Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Karta microSD Canvas Go! Plus firmy Kingston w gnieździe na karty konsoli Steam Deck

Dodatkowa pamięć do konsoli Valve Steam Deck

Synonimem gry na komputerze jest dla graczy platforma Steam. Oferuje ona tysiące gier i materiałów do pobrania, a teraz firma Valve, która stworzyła tę platformę, przenosi grę na jeszcze wyższy poziom, wprowadzając na rynek oczekiwaną konsolę: Steam Deck. To przenośne urządzenie, które umożliwia granie w dowolnym miejscu w gry o wysokiej rozdzielczości z biblioteki Steam. A jak wygląda kwestia pamięci?

Sama konsola Steam Deck oferuje sporą liczbę dostępnych opcji, poczynając od modelu z pamięcią o pojemności 64GB, a kończąc na 512GB. Każda wyższa wersja posiada dodatkowe wyposażenie, jednak wiążą się z tym również większe koszty.

Co zrobić, aby zwiększyć pojemność pamięci w konsoli Steam Deck?

Ręka wkładająca kartę microSD Canvas Go! Plus do gniazda na karty microSD konsoli Steam Deck

Ponieważ gry z platformy Steam są pobierane z biblioteki użytkownika, zajmują dużo miejsca na dysku SSD systemu w porównaniu z konsolą korzystającą z czytnika płyt. Jednak wszystkie modele Steam Deck są wyposażone w gniazdo kart microSD, które umożliwia zwiększenie zasobów pamięci i funkcjonalności konsoli.

Ile pamięci będziesz potrzebować?

Wszystko zależy od tego, który model konsoli zdecydujesz się kupić, a także od wielkości gier, które będziesz pobierać. Karty pamięci microSD firmy Kingston mają różne pojemności – od 16GB do 512GB. W przypadku konsoli do gier im więcej miejsca w pamięci, tym lepiej, prawda?

Chociaż rozmiar pamięci jest ważny, przy wyborze karty microSD do konsoli Steam Deck warto również pamiętać o innych kwestiach, takich jak:

  • Wieczysta gwarancja
  • Szybki transfer danych, przyspieszający wczytywanie gier
  • Duża wytrzymałość
  • Trwałość
  • Bezpłatna pomoc techniczna

Firma Kingston oferuje karty pamięci microSD, które idealnie nadają się do konsoli Steam Deck. Dobrym przykładem jest karta microSD Canvas Go! Plus która zapewnia imponującą szybkość odczytu (170MB/s) i zapisu (90MB/s)* przy pojemności do 512 GB**. To doskonały nośnik, pozwalający pobrać na urządzenie ogromną ilość treści i gier.

Karty microSD Kingston są zgodne z konsolami Steam Deck, Nintendo Switch i innymi urządzeniami do gier oraz telefonami komórkowymi i tabletami wyposażonymi w gniazdo na karty microSD. Wieczysta gwarancja i bezpłatna pomoc techniczna zapewnią Ci spokój na wiele lat, a dzięki dużemu wyborowi pojemności, który spełni Twoje wymagania dotyczące zasobów pamięci, nie będziesz musiał się marwić, że zabraknie Ci miejsca podczas gry.

#KingstonIsWithYou

Powiązane artykuły