bilgisiyle lisanslanır ve hiçbir yönetici önceliği gerekmez. Sürücü sahibi flash sürücüsünü doğruladığında DriveSecurityhemen çalışmaya başlar. Virüs imzasını günceller ve flash sürücüdeki her türlü değişikliği (tüm yeni dosyalar, uygulamalar, vs.) tarar. Kullanıcının isteğine bağlı olarak zararlı kodlar içermediğinden emin olmak için tüm flash sürücüyü kontrol eder. Sürücüyü, ana bilgisayarda bulunabilecek virüslere karşı korumak için bir bariyer görevi görür.

DriveSecurity Virus Algılaması: Burada, ClevX DriveSecurity'nin algıladığı bazı zararlı yazılım bulaşmış dosya türlerini görebilirsiniz