Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Дизайнер мультимедіа редагує відео, сидячи за столом

Як SSD-накопичувачі від Kingston допомогли DASH Pictures трансформувати свої робочі процеси?

Виклики у сфері медіавиробництва

Серверні SSD-накопичувачі від Kingston

Ефективність управління робочими процесами є запорукою успіху медіавиробництва незалежно від його масштабу. Коли мова заходить про накопичувачі, то швидкість передачі даних може дуже сильно впливати на виробничу логістику та виконання завдань у стислі терміни.

Кіновиробник DASH Pictures, що тричі номінувався на премію Emmy, на власному досвіді відчув наслідки повільної роботи HDD-сховищ. На кінець дня зйомок документального кіно – із використанням великої кількості камер, у різних локаціях та без Інтернету (а інколи навіть електрики!) – у знімальної групи накопичувалися величезні масиви даних.

Через фізичні обмеження механічних дисків довелося запровадити нічні зміни, протягом яких проводилася передача та резервне копіювання відзнятого матеріалу. На етапі пост-продакшену було виявлено ще одну проблему: сховища. Низька швидкість передачі даних, характерна для жорстких дисків, значно погіршувала робочі процеси та призводила до затримок монтажу, редагування кольорів та створення візуальних ефектів.

Ці проблеми, що виникали під час зйомок першого сезону Fantastic Friends – нового тревел-шоу за участі «близнюків Візлі», Джеймса та Олівера Фелпсів – необхідно було вирішити до початку зйомок другого сезону.

Представники компанії звернулися до Kingston за швидкими SSD-накопичувачами, що дозволили би оптимізувати процеси зйомки та обробки матеріалу. Таке рішення допомогло DASH Pictures стати більш гнучкою компанією, отримувати кращі результати із використанням менших ресурсів, та зрости як організації.

  Подивитися відео

#KingstonIsWithYou

top view of a laptop on a dark desk with circuit board line illustrations

Запитайте експерта

Правильний вибір рішення вимагає розуміння проєктних та системних вимог. Дозвольте експертам Kingston допомогти в цьому.

Запитайте експерта

Пов’язані публікації