Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

2 mühendis ofiste, bir monitör üzerindeki büyüteçle Kingston bellek takılı bir anakartı kontrol ediyor

Kingston, WolfVision’ın yüz yüze ve sanal toplantılardan oluşan hibrit dünyasına nasıl güç veriyor?

Genel Özellikler

WolfVision fabrikasının havadan görünümü

WolfVision, ödüllü sunum, işbirliği ve bilgi paylaşımı sistemleri ve çözümlerinin önde gelen global geliştiricisi ve üreticilerinden biridir. WolfVision’ın Visualizer belge kamerası ve Cynap Sistemleri, tüm dünyada üniversiteler ve diğer üretim kurumları; sunumlar, toplantılar, online konferanslar, eğitim oturumları, tanıtımlar sırasında şirketler ve adli kanıtların görüntülenmesi ve yönetimi için mahkemelerde kullanılmaktadır.

Covid-19 pandemisinden bu yana şirket hibrit çalışma ve öğrenmeye doğru önemli bir kayma olduğunu gördü. Kuruluşların ister yüz yüze, ister uzaktan (sanal olarak da biliniyor) ya da her ikisi bir arada gerçekleştiriliyor olsun görsel iletişimin her zaman en iyi olmasına yardımcı olan Visualizer ve Cynap ürünleri büyük talep görüyor.

Zorluk

WolfVision, ürünler konusunda bilgi ve teknik yeterliliğinin yanı sıra tedarik güvenilirliği sunabilen güvenilir bir teknoloji iş ortağı arıyordu. Bu nedenle, sadece bir tedarikçi değil, güvene ve uzmanlığa dayanan uzun süreli bir ilişki kurabilecekleri bir iş ortağı ile çalışmak istiyorlardı.

Çözüm

Bir Uzmana Sorun hizmetimizi kullanarak WolfVision’ın geçerli donanımlarını temel alan bir tam teknik değerlendirme sunduk. Daha sonra kendilerine özgü bilgi paylaşım ürünlerini test etmelerini sağlamak için konsept-kanıtlama Industrial SSD, bellek ve flash kartları gönderdik. Gömülü veri saklama çözümlerimiz onların tüm Visualizer ve Cynap ürünleriyle uyumluydu. Şu anda bu ürünler sistemlere entegre ediliyor ve iyi performans gösteriyor.

WolfVision Kingston’ı, teknik yetenekleri, ürün kalitesi, tutarlılığı ve güvenilirliğinin yanı sıra olağanüstü kişiselleştirilmiş iletişim, öneri ve servisi nedeniyle tercih etti. Bunlar ve yüksek düzeyde esneklik sağlama yeteneğimiz, WolfVision sistemleri için Industrial SSD ve Design-In DRAM ürünlerini kesintisiz sunmamızı sağladı.

Sonuç

WolfVision’ın Kingston’ı güvenilir bir iş ortağı olarak görmesinden ve mühendislik desteğimiz, kontrollü BOM (Bill of Material - Malzeme Listesi), kontrollü yazılımlar ve ürün değişimi bildirimleri (Product Change Notifications - PCN ) gibi avantajlarımızdan yararlandığını görmekten dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz. WolfVision, en iyi olmak için çalışan, günümüzde ve gelecekte müşterilerine yüksek performanslı çözümler sağlayan iki şirket arasındaki güçlü çalışma ilişkisine müthiş değer veriyor.

  Videoyu izleyin

#KingstonIsWithYou

devre kartı çizimlerinin yer aldığı koyu renkli bir masada duran bir dizüstü bilgisayarın üstten görünümü

Bir Uzmana Sorun

Doğru çözümün planlanması, projenizin ve sisteminizin gereksinimlerinin anlaşılmasını gerektirir. Kingston’ın uzmanları size yardımcı olabilir.

Bir Uzmana Sorun

İlgili Videolar

İlgili yazılar