Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

відеореєстратор на лобовому склі машини, що їде порожньою дорогою, а навколо – засніжені краєвиди

Вибір носія для відеореєстратора

Відеореєстратори знайшли свою нішу як зручний спосіб запису подій під час перебування за кермом автомобілю та як безпрограшний метод фіксації доказів. Що стосується першого варіанту використання, тут на думку спадає, наприклад, запис дороги на роботу та додому, пейзажів під час подорожі автівкою або фільмування району, в якому розташований будинок, який виставляється на продаж. У другому випадку відеореєстратори є незамінним способом доведення провини у ДТП або фіксування інцидентів на парковці.

Карта microSD, що вставляється у відеореєстратор

Майже в усіх відеореєстраторах використовуються SD-карти, але microSD-карти стають дедалі популярнішими. Але навіть якщо відеореєстратор підтримує лише SD-карти, за допомогою SD-перехідника можна використовувати і microSD-карти.

При використанні відеореєстратора дуже важливо правильно вибрати носій. На перший погляд здається логічним використовувати карту пам’яті великої ємності, що дозволить вести зйомку протягом тривалого часу. Але не все так очевидно. Базові карти пам’яті мають обмежений ресурс. Хоча дуже малоймовірно, що при використанні у відеокамері, смартфоні, GPS-пристрої тощо така карта вичерпає свій ресурс, у випадку з відеореєстраторами все інакше.

У випадку використання відеореєстратора доцільно вибрати високонадійну карту, призначену саме для інтенсивного використання та великої кількості операцій запису. Відеореєстратор буде робити сотні, якщо не тисячі, записів та перезаписів. Високонадійні microSD-карти призначені саме для цього – а також для використання у складних умовах, наприклад, коли ви залишаєте машину на вулиці у зимовий холод або скажену літню спеку. Деякі моделі мають додатковий захист від екстремальних температур, зовнішнього впливу та води.

Дуже важливо правильно вибрати швидкість запису. Занадто повільна швидкість призведе до втрати кадрів та низької якості відео. З іншого боку, занадто висока швидкість не є гарантією покращення якості відео. В цілому, Class 10 (10 МБ/с) є оптимальним вибором навіть при записі зображення 1080p HD.

Карта пам’яті microSD високої витривалості від Kingston

При виборі карт пам’яті для відеореєстратора варто враховувати декілька моментів:

  • Роздільна здатність – Чим вища роздільна здатність, тим вищі потреби у ємності. Зображення 4K потребують набагато більше місця, аніж зображення 1080p – яким, в свою чергу, необхідно трохи більше місця, аніж 720p.
  • Перезапис – Карти пам’яті відеореєстраторів багато разів перезаписуються. Більша ємність пам’ять зменшує кількість циклів запису та збільшує ресурс карти.
  • Тривалість використання – В цілому, за одну годину запису відео 1080p використовується приблизно 6 Гб. Якщо ви за кермом дві години на день п’ять днів на тиждень, вам знадобиться близько 60 ГБ для зберігання запису, тобто карта пам’яті ємністю 64 ГБ.
  • Частота кадрів – Відеореєстратори зазвичай знімають із частотою 30-60 кадрів на секунду (fps). Частота 60 fps забезпечує кращу якість зображення, але вимагає вдвічі більшої ємності, а при частоті 30 fps якість відео буде доброю.
  • Ємність – Важливо правильно розрахувати ємність карти. Яка її максимальна ємність і на якому етапі запис припиняється? Чи буде здійснюватися автоматична перемотка на початок та перезапис старих записів? В будь-якому випадку, варто ознайомитися із особливостями камери в плані роботи карт пам’яті.

Купуючи карту пам’яті для відеореєстратора, головне пам’ятати, що варто зупинити свій вибір на високонадійних картах, а не звичайних. Також варто підібрати витривалу модель, що супроводжується гарантією. Карта пам’яті із правильно підібраними характеристиками продуктивності та ємності дозволить збільшити ресурс експлуатації реєстратора. Варто інвестувати у якісні та надійні карти пам’яті, щоби забезпечити наявність якісного запису з відеореєстратора тоді і там, де це стане необхідним.

#KingstonIsWithYou

Пов’язані відео

Пов’язані публікації