Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Відеооператор переглядає відзнятий матеріал на відеокамері з декількома насадками

Відеооператори: Чому треба мати на увазі SSD, а також знати, як отримати максимум користі від них

Можна з упевненістю сказати, що після камери та освітлення найважливішим елементом для професійних відеооператорів є накопичувач. Знімаючи відео у форматі 4K або 8K або будь-який іншій HD-матеріал протягом усього дня, відеооператорам потрібно мати накопичувач достатньої ємності для безпечного завантаження своїх робіт.

Отже, який тип накопичувача є найкращим для відеооператорів? І які передові практики слід використовувати відеооператорами щодо цих накопичувачів? Відповідь — твердотільний накопичувач. Щодо останнього, ми сподіваємося, що після ознайомлення з цією статтею ви зможете реалізувати кілька чудових ідей.

SSD-накопичувачі краще підходять відеооператорам, ніж жорсткі диски

Чоловік сидить за комп’ютерним столом із двома моніторами та редагує відеоматеріали за допомогою клавіатури

SSD-накопичувачі надають відеооператорам більше можливостей, ніж жорсткі диски, з кількох причин:

підвищена довговічність і надійність
SSD-накопичувач використовує енергонезалежну (флеш) пам’ять для зберігання даних і доступу до них. На відміну від жорсткого диска він не має механічних частин, що рухаються. SSD-накопичувач розрахований на можливі падіння, трясіння, удари та повсякденний знос. Він менш схильний до втрати даних. Втрата даних для відеооператора може стати повною катастрофою.

Висока швидкість
SSD-накопичувач у 10 разів швидший за жорсткий диск. Вища швидкість означає, що SSD-накопичувачі можуть обробляти дані на надшвидкостях, які так потрібні сучасним відеооператорам.

Різноманітність габаритів
На відміну від жорстких дисків, які просто завеликі, SSD-накопичувачі бувають в різних форм-факторах: від M.2 з габаритами, як у жувальної гумки, до 2,5".

Низьке енергоспоживання
Відеооператорам, що проводять зйомки без доступу до розеток, вигідно використовувати технології, якім потрібно менше електроенергії для роботи, особливо якщо звукове та освітлювальне обладнання споживає багато електроенергії. SSD-накопичувачі розряджають батарею ноутбука (чи генератора) повільніше, ніж механічні диски.

Низький рівень шуму
Хоча під час зйомок це питання навряд чи вас турбуватиме, тихіша система для зберігання даних виявиться корисною в разі редагування звуку.

SSD-накопичувачі NVMe — ідеальне рішення для працьовитих відеооператорів

Інтерфейс NVMe перебуває на передньому краї нових стандартів SSD-накопичувачів. SSD-накопичувачі мають вищу швидкість зчитування та запису даних, ніж традиційні жорсткі диски. SSD-накопичувачі з інтерфейсом NVMe є найшвидшим рішенням: високопродуктивні твердотільні накопичувачі NVMe здатні розвивати швидкість до 7000 МБ/с. Крім того, лише NVMe можуть швидко впоратися з конвертаціями частот і розмірів кадрів, стандартів і технологій, з якими постійно стикаються відеооператори.

Відомі бренди, які легко знайти на ринку

Ринок твердотільних накопичувачів представлений широким асортиментом моделей як за вартістю, так і продуктивністю. Проте вибір відповідного накопичувача для конкретних потреб не повинен ґрунтуватися лише на вартості або технічних даних виробу. Відомі виробники й торгові посередники можуть допомогти вам підібрати найкращий SSD-накопичувач для ваших потреб.

Варіанти SSD-накопичувачів

Доступно два варіанти SSD-накопичувачів, обидва з яких припадуть до вподоби відеооператорам: портативний і внутрішній.

Портативний
Портативний SSD-накопичувач дає змогу користувачам вивантажувати відзнятий матеріал і отримувати доступ до поточних цифрових файлів практично будь-де. Крім того, можна легко забезпечити резервне копіювання та захист файлів без з’єднання з Інтернетом.

Внутрішній
Якщо у вашому ноутбуку встановлений жорсткий диск, його можна легко замінити на SSD-накопичувач і насолоджуватися вищою продуктивністю. Навіть SSD-накопичувач початкового рівня приблизно в 10 разів перевищує швидкість звичайного жорсткого диска.

Шифрування має величезне значення

Результатом роботи відеооператора є десятки годин збережених відеоматеріалів. Але в умовах, коли кібератаки, витоки даних і ризик їх крадіжки або втрати стають звичайним явищем, наскільки захищеними залишаються ці дані? Серйозні фінансові витрати і зіпсована репутація — це суворе покарання, особливо коли превентивним рішенням є апаратне шифрування. Ось два протоколи, на які слід звернути увагу.

  • Апаратне шифрування AES 256-bit: міжнародний стандарт, що забезпечує найвищий рівень безпеки даних і визнаний, зокрема, урядом США. Цей протокол практично не можливо розшифрувати, що робить його найнадійнішим з усіх доступних комерційних стандартів шифрування.
  • TCG Opal 2.0: протокол, який може ініціалізувати та автентифікувати SSD-накопичувач із шифруванням даних, а також керувати ним за допомогою безпекових рішень TCG Opal 2.0 від незалежних постачальників програмного забезпечення.

 огляду на те, що SSD-накопичувачі забезпечують додаткові можливості, високий рівень захисту даних і підвищену ємність, цілком очевидно, що є маса причин додати їх у набір апаратних засобів відеооператора. Використовуйте SSD-накопичувач безпечним способом і в належних умовах, і ви зрозумієте, що повернутися назад вже неможливо.

#KingstonIsWithYou

Пов’язані відео

Пов’язані публікації