Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

PlayStation5 і контролер із зовнішнім SSD-накопичувачем Kingston XS2000, під’єднаним до USB-порту.
Чому варто модернізувати PS5 за допомогою внутрішніх і зовнішніх SSD-накопичувачів

Sony PlayStation 5 — це консоль нового покоління, яку обрали десятки мільйонів вимогливих геймерів завдяки її апаратним характеристикам, каталогу ексклюзивних ігор і активному ігровому співтовариству. Але існує багато підстав для того, щоб розглянути можливість розширення стандартних сховищ даних за допомогою внутрішніх і зовнішніх SSD-накопичувачів. Твердотільні накопичувачі, наприклад базовий накопичувач ємністю 825 ГБ у PS5, мають безліч переваг над іншими сховищами даних, які застосовувалися в попередніх консолях.

Переваги SSD-накопичувачів

Деякі SSD-накопичувачі можуть використовуватися для суттєвого збільшення обсягу внутрішнього сховища даних PS5. M.2 SSD-накопичувачі, які мають достатню швидкість і ємність до 8 ТБ, можуть використовуватись як внутрішні сховища даних. Sony рекомендує встановлювати на ці накопичувачі радіатори, щоб запобігти примусовому зменшенню швидкості під час інтенсивного використання. Одним із таких рішень є SSD-накопичувач Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 з номінальною швидкістю передачі даних 6600 МБ/с, що значно перевищує швидкість стандартного SSD-накопичувача PS5. Цей SSD-накопичувач оснащений радіатором, який запобігає перегріванню та подальшому зниженню продуктивності.

Навіть якщо SSD-накопичувачі не відповідають цим критеріям, вони ідеально підходять для зберігання даних у PlayStation5. Ігри для PS5, які використовуються нечасто, можна зберігати на зовнішньому SSD-накопичувачі. Коли у вас виникне бажання пограти в них, просто перенесіть їх на внутрішній накопичувач. Ігри для PS4 та інші мультимедійні файли можна без проблем зберігати на зовнішньому SSD-накопичувачі.

Внутрішні SSD-накопичувачі для PlayStation5

PlayStation5 і контролер із зовнішнім SSD-накопичувачем Kingston XS2000, під’єднаним до USB-порту.

Як вже зазначалося раніше, консоль PS5 оснащена вбудованим SSD-накопичувачем ємністю 825 ГБ, але це без урахування системних програм та інших файлів, which take up over a hundred gigabytes. Користувачам доступно приблизно 667 ГБ вільного місця для зберігання ігор. Може здатися, що це не так вже й мало, проте завантаживши кілька високобюджетних ігор класу AAA, ви обов’язково зіткнетеся з проблемою нестачі вільного місця на диску. The Witcher 3: Wild Hunt займає 127,8 ГБ; Destiny 2 — 139,8 ГБ; Cyberpunk 2077 — 159,6 ГБ. Call of Duty: Black Ops Cold War вражає своїми величезними розмірами, займаючи 312,6 ГБ на диску. На щастя, консоль PS5 оснащена портом M.2 для SSD-накопичувачів, тому геймери можуть розширити внутрішнє сховище даних.

Процес встановлення внутрішнього SSD-накопичувача у PS5 досить простий і займає всього 15 хвилин. Для цього вам знадобиться лише хрестоподібна викрутка. Консоль сумісна з накопичувачами ємністю до 8 ТБ, але навіть накопичувач на 1 ТБ збільшить ефективну ємність системи для зберігання ігор та інших мультимедійних файлів більш ніж на 150%. Усі ігри, що зберігаються на внутрішніх накопичувачах PS5, можна запускати негайно, без необхідності переносити їх на інший диск. Це робить ігровий процес набагато комфортнішим і зменшує знос основного накопичувача. Звісно, оскільки розмір ігор для PS5 може перевищувати сотні гігабайт, будь-який розглянутий вами накопичувач повинен мати швидкість, що принаймні не поступається швидкості вбудованого накопичувача: тобто повинен підтримувати мінімальну швидкість передачі даних 5500 МБ/с. Рекомендуємо встановити радіатор для підтримки цих швидкостей під час інтенсивного використання накопичувача.

