Chúng tôi nhận thấy bạn hiện đang truy cập trang web của Vương quốc Anh. Thay vào đó, bạn có muốn truy cập trang web chính của chúng tôi không?

Kingston Technology pozostaje czołowym dostawcą modułów DRAM w 2022 roku

  • Rankingi według przychodów plasują markę Kingston na pierwszym miejscu z 78,12% udziałem w rynku.
  • Uznany za światowego lidera już dwudziesty rok z rzędu.

Sunbury-on-Thames, Wielka Brytania - 1 listopada 2023 r. - Kingston Technology Europe Co LLP, spółka stowarzyszona Kingston Technology Company, Inc. światowy lider w dziedzinie produktów pamięciowych i rozwiązań technologicznych, ogłosiła dziś, że została uznana za czołowego dostawcę modułów DRAM na świecie, według najnowszych rankingów firmy analitycznej TrendForce. Kingston zachował pozycję numer 1 z szacowanym 78,12% udziałem w rynku i przychodami na poziomie 13,5 mld USD. Z rankingu TrendForce wynika, że sprzedaż modułów DRAM w 2022 r. odnotowała spadek o 4,6% rok do roku w całej branży. Przychody firmy Kingston wykazały niewielki spadek, ale sprawiły, że firma utrzymała pozycję globalnego lidera już dwudziesty rok z rzędu.

Według raportu, pięć największych na świecie producentów modułów pamięci odpowiadało za 90% całkowitej sprzedaży w 2022 roku. Kingston utrzymał swój dominujący udział w rynku na poziomie 78,12%. Trendy zakupowe konsumentów produktów elektronicznych nieco ucierpiały z powodu wysokiej inflacji, ale solidna skala marki Kingston wraz z kompleksowym łańcuchem dostaw produktów ograniczyła jej spadek, utrzymując ją na szczycie rankingów udziału w rynku. Poniższy wykres przedstawia ranking 10 największych dostawców modułów DRAM według danych TrendForce:TrendForce Global Revenue Ranking of DRAM Module Makers 2022

W 2022 roku wielokrotnie nagradzana linia modułów pamięci Kingston FURY Beast DDR5 i Renegade DDR5 przeszła metamorfozę, wprowadzając białe rozpraszacze ciepła, aby umożliwić użytkownikom wybór koloru, który najlepiej pasuje do ich indywidualnego stylu. W erze, w której większość systemów jest starannie zaprojektowana, Kingston oferuje moduły uzupełniające zarówno tradycyjne, całkowicie czarne systemy, jak i coraz popularniejsze całkowicie białe komputery PC.

"Wyniki TrendForce z 2022 roku odzwierciedlają ciągłą ekspansję firmy i jej zdolności adaptacyjne w obliczu kolejnego wymagającego roku biznesowego" - powiedziała Iwona Zalewska, DRAM business manager, Kingston, EMEA. "Ten kamień milowy nie tylko potwierdza dominującą obecność marki Kingston na rynku, ale także podkreśla odporność i znaczenie firmy w branży, ponieważ z dumą utrzymujemy naszą czołową pozycję dwudziesty rok z rzędu".

Więcej informacji można znaleźć na stronie kingston.com

For more information visit kingston.com.

Kingston can be found on:

YouTube
Instagram
Facebook
LinkedIn
Twitter
Kingston Is With You

Informacje o Kingston Technology Company

Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie.

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Informacje dla mediów

Kingston PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Zlot
Monday PR
Tel.: +48 884 208 223
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2023 | 2022