Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

дівчина з синьою чашкою в руках дивиться на монітор в своєму домашньому офісі

Оновіть свій комп'ютер, щоб спростити робочий процес

Ви хочете оптимізувати свій робочий процес? У цій статті ми розглянемо деякі з кращих оновлень для вашого комп’ютера, щоб підвищити продуктивність і забезпечити ефективний робочий процес.

Високопродуктивні SSD-накопичувачі

SSD-накопичувач Kingston KC3000 дозволяє швидко переміщувати файли

Ви хочете отримати більше продуктивності від вашого SSD-накопичувача? Більшість нових ПК і ноутбуків вже комплектують SSD-накопичувачем, а не традиційним жорстким диском. Однак за останні кілька років ринок SSD-накопичувачів значно просунувся вперед. В даний час є кілька високопродуктивних накопичувачів. SSD-накопичувачі стають все швидше в міру того, як індустрія впроваджує стандарт PCIe 4.0, який дозволяє передавати дані вдвічі швидше, ніж PCIe 3.0.

SSD-накопичувачі попереднього покоління все ще можуть забезпечувати значну продуктивність. Однак, якщо ви хочете прискорити свій робочий процес, одночасно додаючи сховище на свій комп’ютер, можливо, прийшов час перейти на PCIe 4.0 SSD-накопичувач. Ознайомтеся з нашим конфігуратором, щоб дізнатися, чи сумісна ваша материнська плата з PCIe 4.0 SSD-накопичувачем.

SSD-накопичувач Kingston KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 – ідеальний варіант високопродуктивного сховища для вашого ПК або ноутбука, оскільки він забезпечує продуктивність нового рівня за рахунок використання новітніх швидкостей PCIe 4.0. Підвищення продуктивності вашого SSD-накопичувача гарантує, що ваша система зможе справлятися з високими робочими навантаженнями та не сповільнить ваш робочий процес. KC3000 доступний з ємністю до 4 ТБ, що дає вам можливість збільшити обсяг сховища, а також його швидкість. Завдяки швидкості читання/запису до 7000 МБ/с1 SSD-накопичувач KC3000 оцінений журналом Tom's Hardware як «найшвидший SSD-накопичувач на ринку», тому ваша система буде витримувати складні робочі навантаження та справлятися з усім, що вам потрібно.

Модулі пам’яті Kingston ValueRAM і Kingston FURY Beast DDR5

Пам’ять

Оновлення SSD-накопичувача саме по собі підвищить швидкість вашого ПК або ноутбука. З SSD-накопичувачем навіть новим системам можна значно підвищити продуктивність порівняно з традиційним накопичувачем. Оновлення пам’яті дозволить ще більше підвищити швидкість роботи ваших систем. Додавши обсяг або оновивши оперативну пам’ять вашої системи, ви побачите, що сторінки та застосунки завантажуються швидше. Оскільки пам’ять – це перше місце, куди ваш процесор звертається за інформацією та інструкціями, наявність достатньої кількості для завантаження часто використовуваних даних дозволяє системі працювати ефективніше.

Лінійки пам’яті Kingston і Kingston Fury пропонують широкий діапазон швидкостей і розмірів для будь-якого бюджету. Кожен тип оперативної пам’яті можна придбати окремим модулем або комплектом до восьми штук. Отримайте оперативну пам’ять, яка найкращим чином відповідає вашим потребам, перевіривши системні вимоги та конфігуратор пам’яті Kingston, щоб вибрати сумісну оперативну пам’ять для вашої системи.

Скористайтеся Пошуком пам’яті від Kingston, щоби підібрати DRAM для свого ПК.

Зовнішні SSD-накопичувачі

Використання зовнішнього SSD-накопичувача може бути високоефективним оновленням для оптимізації вашого робочого процесу, оскільки воно може забезпечити негайний доступ до ваших файлів у будь-якому місці. Вони портативні і є відмінним рішенням для завантаження файлів або проектів, до яких вам не потрібен негайний доступ, що також звільнить місце на вашому комп’ютері.

Зовнішні SSD-накопичувачі Kingston – зокрема, моделі XS2000 та XS1000 – гарантовано допоможуть пришвидшити робочі процеси, коли необхідно завантажувати та редагувати зображення високої роздільної здатності, відео в форматі 8k та великі файли, розташовані в сховищі. Ці накопичувачі кишенькового розміру помітно полегшують життя, коли ви знаходитеся не поруч із комп’ютером, оскільки дані завжди будуть під рукою! Зовнішній SSD-накопичувач – це зручне рішення, яке поєднує всі переваги SSD, але завдяки своїй компактності легко вміститься в кишені.

Workflow Station та Readers

Вам треба більше ефективності, коли справа доходить до швидкого завантаження та передачі відзнятого матеріалу? Kingston Workflow Station та Readers гарантовано оптимізують ваш робочий процес і підвищать продуктивність. Система дозволяє передавати відео, фотографії та аудіо з декількох джерел одночасно з неймовірною швидкістю USB 3.2. Якщо ви втомилися годинами розвантажувати свої файли, док-станція Workflow Station та зчитувачі Workflow Readers від Kingston стануть вашою ідеальною пост-продакшн системою.

Висновок

Для людей, яким потрібні найкращі результати, використання цих оновлень стане відмінним способом оптимізувати робочий процес. Незалежно від того, чи вирішите ви перейти на високопродуктивний накопичувач, як-от SSD-накопичувач Kingston KC3000 PCIe 4.0, або використовувати зовнішній SSD-накопичувач, в будь-якому випадку ви станете на крок ближче до ефективної та продуктивної системи документообігу.

#KingstonIsWithYou #KingstonFURY

Пошук товарів Kingston

Разом із Kingston вибір пам'яті дуже простий.
Завдяки 35 рокам досвіду Kingston має знання та ресурси, необхідні для правильного вибору.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Щоб знайти потрібний продукт Kingston, просто введіть назву чи модельний номер комп’ютерної системи чи цифрового пристрою.

Пошук за модельним номером Kingston

Введіть модельний номер продукту Kingston

Пов’язані публікації