Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Команда товарного складу Signpost готує ноутбуки до відправки

Клієнтоорієнтовані Kingston і Signpost забезпечують завжди своєчасне постачання продукції

Залишаючись лідером європейського ринку з надання комплексних апаратних і хмарних рішень для освітньої галузі, компанія Signpost Belgie BVBA має на меті зробити програмне й апаратне забезпечення доступнішим для шкіл, учителів і студентів.

Виклики

В умовах затримок у ланцюгах постачань це означає, що постачання продукції здійснюватиметься швидше, ніж будь-коли раніше. Щоб і надалі забезпечувати найвищий рівень підтримки та розширювати портфель освітніх рішень на територій всій Європи, компанії Signpost необхідно було задіяти свою відому та перевірену модель обслуговування. Крім того, швидкий розвиток пристроїв, програмного забезпечення, застосунків і периферійного обладнання ще більше потребує швидких заходів реагування із застосуванням стандартизованого формату для підтримки рішень, які мають недостатньо місця для нового апаратного забезпечення. Перед компанією стояло завдання знайти технологічного партнера, який допоміг би досягти поставлених цілей, розділяв би її цінності, орієнтовані на клієнта, і приділяв би особливу увагу питанням стійкого розвитку.

Рішення

Маючи глибокі знання й досвід у сфері швидкої та гнучкої доставки продукції, компанія Signpost вибрала надійного партнера для досягнення поставлених цілей. Портфель продуктів і послуг Kingston у повному обсязі забезпечував модель повсякденної підтримки, якої потребувала компанія Signpost для своєчасного постачання продукції. Це передбачало надання пам’яті для ноутбуків, необхідної для модернізації студентських ноутбуків, твердотільних накопичувачів (SSD) для збільшення ємності систем зберігання даних, а також вбудованих рішень для особливих випадків. Компанія Kingston, яка допомагала на кожному етапі роботи, виправдала всі очікування, запропонувавши стандарти виняткової якості, надійності та обслуговування.

Дізнайтеся, чому компанія Signpost вибрала твердотільні накопичувачі, вбудовані рішення та пам’ять для ноутбуків від Kingston для своїх ноутбуків і комп’ютерів.

Завантажити приклад використання

#KingstonIsWithYou

top view of a laptop on a dark desk with circuit board line illustrations

Запитайте експерта

Правильний вибір рішення вимагає розуміння проєктних та системних вимог. Дозвольте експертам Kingston допомогти в цьому.

Запитайте експерта

Пошук товарів Kingston

Коли ви починаєте з Kingston, обрати пам'ятіь просто.
Маючи більш ніж 35-річний досвід, компанія Kingston має в своєму розпорядженні знанням та ресурси, необхідні для впевненого вибору пам'яті.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Просто введіть виробника та модель або номер комп'ютерної системи чи цифрового пристрою, щоб знайти потрібну вам продукцію Kingston.

Пошук за модельним номером Kingston

Шукайте за артикулом Kingston, артикулом дистриб'ютора або еквівалентним артикулом виробника.

Пов’язані публікації