Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Arka planda sunucu rafları bulunan yukarı oklu bulut grafiği

Kingston Bellek ve SSD çözümleri ile tesislerde hızlı uygulama büyümesine yardımcı olma

Zorluk

Hosteur, 100.000’i aşkın müşterisiyle barındırma hizmetlerine olan talebin son yıllarda önemli ölçüde büyüdüğünü gördü. Talepteki bu artış, müşterimizin gereksinimlerini karşılamak için RAM ve veri saklama alanı açısından büyük gereksinimler olduğu anlamına gelmektedir. Hosteur, talebe göre yeni sunucuları hızla uygulamaya alma, büyük kapasitelerde DRAM sağlama ve tüm müşterilerine iyi MTBF değerleri sunma zorluğu ile karşı karşıyaydı.

Çözüm? Kingston Enterprise ürünleri ve hizmetleriyle hızlı büyümelerini ve SLA’larını destekleme

Büyümeyi ve sürekli artan müşteri tabanından gelen talepleri desteklemek için Hosteur, güvenilir bir iş ortağı, Uzmana Sorun hizmeti ve özel hesap yöneticisi ile harika destek sağlayan güvenilir bir marka olarak Kingston’ı tercih etti. Hosteur, ücretsiz değerlendirme birimleri olarak sağlanan çeşitli veri merkezi SSD'lerini sunucularında denemeye ve test etmeye karar verdi. Hosteur, Kingston Kurumsal SSD’lerin veri saklama alanını, performansı nasıl artırabileceğini ve müşterilerine sınıfının en iyisi hizmet sağlamak için kesintileri nasıl en aza indirebileceğini görmek istedi.

Hosteur’un Kingston Kurumsal ürünlerini ve hizmetlerini kullanarak müşteri tabanı büyümesini ve sınıfının en iyisi hizmeti nasıl yönettiğini keşfedin.

Örnek çalışmayı indirin

#KingstonIsWithYou

Bir Uzmana Sorun

Kingston, şu anda kullandığınız ya da kullanmayı planladığınız yapılandırmanın kuruluşunuz için doğru olup olmadığıyla ilgili bağımsız fikirler verebilir.

Kurumlar için SSD

Kurumsal SSD’lerin sizin kendi saklama ortamınıza ne gibi avantajlar getireceği ve hangi SSD’nin, yüksek rastgele okuma-yazma IOPS performansı dengesi gerektiren iş yükleriniz için uygun olduğu ile ilgili önerilerde bulunuyoruz.

Bir SSD Uzmanına Sorun

Sunucu Belleği

Sunucunuzu en iyi performans ve kapasite için yapılandırmanın avantajları hakkında öneriler sunuyoruz. Kingston’ın yapılandırma uzmanları, bellek yükseltme gereksinimlerinizi destekleyecek bilgiye ve kaynaklara sahiptir.

Bir Bellek Uzmanına Sorun

İlgili Yazılar