Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Жінка тримає в руках телефон, за допомогою якого фотографує красивий лісовий пейзаж.
Поради щодо фотографування на вулиці

Погляньмо правді в очі: з появою смартфонів практично кожна людина на планеті Земля має легкий доступ до фотоапарата і володіє технологією для створення красивих фотографій на природі. За даними інтернет-видання про підприємництво, цифровий маркетинг, дизайн та електронну комерцію MarketSplash, люди повною мірою користуються цією можливістю. Щосекунди робиться приблизно 54 000 фотографій, щохвилини — 3,3 мільйона, а щороку — 1,7 трильйона*, плюс-мінус мільярд або близько того.

Фотографувати на природі можна де завгодно: є фотоапарат — будеш знімати. На вулиці є природне світло, нескінченна палітра кольорів, справжні, незрівнянні пейзажі, міська чи сільська місцевість, чотири різні пори року, дика природа та багато іншого. Тому ми вирішили, що зараз саме час поділитися деякими порадами:

Почнемо з традиційних камер. Навіть якщо ви фотограф-початківець, дзеркальні або бездзеркальні моделі для зйомки на природі мають багато переваг порівняно з камерамии-«мильницями» з фіксованим об’єктивом.

Дві молоді дівчини на лісовій стежці з туристичними рюкзаками дивляться на екран своєї камери.

Серед типів дзеркальних фотоапаратів є повнокадрові, APS-C та формату мікро 3/4 (ні, це не помилка). Повнокадрові камери — найбільші з трьох типів, забезпечують найкращу якість зображення і підтримують декілька різних функцій. Камери формату APS-C чудово підходять для початківців або людей з певним досвідом фотографування. Камери формату мікро 3/4 легші та доступніші, ніж повнокадрові моделі, і можуть легко переходити від зйомки фотографій до зйомки відео у форматі 4K.

Однією з найбільших переваг дзеркальних камер є їхня пристосованість до різноманітних об’єктивів, що означає, що ви можете знімати різноманітні образи, ракурси, композиції тощо.

Ширококутні об’єктиви (14-24 мм) чудово підходять для зйомки в горизонтальному форматі, оскільки вони захоплюють широкі об’єкти, наприклад, широкий каньйон. Телеоб’єктив (70-200 мм) добре підходить для зйомки вертикально відформатованих зображень, оскільки ви можете знімати щільні, великі плани, наприклад, оленя біля струмка. 50-міліметровий об’єктив є золотою серединою, дозволяючи отримувати якісні зображення як віддалених, так і наближених об’єктів, наприклад, дзюркотливого струмка.

Якщо ви плануєте робити багато фотографій облич, переконайтеся, що камера має функцію автофокусування по очах. Камера автоматично фокусується — і далі відстежує фокус — на очах людини (або тварини), яку знімають, навіть якщо вона в цей час пересувається.

Кардрідер SD Workflow Station WFS-SD лежить на столі поруч із ноутбуком і двома SD картами пам’яті.

Пам’ятайте, коли ви фотографуєте на вулиці, сонце — ваш друг, використовуйте його. Золоті години рано вранці та пізно ввечері часто забезпечують найкраще освітлення для фотографування на природі. Світло м’якше, рівномірніше і тепліше. Крім того, коли сонце стоїть у вас за спиною під час зйомки, воно чудово освітлює об’єкт зйомки. Щоб уникнути примруження очей, нехай об’єкт зйомки дивиться в бік від камери, а не прямо на сонце. У ситуаціях, коли тіні заважають зйомці, простий і недорогий спосіб спрямувати більше світла на об’єкт зйомки — це рефлектори.

Під час зйомки на відкритому повітрі важливо, щоб карта пам’яті у вашій камері мала достатню ємність або щоб у вас було кілька карт, щоб у вас не закінчилося місце для зберігання даних. Крім того, карти пам’яті повинні бути достатньо швидкими, щоб не відставати від вашої камери, якщо ви використовуєте режим серійної зйомки для екшн-зображень на вулиці. Лінійка карт флеш-пам’яті Kingston Canvas розроблена спеціально для цифрових камер, смартфонів, дронів, відеореєстраторів і камер спостереження. Завдяки ємності до 1 ТБ на картах є достатньо місця для зберігання відзнятого за день матеріалу, включаючи RAW-файли, а швидкість роботи не поступається швидкості вашої камери.

#KingstonIsWithYou

* 200+ фотографій зі статистикою: Демографічні показники, ринкові тенденції та доходи; 17 вересня 2023 року, marketsplash.com/photography-statistics

Пов’язані відео