Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

пейзаж умного города с коммуникационной сетью линий Интернета вещей, соединяющих город

За рамками умных городов: Как Интернет вещей меняет мир

За рамками умных городов

трехмерное изображение умного города ночью с высокоскоростными линиями, проходящими через него, и значками приложений Интернета вещей в небе

Как общество, мы находимся на пике распространения датчиков и устройств Интернета вещей (IoT), которые наполнены интеллектом и призваны улучшить качество нашей жизни всеми возможными способами. Но все большие возможности сопряжены с серьезными проблемами. В случае Интернета вещей это безопасность и нормативные требования, хранение данных и управление ими и пропускная способность.

Готовы ли мы к Интернету вещей?

По данным Cisco, 75% проектов Интернета вещей не считаются успешными. Можно сказать, что нам еще предстоит преодолеть критическую точку перегиба, когда технология становится коренным трансформирующим фактором на социальном уровне. Нехватка навыков, проблемы с безопасностью и сложность решений могут создавать проблемы, когда дело доходит до успешного развертывания и внедрения устройств Интернета вещей. Не менее примечательным является вероятность того, что мы еще не полностью понимаем истинное значение этой технологии.

Каков потенциал Интернета вещей?

Хотя Интернет вещей дает нам возможность включать множество точек данных в повседневную жизнь, что обеспечивает множество преимуществ и возможностей, необходимо реально учитывать потенциальные риски, безопасность и другие факторы.

В этой электронной книге мы обсудим внедрение Интернета вещей на данный момент, текущие сферы применения и будущие тенденции. Мы поделимся мнениями ряда ведущих экспертов и рассмотрим сопутствующие проблемы, а также предоставим рекомендации о том, как подготовиться к новой волне возможностей, меняющих правила игры.

Загрузить электронную книгу

Фото Рафаеля Блума

Рафаель Блум

Рафаель в основному працював на таких напрямках, як технологічна продукція, маркетингові комунікації та розвиток бізнесу. Його дорадча практика в основному стосується організаційних, продуктових та комунікаційних викликів технологічних та нормативних змін з метою створення та збереження потоків доходів. Ця робота передбачає надання фахових консультацій щодо управління інформацією, конфіденційності даних та новітніх технологій, таких як AdTech, Mobile & 5G, штучний інтелект та машинне навчання.

Фото Саймона Бестемена

Саймон Бестемен

Саймон обіймає посаду керуючого директора Хмарної спільноти Нідерландів – нідерландського об’єднання хостингових компаній. Будучи провідним представником цієї галузі, він часто пише про актуальні в ній питання, виступає із доповідями на конгресах та конференціях, а також бере участь в організованих нідерландським урядом круглих столах з питань телекомунікацій, центрів обробки даних та регулювання Інтернету. Він входить до складу правлінь різних галузевих організацій в сфері освіти, праці та управління.

Фото Ніла Каттермула

Ніл Каттермул

Ніл більше 35 років працює у сфері технологій в різних галузях та має безцінні знання щодо технічних стратегій, які є зрозумілими як для «технарів», так і для людей без технічного досвіду. Технологічний аналітик та інфлюенсер соцмереж у сферах новітніх технологій. Провідний галузевий аналітик у низці бізнес-сегментів, таких як хмарні технології, блокчейн, 5G, сховища тощо; директор компанії Future as a Service, девіз якої – «надання споживачам технологій можливості зробити правильний вибір рішення для конкретної задачі».

#KingstonIsWithYou

top view of a laptop on a dark desk with circuit board line illustrations

Запитайте експерта

Правильний вибір рішення вимагає розуміння проєктних та системних вимог. Дозвольте експертам Kingston допомогти в цьому.

Запитайте експерта

Пошук товарів Kingston

Разом із Kingston вибір пам'яті дуже простий.
Завдяки 35 рокам досвіду Kingston має знання та ресурси, необхідні для правильного вибору.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Щоб знайти потрібний продукт Kingston, просто введіть назву чи модельний номер комп’ютерної системи чи цифрового пристрою.

Пошук за модельним номером Kingston

Выполняйте поиск по серийному номеру Kingston, серийному номеру дистрибьютора или эквивалентному серийному номеру производителя.

Пов’язані публікації