Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Хмари за горизонтом Сан-Франциско на заході сонця

Миттєва фотографія

Andrew Wille

Ендрю Вілле – це фотограф і автор контенту з Лос-Анджелесу, якого відзначено багатьма нагородами, відомий своїми міськими та заміськими пейзажами, а також побутовими фотографіями. Завдяки своєму яскравому стилю йому вдалося почати співпрацю з провідними в галузі брендами й сформувати довгострокове амбасадорство. Він також пристрасно любить викладати й за роки своєї роботи навчав сотні фотографів як у приватних/невеликих групах, так і на великих семінарах.

Людина вставляє картку пам’яті Kingston Canvas React Plus на 256 ГБ у фотокамеру

Кожній людині подобається щось своє, і фотографи – не виключення. Хоч я й люблю фотографувати абсолютно все та знаходити красу в часом найбільш непомітних місцях, я швидко закохався в теплу сторону кольорового спектру й зрозумів, що одержимий золотистим світлом і тінями. Світло може повністю змінити сцену всього за кілька секунд, тож зазвичай упіймати ідеальний кадр – просто лише на словах. Витративши незліченну кількість часу на практику, я пізнав усі тонкощі фотографування в «золоту» годину й редагування таких зображень. Зрештою, я став відомим завдяки використанню світла у своїх міських і заміських пейзажах, а також побутових фотографіях.

Як професійний фотограф і автор контенту, який зазвичай розривається між кількома проєктами, я завжди шукаю можливості підвищити ефективність своєї роботи й спростити робочі процеси.

Наразі я використовую Sony a7R III як основну фотокамеру для більшості своїх робіт. Це чудова камера, яка забезпечує неймовірну кількість даних і деталей на кожному зображенні. Однак за кожен нестиснутий знімок у форматі RAW розміром 84 МБ доводиться розплачуватися файлами великого розміру, для зберігання яких потрібно швидке та надійне сховище.

Саме тому продукти від Kingston Technology стали невід’ємною частиною моєї сумки для фотокамери й творчого процесу. Я майже ніколи не виходжу з дому без камери, а в сумці для неї завжди лежать дві картки пам’яті Kingston Canvas React Plus. Куди б мене не завела фотографія – від неймовірних пригод на природі до простого вивчення свого району, – я покладаюся на картки від Kingston, щоб закарбувати в зображенні свої улюблені спогади та зберегти їх. За останні кілька років я зняв сотні тисяч фотографій на ці картки, тож вони безумовно заслужили мою довіру. Вони не лише неймовірно надійні, але й швидкі (швидкість зчитування – 300 МБ/с, швидкість запису – 260 МБ/с), завдяки чому я точно ніколи не пропущу жодного знімка, поки чекатиму на скидання буфера.

Станція Kingston Workflow Station із підключеним пристроєм зчитування карток пам’яті, у який вставлено дві картки Kingston Canvas React Plus

Я завжди вважав, що фотообладнання – це продовження нашої творчості, і Kingston прекрасно втілює цю ідею. Картки пам’яті – це один із тих продуктів, на які ви можете не звертати особливої уваги, поки вони працюють, але щойно вони перестають працювати, ви це одразу помітите, і внаслідок цього страждає ваша творчість.

Протягом довгих робочих днів я зазвичай знімаю тисячі фотографій, які займають сотні гігбайт даних. Відсутність потреби робити паузу посеред зйомки, щоб замінити картку пам’яті, повністю змінила правила гри. Це дає мені змогу лишатися за камерою та знімати саме той контент, що мені потрібен. Останнє, що я хочу робити після довгого дня зйомок, – це витрачати години на вивантаження й упорядковування файлів. Саме тут у гру вступає Workflow Station від Kingston. За допомогою цієї док-станції я можу одночасно передавати фотографії, відео й аудіофайли з кількох джерел безпосередньо на MacBook Pro. А завдяки надзвичайно високій швидкості зчитування/запис карток Canvas React Plus для вивантаження файлів удома потрібно лише кілька хвилин.

Картки Canvas React Plus і станція Workflow Station від Kingston стали невід’ємною частиною мого творчого процесу, і я не можу не рекомендувати їх усім, хто шукає швидке та надійне обладнання.

#KingstonIsWithYou

Пов’язані публікації