Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Що таке світовий рекорд по розгону?

Оверклокери використовували пам'ять Kingston FURY і HyperX, щоб побити світові рекорди швидкості розгону пам'яті. Оверклокери використовують бенчмарки, наприклад BenchMate, для вимірювання базової тактової частоти оперативної пам'яті (в МГц), яку вони змогли досягти (подвоєння цього числа для DDR (подвійний темп передачі даних) дає ефективну швидкість передачі даних для модуля в МТ/с*). Далі вони заносять свій результат на веб-сайт бази даних записів про розгін HWBOT, щоби побачити, яке місце цей результат посів у загальному рейтингу. Розгін — це змаганя, в якому приймають участь як окремі ентузіасти, так і оверклокерські команди. Учасники змагаються за право похвалитися, а також виграють призи від HWBOT, які допомагають просувати розгін як вид спорту. HWBOT підтримують більшість гравців галузі, одним з яких, зокрема, є Intel. Конкуренція жорстока, тому один рекорд ніколи не тримається дуже довго.

Про розгін пам’яті Kingston FURY

OverclockingЕнтузіасти ПК люблять розгін як вид мистецтва, і це стало їх власною субкультурою. Найбільш енергійні оверклокери будуть боротися за світові рекорди, вдаючись до крайніх заходів, на кшалт охолодження своїх компонентів рідким азотом, температура якого може досягати –196 °C. Майте на увазі — не намагайтеся робити це вдома. Як і Kingston, більшість виробників компонентів для ПК заявляють, що ручний розгін понад заводські специфікації анулює гарантію.

Тим не менш, ми пишаємося рекордами, встановленими екстремальними оверклокерами за участі нашої пам’яті. Наші інженери постійно працюють над підвищенням продуктивності швидкодіючої пам’яті, що забезпечує більш швидкі рішення, розширює межі та дозволяє встановлювати рекорди продуктивності.

У Kingston ми тісно співпрацюємо з нашими партнерами, щоб забезпечити оптимальну сумісність. Наші сумісні з Intel® XMP модулі пам'яті сертифіковані провідними світовими виробниками материнських плат, тому користувачі можуть впевнено використовувати їх як для складання нових систем, так і оновлення існуючих ПК.

Ось кілька рекордів розгону, встановлених за роки використання пам'яті Kingston. Звичайно, попереду ще багато рекордів!

10004 MT/с – 26 квітня, 2022 г. 16 Гб Kingston FURY Beast DDR5 4800 MT/с
8670 MT/с – 4 листопада, 2021 г. 16 Гб Kingston FURY Beast DDR5 4800 MT/с
7200 MT/с – 23 квітня, 2021 г. 8 Гб HyperX Predator DDR4 4600 MT/с
7156 MT/с – 31 березня, 2021 г. 8 Гб HyperX Predator DDR4 4600 MT/с
6608 MT/с – 12 червня, 2020 г. 8 Гб HyperX Predator DDR4 4600 MT/с
5902 MT/с – 7 березня, 2019 г. 8 Гб HyperX Predator DDR4 3466 MT/с
5608 MT/с – 22 січня, 2019 г. 8 Гб HyperX Predator DDR4 4266 MT/с
4351 MT/с – 29 січня, 2015 г. 4 Гб HyperX Predator DDR4 3333 MT/с

Розгін підвищує характеристики пам'яті (швидкість, затримки, напруга) вище стабільних стандартних для досягнення підвищеної продуктивності. Незважаючи на те, що розгін, як правило, безпечний і підтримується виробниками Intel, AMD і материнських плат/систем, ви виконуєте його на свій страх і ризик. Стабільність системи може бути порушена деякими швидкостями та конфігураціями. Деяким системам можуть знадобитися компоненти преміум-класу (високоякісні моделі процесорів, материнські плати, блоки живлення і водяне охолодження) для досягнення стабільного розгону, особливо на екстремальних швидкостях.

Схвалено провідними виробниками материнських плат

Схвалено провідними виробниками материнських плат1

Пам’ятіь пройшла перевірку на сумісність із материнськими платами вашого улюбленого бренду.

Motherboard logos Детальніше
Ознайомтеся з продукцією Kingston FURY