Chúng tôi nhận thấy bạn hiện đang truy cập trang web của Vương quốc Anh. Thay vào đó, bạn có muốn truy cập trang web chính của chúng tôi không?

Kingston IronKey rozszerza mobilną ochronę danych z flagowym modelem D500S klasy wojskowej

 • Certyfikat FIPS 140-3 poziom 3 (w trakcie certyfikacji)
 • Opcja wielu haseł z trybem złożonym/hasłem
 • Pierwsza w branży opcja podwójnej ukrytej partycji
Kingston IronKey D500S

Sunbury-on-Thames, Wielka Brytania – 12 września 2023 r. Kingston Digital Europe Co LLP, oddział Kingston Technology Company, Inc. światowego lidera w dziedzinie pamięci i rozwiązań technologicznych, wprowadził dziś na rynek najlepszą w swojej klasie, szyfrowaną sprzętowo pamięć flash USB Kingston IronKey™ D500S, zapewniającą wojskowy poziom bezpieczeństwa przechowywanych danych.

D500S posiada certyfikat FIPS 140-3 Level 3 (certyfikacja w toku) z nowymi ulepszeniami NIST wymagającymi bezpiecznych aktualizacji mikroprocesora w celu zwiększenia ochrony przed atakami do zastosowań rządowych i wojskowych. Pamięć przeprowadza autotest podczas uruchamiania i jest wyposażona w zabezpieczenie termiczne i napięciowe, które automatycznie wyłączają urządzenie po osiągnięciu określonego progu. Wytrzymała cynkowa obudowa D500S jest wodoodporna1, pyłoszczelna1, odporna na wstrząsy i wibracje zgodnie z normami wojskowymi2. Jest także odporna na zgniatanie i wypełniona żywicą epoksydową, by uniemożliwić usunięcie wewnętrznych komponentów bez ich uszkodzenia.

Opcja Multi-Password z trybem Complex lub Passphrase3 pozwala użytkownikom na przejęcie kontroli nad ich danymi, ułatwiając zapamiętanie hasła w celu odblokowania rygorystycznych zabezpieczeń. Aby przywrócić dostęp w przypadku zapomnienia hasła użytkownika, administrator może go zresetować i włączyć jednorazowe hasło odzyskiwania. Zarówno administrator, jak i użytkownik mogą ustawić sesyjny tryb tylko do odczytu, aby chronić pamięć przed złośliwym oprogramowaniem w niezaufanych systemach. Administrator może również ustawić globalny tryb tylko do odczytu do momentu zresetowania pamięci. Aby dane nie dostały się w niepowołane ręce, administrator może także wprowadzić hasło Crypto-Erase, które usunie zawartość i zresetuje pamięć, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi w sytuacjach zagrożenia.

D500S ma doskonałe funkcje, które można znaleźć w linii Kingston IronKey. Są to 256-bitowe szyfrowanie XTS-AES, ochrona przed atakami BadUSB i Brute Force z cyfrowo podpisanym oprogramowaniem sprzętowym, czy klawiatura wirtualna4 do ochrony przed keyloggerami i screenloggerami. D500S oferuje również pierwszą w branży opcję podwójnej partycji. Administrator może utworzyć dwie bezpieczne partycje o niestandardowym rozmiarze dla administratora i użytkownika, co pozwala na uzyskanie ukrytego magazynu plików. W razie potrzeby może być używany do dostarczania plików do partycji użytkownika. W przypadku korzystania z niezaufanych systemów lub udostępniania dysku, takie ukryte magazyny plików zapewniają bezpieczeństwo danych i są niewidoczne.

„Flagowy model D500S z certyfikatem FIPS 140-3 Level 3 (certyfikacja w toku) oferuje więcej funkcji, niż jakikolwiek inny dysk w tej klasie. D500S to następca IronKey D300S, ulepszony o najnowocześniejsze zabezpieczenia i jest kompletnym rozwiązaniem dla ochrony danych o wysokiej wartości dla większych przedsiębiorstw i instytucji rządowych” - powiedział Oscar Escayola Kaloudis, EMEA Flash Business Manager i Sales Manager DACH, Middle East and Africa, Greece and Israel w Kingston, EMEA. „IronKey stał się niezbędnym filarem w realizacji najlepszych praktyk ochrony przed utratą danych (DLP) dzięki najwyższym standardom zabezpieczeń klasy wojskowej, zapewniając zgodność z przepisami i regulacjami dotyczącymi szyfrowania danych, takimi jak SOC 2, NIS2, FISMA, GDPR, PIPEDA, HIPAA, HITECH, GLBA, SOX i CCPA”.

Pamięć D500S oferuje wiele opcji personalizacji, jest zgodna z TAA/CMMC i montowana w USA. Jest dostępna w wersji dwukanałowej o pojemności do 512 GB i objęta 5-letnią gwarancją z bezpłatnym wsparciem technicznym. Dostępny jest również model D500SM z funkcjami zarządzania dla przedsiębiorstw, a także opcjonalnie zarządzany dysk niestandardowy5.

Więcej informacji można znaleźć na stronie kingston.com.

