Chúng tôi nhận thấy bạn hiện đang truy cập trang web của Vương quốc Anh. Thay vào đó, bạn có muốn truy cập trang web chính của chúng tôi không?

Kingston Digital poszerza ofertę zewnętrznych dysków SSD

 • Kieszonkowa przenośność
 • Wydajność USB 3.2 Gen 2

Sunbury-on-Thames, Wielka Brytania - 5 września 2023 r. – Kingston Digital Europe Co LLP, spółka zależna Kingston Technology Company, Inc. zajmująca się pamięciami flash, światowego lidera w dziedzinie produktów pamięciowych i rozwiązań technologicznych, zaprezentowała dziś zewnętrzny dysk SSD XS1000. To niewielkie i niezwykle eleganckie rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych plików dołącza do XS2000 jako nowy produkt w ofercie zewnętrznych dysków SSD firmy Kingston. Oba dyski są kompaktowe i ważą poniżej 29 gramów, dzięki czemu można je przenosić nawet w kieszeni.

Kingston Digital Expands External SSD Lineup

Dysk Kingston XS1000 oferuje prędkość odczytu do 1050 MB/s1 i dużą pojemność do 2 TB2, co zapewnia optymalną ilość miejsca do przechowywania dużej liczby zdjęć, filmów i plików. By zapewnić bezproblemową łączność ze starszymi urządzeniami, dysk zachowuje wsteczną kompatybilność, a wraz z nim dostarczany jest kabel USB-C®3 z przejściem do USB-A. Mały, jak breloczek do kluczy, XS1000 jest niezawodnym wsparciem przy łatwym tworzeniu kopii zapasowych plików, co gwarantuje stały dostęp do ważnych dokumentów, cennych wspomnień i plików multimedialnych.

"Nasi klienci szukają wygodnej, szybkiej i niezawodnej pamięci masowej w przystępnej cenie. Dzięki XS1000 nie muszą już szukać dalej, ponieważ oferujemy teraz więcej opcji zewnętrznej pamięci masowej" – podkreśla Liny Cheliyan, Business Manager – Prosumer Flash and SSD, Kingston, EMEA. "Zaprojektowaliśmy ten dysk tak, aby mierząc zaledwie połowę rozmiaru standardowego dysku SSD, był elegancki i kompaktowy. Zapewnia to niezrównaną przenośność, co czyni go najlepszym wyborem dla osób poszukujących połączenia wygody i najwyższej wydajności dostępnej na rynku".

XS1000 jest dostępny w pojemnościach 1 TB i 2 TB i objęty jest ograniczoną pięcioletnią gwarancją4 z bezpłatnym wsparciem technicznym.

Cechy i specyfikacja zewnętrznego dysku SSD XS1000:

 • Najwyższa przenośność: Kompaktowy i ważący niecałe 29 g, ten elegancki, całkowicie czarny dysk SSD mieści się w dłoni, co umożliwia łatwe przenoszenie plików.
 • Niezawodna kopia zapasowa plików: Zabierz wszystko ze sobą. Przesyłaj i przechowuj swoje dokumenty, duże zdjęcia i filmy bez zakłóceń.
 • Większa pamięć masowa: Rozszerz swoją cyfrową bibliotekę dzięki dużej pojemności do 2 TB2 , aby zachować cenne chwile z życia.
 • Obsługa USB 3.2 Gen 2: Osiągaj prędkości odczytu do 1050 MB/s1 ze wsteczną kompatybilnością z USB 3.2 Gen 1, zapewniając bezproblemową łączność ze starszymi urządzeniami.
 • Interfejs: USB 3.2 Gen 2
 • Prędkość1: Do 1050 MB/s odczytu, 1000 MB/s zapisu
 • NAND: 3D
 • Pojemności2: 1TB, 2TB
 • Wymiary: 69,54 x 32,58 x 13,5 mm
 • Waga: 28,7 g
 • Materiał obudowy: Metal + tworzywo sztuczne
 • Temperatura pracy: 0°C~40°C.
 • Temperatura przechowywania: -20°C~85°C.
 • Gwarancja/Wsparcie4: Ograniczona 5-letnia gwarancja z bezpłatnym wsparciem technicznym
 • Zgodność z5: Windows® 11, 10, macOS® (v.10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS™, Android™, iOS/iPadOS® (v.13+)
Tabela zgodności
USB 3.2 Gen 2
Windows® 11
Windows® 10
macOS (v. 10.15.x +)
Linux (v. 4.4.x +)
Chrome OS™
Android™
iOS/iPadOS® (v.13+)
Zewnętrzny dysk SSD XS1000
Numer części Pojemność
SXS1000/1000G 1TB
SXS1000/2000G 2TB

Pour plus d’informations, rendez-vous sur kingston.com.

Kingston Technology Europe dostępny jest na:

Informacje o firmie Kingston Technology Europe Co LLP

Firmy Kingston Digital Europe Co LLP i Kingston Technology Company Inc. są częścią tej samej grupy przedsiębiorstw („Kingston”). Kingston jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Od wielkich zbiorów danych przez laptopy, komputery PC i urządzenia Internetu Rzeczy, takie jak technologie inteligentne i wearables, po projektowanie i produkcję na zamówienie — Kingston dostarcza rozwiązania używane w codziennym życiu, pracy i rozrywce. Firma projektuje także rozwiązania indywidualne i podejmuje się produkcji kontraktowej. Najwięksi na świecie producenci komputerów PC i firmy oferujące rozwiązania chmurowe polegają na Kingston w zakresie swoich potrzeb produkcyjnych. Z naszej pasji powstają technologie wykorzystywane na całym świecie każdego dnia. Staramy się wykraczać poza perspektywę naszych produktów, aby widzieć szerszy obraz, zaspokajać potrzeby naszych klientów i oferować rozwiązania, które faktycznie robią różnicę. Aby dowiedzieć się więcej o „Kingston is With You”, odwiedź: Kingston.com.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, znaków towarowych oraz materiałów graficznych prosimy o kontakt z Debbie Fowler, Kingston Digital Europe Co LLP, Kingston Court, Brooklands Close, Sunbury-on-Thames, TW16 7EP. Zdjęcia prasowe można znaleźć w dziale prasowym firmy Kingston tutaj.

Kingston i logo Kingston są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. IronKey jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Kingston Digital, Inc. Kingston FURY i logo Kingston FURY są znakami towarowymi firmy Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli

Informacje dla mediów

Alicja Kubów
Monday Digital
+48 538 630 443
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2023 | 2022