Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Bir Kingston NVMe SSD’deki yongaların yakından çekimi

Webinar: NVMe veri saklamada nasıl devrim yaratıyor?

Webinar: NVMe veri saklamada nasıl devrim yaratıyor?

Hem istemci hem de kurumsal sistemlerde SSD’lerin giderek daha fazla benimsenmesinin yanı sıra NVMe SSD’lerin ilgili sistemlerle kurduğu bağlantı şeklinde bir değişim de görüyoruz.

NVMe SSD’ler sisteminizden en iyi şekilde yararlanmanıza nasıl yardımcı olabilir?

Bir sunucu odasının 3D modeli ve hızlı veri transferini temsil eden çizgiler

Geleneksel olarak SATA tabanlı sürücüler, “standart” bağlantı yöntemiydi ve daha yüksek performans almak amacıyla HDD’lerin SSD’lerle değiştirilmesi sırasında en iyi çözümdü.

O zamandan bu yana öne çıkarak veri merkezlerinin, sistem üreticilerinin ve IT filolarını yükseltmek isteyenlerin SSD’lerin üretilme amacı olan yüksek hızlardan yararlanmasını sağladı.

Bu webinar’da Elliott Jones, Tony Hollingsbee ve Balamayuran Sivapalan aşağıdaki konuları ele almaktadır:

  • SATA ve NVMe’nin benimsenmesi zaman çizelgesi
  • Kuruluşlar neden NVMe SSD’lere geçiyor?
  • Uygulamalar nasıl ekstra hız gereksinimi yaratıyor?

 ⏳ 48:43 dakika

  Videoyu İzleyin*

Konuşmacıların Biyografisi

Tony Hollingsbee’nin fotoğrafı

Tony Hollingsbee

Tony Hollingsbee, Kingston Technology’de EMEA bölgesinin SSD İşi Müdürü olarak görev yapmaktadır. Tony’nin ana amacı, satış stratejileri ve promosyon etkinlikleri oluşturarak EMEA bölgesinde SSD satışlarını artırmaktır. Görevleri arasında her türlü SSD endüstrisi ya da fiyat trendleriyle ilgili Kingston Genel Merkezi’ni bilgilendirmek, promosyonlar düzenlemek ve EMEA’da yeni ürünlerin piyasaya çıkışı düzenlemektir. Hem şirket içinden hem de şirket dışından SSD ile ilgili gelen tüm sorularda ana iletişim noktasıdır.

Balamayuran Sivapalan’ın fotoğrafı

Balamayuran Sivapalan

Balamayuran Sivapalan, Kingston Technology’de Teknik Kaynaklar Grubu’nda Saha Uygulama Mühendisidir. Ana sorumluluğu EMEA’daki önemli kurumsal müşterilere, iç satış, pazarlama ve iş geliştirme yöneticilerine teknik satış öncesi destek sağlamak ve flash veri saklama ürünleri alanında tüm Kingston Technology ürün serisinde 3. seviye teknik destek sunmaktır. Bala aynı zamanda şirketin resmi bir ürün eğitmenidir ve çalışanlara, müşterilere ve kanal iş ortaklarına eğitim vermektedir.

Elliott Jones’un fotoğrafı

Elliott Jones

Kingston Technology’de B2B Stratejik Pazarlama Müdürü olan Elliott, şirketteki görevinde tüm Kingston B2B ürünleri için pazarlama stratejisi, içerik ve kampanyalardan sorumludur. Teknoloji pazarlamasında 15 yılı aşkın deneyimi ile teknolojinin sorunların çözümündeki yardımları konusunda tutkuludur.

Bize Soru Sorun

Bilgilerinizi ve sorunuzu aşağıya girin. Ekibimizden bir kişi sizinle iletişime geçecektir.

İlgili Yazılar