Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Bir sunucu rafında Kingston Server SSD

Zorluk

Aylık 2,4 milyon internet sitesi ziyaretçisinin yanı sıra 270.000 forum üyesinin ziyaretlerini alan Hardwareluxx, iş yükünü farklı donanımlarda ayrı ayrı çalışan web ve MySQL sunucularına ayırmaya çalışıyordu.

Çözüm? Kingston SSD’lerin Yer Aldığı Sanal Makineler Kullanma

Hardwareluxx, web uygulamalarının performansını artırmak için sekiz HDD’de oluşan eski dizisini SSD’lerle değiştirdi. Daha önce Kinsgton’dan kurumsal sınıf SSD’ler satın alan şirket, DC500M SSD’lerin, kritik web uygulamalarının daha hızlı çalışmasını sağlamak için sanal makinelerinin (VM) performansının artırılmasına nasıl yardımcı olabileceğini araştırdı.

Hardwareluxx’un Kingston SSD’ler kullanarak web trafiği taleplerindeki artışı nasıl yönettiğini keşfedin.

Hardwareluxx örnek çalışmasını indir

#KingstonIsWithYou

Bir Uzmana Sorun

Kingston, şu anda kullandığınız ya da kullanmayı planladığınız yapılandırmanın kuruluşunuz için doğru olup olmadığıyla ilgili bağımsız fikirler verebilir.

Kurumlar için SSD

Kurumsal SSD’lerin sizin kendi saklama ortamınıza ne gibi avantajlar getireceği ve hangi SSD’nin, yüksek rastgele okuma-yazma IOPS performansı dengesi gerektiren iş yükleriniz için uygun olduğu ile ilgili önerilerde bulunuyoruz.

Bir SSD Uzmanına Sorun

Sunucu Belleği

Sunucunuzu en iyi performans ve kapasite için yapılandırmanın avantajları hakkında öneriler sunuyoruz. Kingston’ın yapılandırma uzmanları, bellek yükseltme gereksinimlerinizi destekleyecek bilgiye ve kaynaklara sahiptir.

Bir Bellek Uzmanına Sorun

İlgili Yazılar