Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

En yeni çıkan anakartlar Kingston FURY DDR5 Bellek için hazırdır

En yeni çıkan anakartlar Kingston FURY DDR5 Bellek için hazırdır

Ara 2023
Ana Sayfa

Yeni çıkan ürünleri ilk alanlar, PC meraklıları, PC yapımcıları ve Hız Aşırtmacılar (Overclocker) bir süredir bunu bekliyordu. Sonunda çıktı!

Kingston FURY ™Beast DDR5, Kingston FURY ™Renegade DDR5 ve Kingston Impact DDR5 bellek, yeni nesil oyun platformları için en yeni, gelişmiş teknolojileri getiriyor. Hızı, kapasiteyi ve güvenilirliği daha da ileri taşıyan DDR5, çok yüksek hızlarda daha iyi kararlılık sağlayan on-die ECC (ODECC), daha yüksek verimlilik sağlayan iki 32-bit alt kanal ve en gerekli anlarda güç sağlayan bir modül üstü güç yönetimi entegre devresi (PMIC) gibi çok sayıda gelişmiş özelliğe sahiptir.

Bank sayısının 16’dan 32’ye iki katına çıkması ve veri bloğu uzunluğunun 8’den 16’ya çıkması ile sağlanan üstün hız iyileştirmeleri sayesinde DDR5 bellek ile oyun deneyiminizi ve genel sistem uygulamaları performansınızı bir üst düzeye çıkarın.

Ayrıca, hız ve zamanlamalar için özelleştirilebilir bir profilin de yer aldığı Intel® XMP 3.0 veya AMD EXPO profillerini kullanmaktadır.

Dünyanın lider anakart üreticileri tarafından onaylanmıştır: MSI®, ASUS®, ASRock® ve Gigabyte™.
Tercih ettiğiniz anakartta güvenle kullanmak ve yükseltme yapmak için test edilmiş ve onaylanmıştır.

  • 4800MT/s’den başlayan daha iyi performans
  • Hız aşırtmada daha iyi kararlılık
  • Daha fazla verimlilik
  • Intel® XMP 3.0 Certified
  • AMD EXPO Certified
  • Dünyanın lider anakart üreticileri tarafından onaylanmıştır1
  • 4800MT/s’de Tak ve Çalıştır2
  • Siyah ya da beyaz alçak profilli ısı dağıtıcı tasarımı
Kingston FURY Beast DDR5 bellek, MSI anakartta

MSI

MSI, her tür oyuncuya hitap eden en kaliteli oyun anakartlarını tasarlamak ve üretmek konusunda kararlıdır. Hem sıradan hem de sıkı oyuncuların ihtiyaçlarını kapsayacak şekilde tasarlanan MSI'ın ödüllü Intel ve AMD anakartları, tüm oyun gereksinimlerinizin karşılanmasını sağlar.

Daha Fazla Bilgi

Kingston FURY Beast DDR5 bellek, ASUS anakartta

ASUS

ASUS ve ROG anakartlar, eskisinden daha yüksek saat hızları, daha fazla çekirdek ve daha hızlı DDR5 bellek desteği ile en yeni AMD Ryzen ve Intel® Core™ Processors için tam destek sunmaktadır. ROG, ROG Strix, TUF Gaming, Prime ve ProArt serileri, gelişmiş performans ayarlama olanakları, soğutma, güç dağıtımı, bağlantı ve kurulum kolaylığı ile bu hamleye hazırdır.

Daha Fazla Bilgi

ASRock anakart

ASRock

ASRock, en yeni Intel ve AMD anakart serisini sunar ve bilgisayar meraklılarına iyileştirilmiş oyun performansı ve bellek uyumluluğu sağlar.

Daha Fazla Bilgi

Gigabyte anakart

Gigabyte

GIGABYTE, hem donanım hem de yazılım teknolojilerinden yararlanarak sınıfının en iyisi performansına sahip komple bir DDR5 anakart serisi sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

İletişimde kalın! Kingston haberleri ve çok daha fazlası için e-postalarımıza kayıt olun.

DDR5 Daha Fazla Bilgi