Вибір форм-факторів SSD-накопичувачів Kingston для виробників систем є доволі обширним.

SSD-накопичувачі для спеціалізованих комп’ютерів: SSD-накопичувачі лінійки «Design-In SSD»

Появу «Design-In SSD» від Kingston зумовили вимоги розробників та складальників, які виробляють «спеціалізовані» або «вбудовані» системи для різних сегментів ринку. Термін «Design-In SSD» відноситься до твердотільних (SSD) накопичувачів, що після успішного проходження ретельної кваліфікації вносяться виробниками систем до переліку компонентів та затверджених постачальників.

Лінійка «Design-In SSD» від Kingston складається із SSD-накопичувачів із підтримкою як SATA, так і NVMe, виконаних в різних форм-факторах, що забезпечують управління життєвим циклом відповідно до потреб виробників систем. Управління виробництвом «Design-In SSD» від Kingston здійснюється через контрольований список компонентів та затверджених постачальників, тому можна бути впевненим, що накопичувач, затверджений на початку проєкту, буде таким самим, який вони будуть закупати впродовж життєвого циклу накопичувача.

Що таке спеціалізована система?

Спеціалізовані системи – це комп’ютери, спроєктовані під конкретне цільове застосування. У якості прикладів цільових систем можна згадати комп’ютери, призначені для цифрового підпису, роботів, транспортних засобів, рішення для геймерів, POS-терміналів, систем відеоспостереження, смарт-пристроїв та пристроїв, що можна носити з собою. IoT-пристрої почали з’являтися буквально в усіх сферах життя – від медицини, сільського господарства, державного сектору до роздрібної торгівлі, телекомунікацій та логістики. В багатьох випадках ці сфери є занадто критичними, аби використовувати будь-який комерційно доступний SSD-накопичувач. Що стосується використання звичайних SSD-накопичувачів, то ризик тут полягає в тому, що клієнт не має жодного впливу на списки компонентів та постачальників, зміни продукції впродовж циклу, повідомлення щодо закінчення ресурсу, а також майже не має інформації щодо перспективних переходів на інші рішення.

Що таке контрольований список компонентів та постачальників?

Коли виробник систем затверджує SSD-рішення, він хоче мати впевненість, що SSD-накопичувач, який він купляє, буде таким самим, який він купував раніше (і таким і залишиться). Всі «Design-In SSD» від Kingston управляються через контрольовані списки, тому контролер SSD, прошивка та флеш-пам’ять ніколи не змінюються.

Що таке PCN (повідомлення про зміни в продукції)?

Якщо настане той рідкісний випадок, коли під час життєвого циклу до SSD-накопичувача необхідно застосувати зміни, то складальник систем заздалегідь отримає PCN-повідомлення (повідомлення про зміни) і матиме достатньо часу для затвердження нового списку. PCN-повідомлення є важливою складовою процесу управління життєвим циклом продукції, оскільки вони сприяють забезпеченню поточної сумісності системи та дозволяють запобігти дороговартісному вирішенню проблем за фактом їх виникнення.

Дослідні зразки та затвердження

Профільні фахівці Kingston готові допомогти вам на ранніх стадіях проєкту у виборі SSD-рішення та організувати доставку дослідних зразків. Їхня задача полягає у тому, щоби допомогти клієнту підібрати те рішення, яке буде оптимальним для відповідного навантаження. У багатьох випадках навантаження зчитування/запису в спеціалізованих системах є незначним. Однак завжди краще визначити навантаження на ранньому етапі, щоби потім не довелося в терміновому порядку вирішувати це питання. Фахівці Kingston можуть поставити вам питання щодо перспективних навантажень, щоби допомогти підібрати оптимальне рішення.

Запобігання необхідності у дорогому виїзному обслуговуванні

Більшість функціональних проблем можна відтворити у лабораторних умовах. Однак не всі. Наша мета – надати виробнику системи необхідні зразки та технічну інформацію для комплексної перевірки та затвердження рішення. Компанія Kingston перенесла тестування сумісності на новий рівень завдяки проведенню тестування наданих клієнтом систем в наших лабораторіях на предмет якості, надійності та сумісності.

Переваги вибору Kingston та команди фахівців із супроводу високотехнологічних SSD-накопичувачів

Ми у Kingston віримо, що тісна взаємодія із клієнтами є запорукою довгострокового успіху обох сторін. Ми розуміємо ті побоювання, як мають складальники систем щодо постачальників обладнання – зокрема, доступність продукції, коливання вартості, управління строками та швидке вирішення технічних питань.

Ми не тільки надаємо якісні SSD-накопичувачі для різних систем, але й доступ до досвіду та знань наших кваліфікованих фахівців.

Власники «Design-In SSD» від Kingston мають доступ до:
  • Супроводу окремої команди підтримки Design-In Sales Team:Фахівці служб підтримки нададуть допомогу для реєстрації проєкту, актуальну інформацію щодо цін та асортименту, а також рекомендації щодо вибору моделі.
  • Супроводу окремих менеджерів Design-In: Менеджери є прекрасним джерелом інформації щодо галузевих тенденцій, цін та особливостей процесу постачання.
  • Окремих інженерів технічного супроводу Design-In: Інженери та технічні фахівці Kingston допоможуть у вирішенні технічних питань як до продажу, так і після нього.
  • Супроводу окремого продуктового менеджера Design-In SSD: Ці менеджери є фахівцями у лінійках продукції та програмах, створенні дорожніх карт для продукції та вирішенні будь-яких потреб щодо кастомізації накопичувачів.

Детальніше

#KingstonIsWithYou

Пов’язані відео

Пов’язані публікації