Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Знімок крупним планом: контролер PlayStation 5 із розмитим фоном гри на телевізорі

Модернізація внутрішнього сховища даних консолі PS5 Slim за допомогою SSD-накопичувача Kingston FURY

Еволюція консолі PlayStation Slim

Протягом багатьох років компанія Sony продовжує розвивати лінійку консолей PlayStation, вдосконалюючи технології, бібліотеки ігор і багато інших функцій. Одним з еволюційних етапів розвитку стала поява тонших варіантів консолей. Зазвичай тонкі моделі відрізняються від оригінальних версій компактністю, підвищеною енергоефективністю, більш естетичним і менш громіздким зовнішнім виглядом.

Виробництво тонких консолей розпочалося ще 2004 року, коли була випущена модель PlayStation 2 Slimline. Ця модель була значно меншою й легшою, ніж оригінальна версія 2000 року. Подібна тенденція тривала і в 2023 році, коли було представлено модель PlayStation 5 Slim. Попри те, що консолі зменшуються в розмірах, з іграми для PlayStation відбувається зворотне. Консолі стають набагато тонкішими, але розміри ігор, в які ми граємо, продовжують зростати. Отже, зручне (внутрішнє) сховище даних набуває ще більш важливого значення для користувачів консолей.

Розміри ігор ААА-класу проти розмірів внутрішніх накопичувачів

Консоль PlayStation 5 Slim із SSD-накопичувачем FURY Renegade, оснащеним радіатором, на білому столі

Нові ігрові консолі можуть похвалитися набагато більшою ємністю внутрішніх сховищ даних. Наприклад, базова модель оригінальної версії PlayStation 5 постачається з внутрішнім накопичувачем ємністю 825 ГБ. Але для ігор доступно лише 667 ГБ, оскільки значний простір займають операційна система (ОС) та системні файли. З появою нової тонкої версії консолі PlayStation збільшила ємність внутрішнього накопичувача до 1 ТБ. Ця модернізація стала відповіддю на зростаючі потреби у збільшенні ємності накопичувачів у зв’язку зі збільшенням розміру ігор. Але програмне забезпечення та системні файли консолі досі займають значний простір вбудованого накопичувача. І оскільки ігри продовжують збільшуватися в розмірах, обмежений простір вбудованого накопичувача виявляється дуже сумнівним привілеєм.

Ніде це не проявляється так яскраво, як в сучасних іграх ААА-класу, які створюються та поширюються провідними розробниками індустрії. Розміри ігор продовжують збільшуватися із різних причин, зокрема через якіснішу графіку/текстури, покращений звук, складніші ігрові світи, додатковий контент після випуску гри (DLC) тощо.

Ми рекомендуємо модернізувати внутрішнє сховище даних консолі, щоб забезпечити можливість зберігання великої кількості файлів для таких вимогливих ігор, як Call of Duty: Modern Warfare III, CyberPunk 2077, Spider-Man 2 тощо, які зазвичай займають до 100 ГБ або більше простору SSD-накопичувача.

Важливість модернізації внутрішнього сховища даних

Попри те, що первинна ємність накопичувачів не встигає за швидким зростанням розмірів сучасних ігор, Sony передбачила можливість розширення внутрішнього сховища даних консолі PS5 Slim! На щастя для консольних геймерів, процес встановлення нового M.2 SSD-накопичувача дуже простий і практично не відрізняється від встановлення на оригінальну консоль PlayStation 5.

M.2 SSD-накопичувач Kingston FURY Renegade, оснащений радіатором, розширює ємність сховища даних консолі, додаючи до неї до 4 ТБ. Він забезпечує вдосталь місця для розміщення ваших улюблених ігор, і вам не потрібно постійно видаляти ігри з бібліотеки, щоб звільнити простір. А ті старі ігри, які ви хочете зберегти, але зараз не граєте в них, можна тимчасово перенести на зовнішній SSD-накопичувач.

Якщо постійно встановлювати ігри AAA-класу на PlayStation, вам не вистачить первинної ємності накопичувача, яким оснащена консоль PS5 або її тонша версія. Розширте ємність вбудованого сховища даних консолі з використанням накопичувача Kingston FURY та повністю зануртеся в ігровий процес. Тож спробуємо зменшити розміри консолі зовні та зробити її більшою всередині. Приготуйтеся до важливої гри!

#KingstonIsWithYou #KingstonFURY

Пов’язані публікації