Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Збережіть PS5 прохолодною за допомогою SSD-накопичувача FURY Renegade із радіатором

Як зберігати PlayStation 5 прохолодною

Уявіть, що ви ось-ось перейдете на наступний рівень своєї улюбленої гри, і тут ваш екран стає чорним і ви бачите повідомлення, що ваша PS5 занадто нагрілася. Конструкція PlayStation передбачає охолодження консолі та відведення тепла, що утворюється під час її інтенсивного використання. Але консоль може перегрітися та отримати серйозні пошкодження, коли ви граєте, наприклад, у важкі вибагливі до ресурсів ігри. Якщо навіть думка про це лякає вас, дотримуйтесь наших інструкцій, щоб зберегти вашу PS5 прохолодною та уникнути подібних ситуацій.

1. Поверхня

Поверхня, на якій ви розміщуєте PS5, є ключовим фактором, який допомагає зберегти консоль прохолодною! Килими або килимові вироби можуть призвести до скупчення пилу й бруду у вентиляційних отворах. Розмістіть PS5 на твердій поверхні для досягнення оптимального охолодження й скористайтеся підставкою, що входить до комплекту постачання PS5, щоб забезпечити достатній простір між нижньою частиною консолі та твердою поверхнею, на яку її встановлено.

2. Навколишнє середовище

Навколишнє середовище, в якому розташована PS5, може суттєво вплинути на температуру вашої консолі. Переконайтеся, що консоль розташована в добре провітрюваному місці, де підтримується належний потік повітря. Не слід розміщувати консоль у шафі або в тісному місці, де неможливо забезпечити безперервний потік повітря для охолодження системи. Ви повинні переконатися, що на шляху вентиляційних отворів немає жодних перешкод, тому намагайтеся тримати консоль на відстані не менше ніж 10 см від будь-яких стін.

3. Радіатори SSD-накопичувачів

Радіатор SSD-накопичувача FURY Renegade, встановлений у консолі PS5

Sony рекомендує встановити радіатор на внутрішній SSD-накопичувач PS5, щоб підтримувати потрібну продуктивність на постійному рівні. Ви можете встановити SSD-накопичувач Kingston FURY Renegade із радіатором у консоль PS5 для створення додаткового сховища даних. На цій моделі вже встановлений радіатор. Радіатор охолоджує SSD-накопичувач і відводить тепло від пристрою. Покрокові інструкції з встановлення SSD-накопичувача M.2 у PlayStation 5 див. в нашому посібнику.

4. Регулярне очищення

Як і в будь-якій іншій комп’ютерній системі, з плином часу у вентиляційних отворах PlayStation може почати скупчуватися пил. На консолі є спеціальні порти, через які можна витягнути накопичений пил за допомогою пилососа. Регулярно очищаючи PlayStation, ви забезпечуєте належну циркуляцію повітря та регулювання температури.

На щастя, є декілька ознак, за якими ви можете розпізнати перегрів PS5, перш ніж це призведе до будь-яких серйозних пошкоджень. Якщо ви почуєте, що внутрішні вентилятори видають гучний і незвичайний шум, це означає, що консоль перегрівається. Проблеми з продуктивністю також можуть бути ознакою перегрівання, наприклад, графічні баги або виліт гри. Якщо ви побачите неприємне повідомлення «Ваша PS5 занадто нагрілася. Вимкніть консоль і почекайте, поки температура не знизиться», це найочевидніша ознака того, що ваша консоль перегрівається.

Якщо ви дотримуватиметься наших інструкцій з охолодження PS5 і звертатиме увагу на ознаки перегрівання PS5, ви зможете уникнути серйозних проблем.

Ігровий процес не має перериватися — зберігайте PS5 прохолодною та продовжуйте насолоджуватись іграми!

#KingstonIsWithYou #KingstonFURY

Пов’язані відео

Пов’язані публікації