Kingston IronKey D500S/SM
Standardowy z serializacjąZ serializacją i funkcjami zarządzania
IKD500S/8GB IKD500SM/8GB
IKD500S/16GB IKD500SM/16GB
IKD500S/32GB IKD500SM/32GB
IKD500S/64GB IKD500SM/64GB
IKD500S/128GB IKD500SM/128GB
IKD500S/256GB IKD500SM/256GB
IKD500S/512GB IKD500SM/512GB

Specyfikacja Kingston IronKey D500S/SM:

 • Szyfrowana sprzętowo pamięć USB klasy wojskowej: 256-bitowe szyfrowanie XTS-AES z certyfikatem FIPS 140-3 Level 3 (w trakcie certyfikacji) z ulepszeniami mikroprocesora dla większego bezpieczeństwa. Wbudowane zabezpieczenia przed atakami BadUSB i Brute Force. Urządzenie przeprowadza autotest podczas uruchamiania oraz posiada ochronę termiczną i napięciową - po osiągnięciu określonych wartości progowych, pamięć zostaje automatycznie wyłączona.
 • Opcja wielu haseł do odzyskiwania danych: Włączenie haseł administratora, użytkownika i jednorazowego odzyskiwania. Aby przywrócić dostęp w przypadku zapomnienia hasła użytkownika, administrator może go zresetować i włączyć jednorazowe hasło odzyskiwania.
 • Tryb złożony lub tryb hasła: Hasła mogą być pełnymi zdaniami, wieloma słowami - o długości od 10 do 128 znaków. Symbol oka dla wszystkich wprowadzonych haseł pomaga ograniczyć liczbę literówek.
 • Pierwsza w branży opcja podwójnej ukrytej partycji: Administrator może utworzyć dwie podwójne ukryte partycje o niestandardowej pojemności dla administratora i użytkownika w celu ukrycia zasobów, aby dane były bezpieczne i niewidoczne, chyba że uzyskano do nich odpowiedni dostęp. Podwójne ukryte partycje mogą zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo w niezaufanych systemach lub gdy wymagane jest udostępnianie pamięci USB.
 • Hasło Crypto-Erase w sytuacjach zagrożenia: Hasło Crypto-Erase wymazuje klucze szyfrowania, usuwa wszystkie dane i resetuje dysk.
 • Wytrzymała obudowa spełniająca najwyższe standardy IronKey: Cynkowa obudowa, która jest wodoodporna, pyłoszczelna, odporna na zgniatanie i wypełniona żywicą epoksydową w celu zapewnienia fizycznego zabezpieczenia wnętrza urządzenia.
 • W pełni konfigurowalny: Włączaj, wyłączaj, modyfikuj funkcje pamięci i profile.
 • Globalny i sesyjny tryb tylko do odczytu (ochrona przed zapisem): Zarówno administrator, jak i użytkownik mogą ustawić sesyjny tryb tylko do odczytu, aby chronić dysk przed złośliwym oprogramowaniem w niezaufanych systemach. Administrator może również ustawić globalny tryb tylko do odczytu, który ustawia dysk w trybie tylko do odczytu do momentu zresetowania.
 • Interfejs: USB 3.2 Gen 1
 • Pojemności6: 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB
 • Złącze: Typ-A
 • Prędkość7:
  USB 3.2 Gen 1
  • 8GB - 128GB: 240MB/s odczyt, 190MB/s zapis
  • 256 GB: 240 MB/s odczyt, 170 MB/s zapis
  • 512B: 310MB/s odczyt, 250MB/s zapis
  USB 2.0
  • 8GB -512GB: 30MB/s odczyt, 20MB/s zapis
 • Wymiary: 77,9 mm x 21,9 mm x 12,0 mm
 • Wodoodporność8: Certyfikat IP67
 • Temperatura pracy: 0°C do 50°C
 • Temperatura przechowywania: od -20°C do 85°C
 • Kompatybilność: USB 3.0/USB 3.1/USB 3.2 Gen 1
 • Opcje customizacji:
  • D500S: Włączanie, wyłączanie, modyfikowanie funkcji i profile pamięci
  • D500SM: Modyfikacja profilu pamięci, opcjonalna wersja zarządzana.
 • Gwarancja/Wsparcie:
  • D500S: 5 lat gwarancji, bezpłatna pomoc techniczna
  • D500SM: 2-letnia gwarancja, bezpłatne wsparcie techniczne.
 • Kompatybilny z: Windows® 11, 10, macOS® 10.15.x – 13.x, Linux 9 Kernel 4.4+

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

Informacje o firmie Kingston Technology Europe Co LLP

Firmy Kingston Digital Europe Co LLP i Kingston Technology Company Inc. są częścią tej samej grupy przedsiębiorstw („Kingston”). Kingston jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Od wielkich zbiorów danych przez laptopy, komputery PC i urządzenia Internetu Rzeczy, takie jak technologie inteligentne i wearables, po projektowanie i produkcję na zamówienie — Kingston dostarcza rozwiązania używane w codziennym życiu, pracy i rozrywce. Firma projektuje także rozwiązania indywidualne i podejmuje się produkcji kontraktowej. Najwięksi na świecie producenci komputerów PC i firmy oferujące rozwiązania chmurowe polegają na Kingston w zakresie swoich potrzeb produkcyjnych. Z naszej pasji powstają technologie wykorzystywane na całym świecie każdego dnia. Staramy się wykraczać poza perspektywę naszych produktów, aby widzieć szerszy obraz, zaspokajać potrzeby naszych klientów i oferować rozwiązania, które faktycznie robią różnicę. Aby dowiedzieć się więcej o „Kingston is With You”, odwiedź: Kingston.com.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, znaków towarowych oraz materiałów graficznych prosimy o kontakt z Debbie Fowler, Kingston Digital Europe Co LLP, Kingston Court, Brooklands Close, Sunbury-on-Thames, TW16 7EP. Zdjęcia prasowe można znaleźć w dziale prasowym firmy Kingston tutaj.

Kingston i logo Kingston są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. IronKey jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Kingston Digital, Inc. Kingston FURY i logo Kingston FURY są znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

Informacje dla mediów

Alicja Kubów
Monday Digital
+48 538 630 443
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2023 | 2022