Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Studenci siedzący na ławce na kampusie

Najlepszy upominek dla studenta – poradnik firmy Kingston

Nadszedł czas powrotu na uczelnie, a wraz z nim potrzeba zaopatrzenia się w niezbędne rzeczy, które w nadchodzącym roku przydadzą się na studiach. Być może tej jesieni nauka będzie odbywać się w trybie mieszanym (stacjonarnie i zdalne), ale jedno jest pewne – studenci nadal będą potrzebować odpowiednich narzędzi, aby dostosować się do istniejących warunków i odnieść sukces w nowym roku akademickim. Ponieważ współcześni studenci są bardziej zaawansowani technicznie od poprzednich pokoleń, przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów na prezenty z okazji powrotu na uczelnie dla studentów kierunków ścisłych, technicznych i artystycznych, które ułatwią im naukę i pozwolą dotrzymać kroku rozwojowi współczesnej technologii. Te gadżety nie tylko przydadzą się na uczelni, ale także długo po zakończeniu studiów.

Pamięć flash USB Kingston DT Locker G3, dysk SSD NV1 i karta pamięci microSD Canvas Go! Plus

Kierunki ścisłe

Jeśli chcesz sprawić udany prezent przyszłemu biologowi, chemikowi lub fizykowi, nie musisz szukaj dalej.

Dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje zawierają ważne dane, które warto chronić. Pomóż zadbać o bezpieczeństwo efektów ciężkiej pracy, wybierając szyfrowaną pamięć flash USB DT Locker+ G3 to doskonałe rozwiązanie pamięci masowej, które jest 35-krotnie szybsze niż tradycyjny dysk twardy. Zmodernizuj swój komputer, nie rozbijając banku.

Masz laptopa, który wymaga przyspieszenia? Dysk SSD NV1 NVMe PCIe offers a substantial storage solution and is 35x faster than a traditional hard drive. Give your system an upgrade without breaking the bank.

W każdej chwili może wydarzyć się coś ciekawego. Karty pamięci SD i microSD Canvas Go! Plus pozwalają uchwycić wspomnienia w rozdzielczości 4K nawet przy najszybszym tempie wydarzeń. Umożliwiają one szybki i wydajny zapis materiałów filmowych bez spowolnień i gubienia klatek.

Pamięć flash USB Kingston DT Duo, dysk SSD NV1 i koncentrator Nucleum USB-C

Kierunki techniczne

Technologia zmienia się z roku na rok. Te gadżety pozwalają dotrzymać jej kroku.

Nowy laptop ma tylko porty USB-C, a domowy komputer stacjonarny tylko USB-A? W tej sytuacji na pewno przyda się pamięć flash USB DT Duo. Pamięć DT Duo jest wyposażona w dwa złącza USB, które pasują do standardowych portów USB-A i USB-C. Dzięki temu doskonale sprawdza się jako dodatkowa pamięć masowa do laptopów, komputerów stacjonarnych i telefonów komórkowych, umożliwiając bezproblemowe przenoszenie danych.

Zapewnij optymalną szybkość działania laptopa. Dysk SSD NV1 NVMe PCIe charakteryzuje się niższym poborem energii, mniejszym wydzielaniem ciepła i krótszym czasem ładowania, oferując jednocześnie dużą pojemność, która może wynosić nawet 2TB.

Najnowsze laptopy są coraz cieńsze i lżejsze, a niektóre mają tylko jeden port! Jeśli Twój laptop jest wyposażony w port USB typu C, rozwiązaniem może być koncentrator Nucleum. To urządzenie ze złączem USB-C pozwala przywrócić pełną funkcjonalność komputera, umożliwiając podłączenie do niego nawet siedmiu urządzeń. Niezależnie od tego, czy zechcesz podłączyć większy monitor, czy zgrać materiały dotyczące najnowszego projektu z pamięci USB i kart pamięci flash, możesz zrobić to wszystko jednocześnie. Koncentrator Nucleum jest mały i lekki, dzięki czemu można go łatwo wziąć ze sobą. Ma nawet specjalny port do ładowania!

Pamięć flash USB Kingston DT Kyson, pamięć FURY Beast DDR4 RGB i dysk SSD NV1

Kierunki inżynierskie

Szukając upominku dla przyszłego inżyniera, pamiętaj o jego ciekawskiej naturze i logicznym sposobie myślenia. Zazwyczaj inżynierowie są również obeznani z technologią i doceniają najnowsze i najlepsze rozwiązania tak samo jak adepci kierunków technicznych.

