Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

2D mavi grafik resimli bir arka plan önünde istatistikleri tartışan 3 iş arkadaşı

Dijital dönüşüm: Yeni bir iş çağında başarıyı sürdürmek

Dijital dönüşüm: Destekleyici unsurlar, etki ve önem

yol trafiğinin, mavi hız ışıklarına sahip köprülerin üstten görünümü

Covid öncesinde birçok IT kolu, görevleri ve süreçleri fiziksel dünyadan sanal dünyaya getiren Dijital Dönüşüm projeleri planlıyordu ve uygulamaya alıyordu. 2020 yılının başlarında pandeminin ortaya çıkmasıyla, bu projelerin, uzun vadeli strateji ve isteklerden çok yeni iş gereksinimlerine bağlı olarak ani bir değişimle ön plana çıktığını gördük.

Gerçekleştirme gereksinimi, planlanan dijital ürün ve hizmetlerin çıkışının 7 yıldan sadece birkaç aya düşmesini sağlamakta ve bu durum yöneticilerin %80’i, müşteri etkileşimlerinin artık tamamen dijital olacağını kabul etmesiyle onaylanmaktadır.*

Temel iş sorunlarını çözmek için dijitalleşmeye büyük ölçekli geçişlere bakmak daha kolay ve daha rahat olmasına karşın, kuruluşlar zorlandığında yaşananları tekrar ederek, durup neleri başarmak istediklerine, bunu neden yaptıklarına daha geniş bir açıdan bakarken, başarısı ya da başarısızlığı açısından önem taşıyan kişilerin katılımını sağlamak önemlidir. Bu temel davranışlar, gerçek iş değişiminin başarılıp başarılmayacağını ve dolayısıyla kuruluşların yeni dünyada rekabet güçlerini koruyup koruyamayacağını belirleyecektir.

Bu e-Kitapta, dijital dönüşümün stratejik önemi ele alınmaktadır. Sektörün en iyi uzmanlarının bazılarından önemli bilgiler alarak bunun kullanım durumlarındaki etkilerini ortaya koyacağız, en büyük uygulama odak alanlarını inceleyeceğiz ve geleceğin neler getireceğini tartışacağız.

e-Kitabı İndir

#KingstonIsWithYou

Uzmanların özgeçmişleri

Rafael Bloom’un fotoğrafı

Rafael Bloom

Rafael, kariyeri boyunca üst düzey Teknoloji Ürünleri, Pazarlama İletişimi ve İş Geliştirme rollerinde görev yaptı. Danışmanlık uygulamaları, gelir akışları oluşturmak ve bunları korumak ana amacıyla, teknolojik ve yasal değişikliklerin yarattığı yeni organizasyon, ürün ve iletişim zorluklarına odaklanmaktadır. Bu çok kapsamlı çalışma, bilgi yönetişimi ve tasarımsal uyum, veri gizliliği ve AdTech, Mobil ve 5G, Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi gibi gelişmekte olan teknolojiler konusunda uzmanlık gerektirmektedir.

Rob May’in fotoğrafı

Rob May

Rob May, Siber Güvenlik ve stratejik IT hizmetleri/desteği sunmak için kendisiyle birlikte 95 danışmandan oluşan bir ekiple çalıştığı ramsac’ın kurucusu ve Genel Müdürüdür. Ödüllü bir konuşmacıdır ve uluslararası konuşmalar yapmaktadır. Ayrıca Avrupa’daki çeşitli iş liderliği kuruluşları için CEO ve Direktör Siber Güvenlik çalıştayları düzenlemektedir. Günceli yakalayan ve konuyla çok ilgili bir uzmandır ve Institute of Directors’ın Birleşik Krallık Siber Güvenlik Elçisidir. Rob aynı zamanda Cyber Resilience Centre for the Southeast’in, Danışmanlar Kurulundadır ve endüstri, akademi ve yasa uygulama alanlarında çalışmaktadır. The IoD, St George’s College ve BSDC üyesidir.

Roland Broch’un fotoğrafı

Roland Broch

Roland, medya ve internet endüstrisinde 30 yıllık deneyime sahiptir. 2008 yılından bu yana internet endüstrisi birliği olan eco’da çalışmaktadır ve özellikle veri merkezi ekosistemi olmak üzere dijital altyapılar alanında görev yapmaktadır. Ayrıca, veri merkezi altyapılarının fiziksel kullanılabilirlik gereksinimleri açısından uzmanlaşmış bir denetim ürününden de sorumludur. Etkinliklerinin bir parçası olarak aynı zamanda çalışmaların ve araştırmaların hazırlanmasını da koordine etmektedir. Roland Almanya’daki veri merkezi, internet servis sağlayıcılar ve Şebeke Operatörleri pazarlarının yanı sıra ilgili segmentlerde en önemli paydaşlar ve oyunculardan oluşan kapsamlı bir ağa sahiptir.

devre kartı çizimlerinin yer aldığı koyu renkli bir masada duran bir dizüstü bilgisayarın üstten görünümü

Bir Uzmana Sorun

Doğru çözümün planlanması, projenizin ve sisteminizin gereksinimlerinin anlaşılmasını gerektirir. Kingston’ın uzmanları size yardımcı olabilir.

Bir Uzmana Sorun

Kingston Ürün Bulma Aracı

Kingston ile işe başladığınızda bellek seçmek kolaydır.
35 yılı aşkın uzmanlığıyla Kingston, güvenle bellek seçmeniz için gerekli olan bilgiye ve kaynaklara sahiptir.

Sisteme/Cihaza Göre Ara

İhtiyacınız olan Kingston ürünlerini bulmak için bigisayar sistemi ya da dijital cihazın marka ve model numarasını ya da sistem parça numarasını girin.

Parça Numarasına Göre Ara:

Kingston parça numarasına, dağıtıcı parça numarasına ya da üreticiyle eşdeğer parça numarasına göre arama yapın.

İlgili Yazılar