Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

тато і донька сидять на ковдрі в кімнаті та грають у відеогру

Що таке рейтинги вікових обмежень відеоігор?

Всі батьки хочуть, щоби їхні діти були в безпеці під час користування Інтернетом, але як визначити, чи підходять відеоігри, в які вони грають, їхньому віку?

Більша частина ігор має помітку щодо рекомендованих вікових обмежень гравців на пакуванні або в самій грі, і ці вікові обмеження відрізняються залежно від того, де саме вийшла гра. У США, Канаді та Мексиці рекомендований вік гравців визначається системою ESRB, а в Великій Британії та більшості країн Європи – системою PEGI.

Ці рейтинги ігор допомагають споживачам вирішити, чи підходить їм гра та охороняють дітей від впливу небажаного змісту. Ці рейтинги не варто тлумачити як рекомендації щодо того, для кого призначена гра чи наскільки складною вона є, вони слугують суто обмеженням рекомендованого віку.

Так що ж означають рейтинги відеоігор?

Система ESRB – США, Мексика та Канада

EC Для дітей молодшого віку Гра підходить для дітей віком від 3 років та не містить матеріалів, не призначених для дітей. Приклади: Дора-мандрівниця, Казки драконів.
E Для всіх вікових груп. Гра не містить звуки та зображення, що можуть злякати маленьких дітей. Не допускається вживання нецензурних слів. Приклади: Just Dance, FIFA.
E 10+ Для дітей віком від 10 років. Допускаються помірні форми насильства, деякі сцени можуть налякати дітей. Приклади: Minecraft Dungeons, Рослини проти зомбі.
T Для підлітків віком від 13 років. Гра може містити більш реалістичні сцени насильства. Приклади: Fortnite, Sims 4.
M Для людей віком від 17 років. Сцени насилля стають більш реалістичними та схожими на реальне життя. Можуть містити нецензурну лайку та вживання алкоголю чи наркотиків. Приклади: Ark: Survival Evolved, Destiny 2.
AO Тільки для дорослих (18+). Ця класифікація застосовується для ігор з надзвичайним рівнем насильства та необґрунтованим вбивством. Гра також може містити сцени із наркотиками, азартними іграми та діями сексуального характеру. Приклади: Grand Theft Auto V, Fallout 4.
RP Рейтинг очікується. Це означає, що грі ще не було присвоєно остаточний рейтинг за системою ESRB.

Знаки рейтингу також супроводжуються описом елементів, які може містити відеогра, наприклад, нецензурна лексика, насильство тощо.

Система PEGI – Велика Британія та більшість країн Європи

PEGI 3 Для всіх вікових груп. Гра не містить звуки та зображення, що можуть злякати маленьких дітей. Не допускається вживання нецензурних слів. Приклади: Just Dance, FIFA.
PEGI 7 Для дітей віком від 7 років. Допускаються помірні форми насильства, деякі сцени можуть налякати дітей. Приклади: Minecraft Dungeons, Рослини проти зомбі.
PEGI 12 Для підлітків віком від 12 років. Гра може містити більш реалістичні сцени насильства. Приклади: Fortnite, Sims 4.
PEGI 16 Для підлітків віком від 16 років. Сцени насилля стають більш реалістичними та схожими на реальне життя. Можуть містити нецензурну лайку та вживання алкоголю чи наркотиків. Приклади: Ark: Survival Evolved, Destiny 2.
PEGI 18 Для людей віком від 18 років. Ця класифікація застосовується для ігор з надзвичайним рівнем насильства та необґрунтованим вбивством. Гра також може містити сцени із наркотиками, азартними іграми та діями сексуального характеру. Приклади: Grand Theft Auto V, Fallout 4.

Знаки рейтингу також супроводжуються описом елементів, які може містити відеогра, наприклад, нецензурна лексика, насильство тощо.

Перед покупкою гри радимо перевірити її рейтинг за системами ESRB або PEGI та опис її елементів, щоби переконатися, що гра підходить для вашої дитини. Дотримання вікових обмежень, передбачених рейтингом, допоможе переконатися, що діти грають лише в ті ігри, які підходять для їхньої вікової групи та не містять небажаних сцен або лексики. Ще один спосіб дізнатися, в які ігри грають діти – засоби батьківського контролю. Поєднання цих методів убезпечить дітей під час гри у відеоігри.

#KingstonFURY #KingstonIsWithYou

Пошук товарів Kingston

Разом із Kingston вибір пам'яті дуже простий.
Завдяки 35 рокам досвіду Kingston має знання та ресурси, необхідні для правильного вибору.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Щоб знайти потрібний продукт Kingston, просто введіть назву чи модельний номер комп’ютерної системи чи цифрового пристрою.

Пошук за модельним номером Kingston

Выполняйте поиск по серийному номеру Kingston, серийному номеру дистрибьютора или эквивалентному серийному номеру производителя.

Пов’язані публікації