Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Zbliżenie na chipy dysku Kingston SSD NVMe

Webinarium: Jak technologia NVMe rewolucjonizuje pamięć masową?

Webinarium: Jak technologia NVMe rewolucjonizuje pamięć masową?

Oprócz ciągłego wzrostu popularności dysków SSD zarówno w systemach klienckich, jak i korporacyjnych, obserwujemy również zmianę w sposobie łączenia dysków SSD NVMe z systemami.

Jak dyski SSD NVMe mogą pomóc w maksymalnym wykorzystaniu możliwości systemu?

Ilustracja 3D z widokiem serwerowni z liniami ilustrującymi szybki transfer danych.

Tradycyjnie dyski oparte na technologii SATA były dotychczas standardem, jeśli chodzi o sposób połączenia, służąc jako najlepsze rozwiązanie i zastępując dyski twarde (HDD) w celu uzyskania wyższej wydajności.

Obecnie na pierwszy plan wysuwa się technologia NVMe, umożliwiając centrom danych, integratorom systemów i wszystkim, którzy chcą zmodernizować swoją infrastrukturę IT, wykorzystanie zalet dużych szybkości, do jakich zostały stworzone dyski SSD.

W ramach webinarium Elliott Jones, Tony Hollingsbee i Balamayuran Sivapalan omówią następujące zagadnienia:

  • Harmonogram wdrożenia rozwiązań SATA i NVMe
  • Dlaczego organizacje przechodzą na zastosowanie dysków SSD NVMe?
  • W jaki sposób aplikacje definiują potrzebę większej szybkości?

 ⏳ 48:43 minut

  Obejrzyj film*

Informacje o prowadzących

Zdjęcie Tony'ego Hollingsbee’ego

Tony Hollingsbee

Tony Hollingsbee pełni w firmie Kingston Technology funkcję dyrektora ds. sprzedaży SSD w regionie EMEA. Jego głównym celem jest zwiększanie sprzedaży dysków SSD w regionie EMEA poprzez tworzenie strategii sprzedaży i działań promocyjnych. Do jego obowiązków należy również przekazywanie do centrali firmy Kingston informacji zwrotnych na temat sytuacji w branży dysków SSD, trendów cenowych, promocji, a także nowych produktów wprowadzanych na rynek w regionie EMEA. Jest on główną osobą kontaktową, zarówno w firmie, jak i na zewnątrz, do której można kierować pytania dotyczące dysków SSD.

Zdjęcie Balamayurana Sivapalana

Balamayuran Sivapalan

Balamayuran Sivapalan jest inżynierem ds. zastosowań terenowych w grupie zasobów technicznych firmy Kingston Technology. Jego głównym zadaniem jest zapewnienie przedsprzedażowego wsparcia technicznego dla kluczowych klientów korporacyjnych, działu handlowego i menedżerów ds. sprzedaży w regionie EMEA, a także wsparcia technicznego trzeciego poziomu dla całej gamy produktów firmy Kingston Technology, ze szczególnym uwzględnieniem produktów pamięci flash. Bala jest również oficjalnym szkoleniowcem firmy, prowadzącym szkolenia dla pracowników, klientów i partnerów handlowych.

Zdjęcie Elliotta Jonesa

Elliott Jones

Jako specjalista ds. marketingu strategicznego B2B w Kingston Technology Elliott jest odpowiedzialny za strategię marketingową, treści i kampanie dotyczące wszystkich produktów B2B firmy Kingston. Mając ponad 15-letnie doświadczenie w marketingu technologii, wciąż pasjonuje się tym, jak technologia może pomagać w rozwiązywaniu problemów.

Zadaj pytanie

Wpisz poniżej niezbędne informacje i swoje pytanie, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą!

Powiązane artykuły