Szukając najnowszych, najlepszych i najszybszych urządzeń, warto zwrócić uwagę na wysokowydajną pamięć flash USB Type-A DT Kyson , która zapewnia niezwykłą szybkość transferu danych – do 200 MB/s w trybie odczytu. Dzięki temu przesyłanie zdjęć, filmów i dokumentów odbywa się w mgnieniu oka.

Dla kogoś, kto chciałby uniknąć opóźnień w działaniu laptopa lub komputera stacjonarnego, świetnym prezentem będzie pamięć Kingston FURY Beast DDR4 RGBDla kogoś, kto chciałby uniknąć opóźnień w działaniu laptopa lub komputera stacjonarnego, świetnym prezentem będzie pamięć

Modernizując pamięć RAM, warto również pomyśleć o pamięci masowej. Dysk SSD NV1 NVMe PCIe pozwoli na pełną modernizację komputera i rozwiązanie wielu problemów.

Stacja Kingston Workflow Station z czytnikami, karty pamięci SD i micro SD Canvas React Plus z czytnikami oraz dysk SSD KC600

Kierunki artystyczne

Sztuka nie ogranicza się już do sztalugi. Aby zainspirować kreatywną i obdarzoną wyobraźnią bliską osobę, a jednocześnie ułatwić jej pracę, podaruj jej stację Workflow Station z czytnikami. To elastyczny system, który umożliwia przesyłanie materiałów filmowych, zdjęć i dźwięku z wielu źródeł jednocześnie. Stację Workflow Station można w pełni dostosować do własnych potrzeb, aby szybciej niż kiedykolwiek dotąd realizować cały proces postprodukcji. Dodatkowo, z myślą o większej elastyczności, czytniki kart można wykorzystywać jako autonomiczne urządzenia.

Jeśli bliska Ci osoba studiująca na kierunku artystycznym zajmuje się sztuką cyfrową, robiąc zdjęcia lub nagrywając filmy, z pewnością doceni prezent w postaci karty pamięci microSD i SD Canvas React Plus. Zapewnia ona szybkość działania odpowiednią dla twórców wykorzystujących profesjonalne kamery i aparaty do rejestrowania materiałów filmowych 4K/8K i zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Pozwala to uniknąć problemów w postaci spowolnień i gubienia klatek, a jednocześnie – dzięki dołączonemu czytnikowi MobileLite Plus UHS-II – zmaksymalizować wydajność pracy.

Innym problemem w postprodukcji może być powolne wczytywanie danych z dysku. Rozwiązaniem jest modernizacja komputera z wykorzystaniem dysku SSD KC600. Zapewnia on funkcjonalną szybkość reagowania systemu w postaci niezwykle krótkich czasów uruchamiania, ładowania i transferu danych wraz z pełnym pakietem zabezpieczeń. Jednocześnie oferuje aż do 2TB pojemności na zdjęcia, filmy i muzykę.

Dysk SSD Kingston NV1, szyfrowana pamięć flash USB DT2000 oraz pamięć ValueRAM

Matematyka

Jeśli starasz się wykalkulować, jaki upominek mógłby zrobić wrażenie na matematycznym umyśle, zacznij od pomysłu modernizacji komputera z wykorzystaniem najnowszych podzespołów pamięci. Dysk SSD NV1 NVMe PCIe i szybka pamięć ValueRAM potrafią skutecznie tchnąć życie w starsze systemy, które wymagają odświeżenia.

Idealnym upominkiem dla osoby, która uwielbia matematyczne łamigłówki, będzie szyfrowana pamięć USB DT2000. Dzięki temu będzie ona mieć pewność bezpieczeństwa przenoszonych dokumentów lub arkuszy kalkulacyjnych. Pamięć USB DT2000 jest wyposażona w klawiaturę alfanumeryczną, która pozwala na łatwe zabezpieczenie dostępu przy użyciu kodu PIN złożonego z liter lub cyfr.

Niezależnie od tego, czy robisz zakupy dla siebie, czy dla bliskiej studiującej osoby, zadbaj o to, aby rozpocząć rok akademicki z odpowiednim wyposażeniem. Bez względu na kierunek studiów firma Kingston oferuje rozwiązania technologiczne, które pomagają kroczyć właściwą ścieżką nauki i rozwoju. Owocnej nauki!

#KingstonIsWithYou

Powiązane filmy

Powiązane artykuły