Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

2 інженера в офісі перевіряють материнську плату із лупою на моніторі, на якому встановлено модуль пам’яті Kingston

Як Kingston вдосконаює гібридній світ особистих та віртуальних зустрічей WolfVision

Огляд

виробництво WolfVision, вид згори

Компанія WolfVision є провідним міжнародним розробником та виробником систем та рішень, призначених для презентацій, взаємодії та обміну інформацією. Портативна документ-камера Visualizer та система спільної роботи Cynap від WolfVision використовуються по всьому світу університетами та іншими навчальними закладами, у корпоративних середовищах під час презентацій, нарад, вебконференцій, навчальних заходів, демонстрацій, а також під судових засідань.

З початку пандемії Covid-19 компанія провела величезну роботу над рішеннями для роботи та навчання у змішаному режимі; її продукти Visualizer та Cynap швидко набули популярності, оскільки вони забезпечують візуальну комунікацію найвищої якості незалежно від того, чи відбувається взаємодія особисто, дистанційно (через Інтернет) або із поєднанням обох цих режимів.

Виклик

WolfVision шукала надійного партнера у сфері технологій, який мав би необхідні знання та навички, а також міг забезпечити надійність поставок. Компанія шукала не просто постачальника, а бізнес-партнера, з яким би вона могла побудувати довгострокові відносини на засадах довіри та фахового досвіду.

Рішення

Ми запропонували проведення повної технічної експертизи на наявному обладнанні WolfVisions за допомогою нашого безкоштовного сервісу «Запитайте експерта». Потім ми надіслали тестові зразки індустріальних SSD-накопичувачів, модулів пам’яті та карт флеш-пам’яті, щоб вони могли протестувати їх у своїх конкретних продуктах для обміну знаннями. Наші вбудовані сховища даних виявилися сумісними з усіма продуктами Visualizer і Cynap, і зараз вони інтегровані в обладнання та демонструють прекрасні результати.

Компанія WolfVision обрала Kingston за технічну фаховість, якість продукції, послідовність, надійність, а також бездоганну взаємодію, рекомендації та обслуговування. Окрім цього, наша здатність забезпечувати гнучкість найвищого рівня допомогла нам налагодити безперешкодні поставки індустріальних накопичувачів та модулів пам’яті Design-in DRAM для систем виробництва WolfVision.

Висновки

Ми раді, що WolfVision розглядає Kingston як надійного партнера та отримує від роботи із нами такі переваги, як наша інженерно-технічна підтримка, вбудовані програми контролю переліків компонентів, а також повідомлень про зміни у продукції. WolfVision цінує ці міцні робочі стосунки між двома компаніями, що працюють над тим, щоби бути лідером у своєму сегменті та надавати клієнтам високотехнологічні рішення як сьогодні, так і в майбутньому.

  Подивитися відео

#KingstonIsWithYou

top view of a laptop on a dark desk with circuit board line illustrations

Запитайте експерта

Правильний вибір рішення вимагає розуміння проєктних та системних вимог. Дозвольте експертам Kingston допомогти в цьому.

Запитайте експерта

Пов’язані відео

Пов’язані публікації