Зовнішні SSD-накопичувачі для PlayStation5

Консоль PlayStation5 оснащена кількома USB-портами, включно з портом USB-C SuperSpeed, для під’єднання зовнішніх накопичувачів. Серед усіх можливих варіантів зовнішній SSD-накопичувач Kingston XS2000 є безперечним лідером на ринку. Компактний і легкий формфактор робить його практично непомітним на підставці для телевізора, і його можна легко переносити з місця на місце. Він має міцний водо- і пилонепроникний корпус і постачається разом із протиударним гумовим чохлом. Доступні варіанти ємністю до 4 ТБ, тому ви можете легко впоратися з переповненням вбудованого SSD-накопичувача PS5 чи будь-якого додаткового SSD-накопичувача M.2. Накопичувач забезпечує швидкість читання та запису до 2000 МБ/с та ідеально підходить для запуску ігор, випущених для попередніх поколінь консолі, або відтворення музики та інших мультимедійних файлів. Тільки не забудьте спочатку перенести всі ігри для PS5 на внутрішній накопичувач.

Як перенести ігри з консолі PS5 на зовнішній SSD-накопичувач

Перенести ігри на зовнішній SSD-накопичувач доволі просто. Спочатку переконайтеся, що ваша консоль PS5 під’єднана до мережі та має всі необхідні оновлення прошивки для підтримки зовнішніх накопичувачів.

Якщо ваша система не завантажила оновлення автоматично, перейдіть на головний екран PS5 і виберіть Настройки > Система > Системне програмне забезпечення > Настройки й оновлення системного програмного забезпечення. Система перевірить наявність оновлень. Після завершення перезавантажте PS5.

Під’єднайте сумісний USB-накопичувач до системи. Сумісні накопичувачі доступні у варіантах ємності від 256 ГБ до 8 ТБ і оснащені принаймні портом USB SuperSpeed із максимальною пропускною здатністю до 5 Гбіт/с. Переконайтеся, що ви не під’єднуєте накопичувач через USB хаб.

Можливо, вам доведеться відформатувати накопичувач. Це можна зробити на головному екрані, вибравши Настройки > Сховище > Додаткове USB-сховище > Форматувати як додаткове USB-сховище. Зверніть увагу, що це призведе до видалення всіх даних, які раніше зберігалися на накопичувачі.

Перенести кілька ігор з основного сховища даних на USB-накопичувач також можна у розділі Настройки > Сховище; просто виберіть Пам’ять консолі, а потім Ігри та програми. Далі виберіть ігри, які ви хочете перенести, і встановіть прапорець «Вибрати елементи для перенесення» у правому нижньому куті екрана.

Ви не можете переносити ігри для PS4 та PS5 одночасно, а також пам’ятайте, що ігри для PS5 можна запускати лише з внутрішнього накопичувача.

Перенести ігри назад також дуже просто: перейдіть у Настройки > Сховище > Додаткове USB-сховище, щоб вибрати ігри на зовнішньому накопичувачі, які ви хочете перемістити.

Більше немає необхідності вибирати

Як внутрішні, так і зовнішні SSD-накопичувачі можуть суттєво підвищити ефективність використання PS5. Внутрішній SSD-накопичувач — це ідеальне рішення, завдяки якому геймери можуть завантажувати будь-які сучасні та найвимогливіші ігри з величезним розміром файлів. На зовнішньому SSD-накопичувачі можуть зберігатися ігри для PS4 та інші мультимедійні файли, які користувач хотів би відтворювати через консоль. Завдяки високій швидкості SSD-накопичувача ігри для PS4, імовірніше, запускатимуться на PlayStation5 швидше, ніж на оригінальній консолі.

#KingstonIsWithYou #KingstonFURY

Пов’язані відео

Пов’язані публікації