Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

South Seas Data LLC genel merkezinin ön kapısı ve bariz şekilde Kingston SSD'nin görüldüğü bir sistemin bindirilmiş görüntüsü.

Bir Teknoloji Hizmetleri Sağlayıcısı Kingston Bellek ve SSD'lerle Güvenilirlikte İtibar Kazandı

Genel Görünüm

Kutu ve tepsilerle dolu rafların yer aldığı tam ve iyi düzenlenmiş bir depo alanının geniş çekimi, metal bir masanın arkasında bilgisayar başında çalışan bir görevli

South Seas Data, merkezi Denver'de yer alan bir teknoloji hizmetleri sağlayıcısıdır. Sorun giderme ve onarım dahil olmak üzere bilgisayar donanımı ve Satış Noktası (POS) ekipmanları için destek ve varlık yönetimi sağlar.

South Seas Data, marketlerden akaryakıt istasyonlarına kadar 140.000 noktada donanım desteği sağlamakta ve müşterilerinin çoğu perakendeciler ve FinTech şirketleri olmaktadır. Şirket, müşterilerin gereksinimlerine uyacak bileşenleri kendisi üretmekten dolayı gurur duymaktadır.

Zorluk

South Seas Data, müşterileri için geniş bir yelpazede özel donanım çözümleri tasarlamakta ve onların bakımını yapmaktadır, bu nedenle güvenilir bileşenlere sahip üreticilere ihtiyaç duymaktadır. Yüksek kaliteli, dayanıklı bileşenler arıza süresini azaltır ve ürünlerin ömrünü uzatır. South Seas Data, şansız durumlarda bile tedarik gereksinimlerini karşılamaya hazır, hızlı tepki veren ve destekleyici bir iş ortağına ihtiyaç duyuyordu.

Çözüm

Kingston ve South Seas Data, en yüksek performanslı donanımları değil, güvenilir çalışan sistemler yaratmaya dayalı bir ortaklık kurdu: 10 yıldan uzun süre düzgün çalışacak dayanıklı sistemler. Kingston, South Seas Data'ya bellek ve SSD tedarik etmektedir ve South Seas Data, şirket içi tutarlılığı sağlamak ve müşterilerine ürünlerinin güvenilirliğini garanti etmek için kilitli bir BOM'a (Malzeme Listesi) sahiptir.

Sonuç

South Seas Data, Kingston ile olan ilişkisinin, diğer birçok bileşen tedarikçisinin ciddi tedarik zinciri ve bulunabilirlik sorunları yaşadığı COVID salgını sırasında bile kesintisiz, tutarlı ve güvenilir hizmet sunmada kritik öneme sahip olduğunu fark etti. Şirket, Kingston ile olan ilişkisinin kalitesine, özellikle de müşteri desteğine ve Kingston bellek ve veri saklama birimlerinin tutarlı kalitesine büyük değer vermektedir.

Videoyu İzle

#KingstonIsWithYou

İlgili Videolar

devre kartı çizimlerinin yer aldığı koyu renkli bir masada duran bir dizüstü bilgisayarın üstten görünümü

Bir Uzmana Sorun

Doğru çözümün planlanması, projenizin ve sisteminizin gereksinimlerinin anlaşılmasını gerektirir. Kingston’ın uzmanları size yardımcı olabilir.

Bir Uzmana Sorun

İlgili yazılar