Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Карта Canvas Go! Plus microSD від Kingston в слоті Steam Deck

Додаткове сховище для Valve Steam Deck

Коли ми згадуємо про настільні ПК для геймерів, ми згадуємо про Steam; ця платформа вже стала синонімом геймерського світу. На платформі Steam можна знайти тисячі ігор та матеріалів для завантаження, але тепер Valve, розробник Steam, задав нову планку у геймерській індустрії завдяки запуску довгоочікуваного Steam Deck, портативного геймерського пристрою, що дозволяє грати у високоякісні ігри з бібліотеки Steam будь де та у будь-який час. Але ж що стосовно його сховища?

Сам по собі Steam Deck має непогані варіанти ємності сховища – від 64 до 512 ГБ. Кожний новий рівень має свої «плюшки», які, звісно, коштують грошей.

Але як можна збільшити сховище на Steam Deck?

рука, що встановлює microSD карту Canvas Go! Plus в microSD слот на Steam Deck

Ігри від Steam завантажуються з бібліотеки користувача, тому порівняно із дисковою консоллю вони займають дуже багато місця на системному накопичувачі. При цьому всі моделі мають слот microSD для забезпечення можливості збільшення ємності сховища консолі.

Скільки ємності знадобиться?

Це залежить від моделі, яку ви придбали, та розміру ігор, які ви завантажуєте. Карти microSD від Kingston представлені у різних варіантах ємності, від 16 до 512 ГБ. В контексті Steam Deck це означає, що чим більше – тим краще, чи не так?

Хоча розмір пам’яті – це важливо, існує ще низка параметрів, які треба враховувати при виборі карти microSD для Steam Deck:

  • Пожиттєва гарантія
  • Висока швидкість передачі даних для швидкого завантаження
  • Великий ресурс
  • Надійність
  • Безкоштовна технічна підтримка

Kingston пропонує microSD карти, що ідеально підходять для Steam Deck. Наприклад, microSD карта Canvas Go! Plus має швидкість читання 170 МБ/с та швидкість запису 90 МБ/с,* і представлена у варіантах ємності до 512 ГБ**, тому прекрасно підходить для завантаження важкого контенту та ігор на пристрій.

Карти microSD від Kingston є сумісними із Steam Deck, Nintendo Switch та іншими геймерськими консолями, мобільними пристроями та планшетами зі слотом microSD. Пожиттєва гарантія та безкоштовна технічна підтримка забезпечать додаткову зручність користування, тому єдине, на що треба буде відволіктися – вибір необхідного варіанту ємності.

#KingstonIsWithYou

Пов’язані публікації