Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

üstte ikili kodların bulunduğu bir sunucu odasının arkasında gökyüzünde bulutlar

Kingston, veri merkezinin enerji giderlerinin %60 azalmasına nasıl yardımcı oldu

Zorluk

3D sunucu odası üzerinde uçuşan dijital resimler

Hostmein, sınıfının en iyisi hizmet kalitesini sunarken rekabetçi kalmak için sunucularına yönelik güvenilir performanslı bir çözüme ihtiyaç duydu. Doğrudan bağlı veri saklama ve yazılım tarafından tanımlanan veri saklama uygulamaları için sunucularında HDD'den veri merkezi SSD'lerine geçmek istiyorlardı. Diğer bir kritik konu da veri güvenliğiydi. Bunun neden HDD/SSD’lerinin tesislerinden fiziksel olarak zarar görmeden çıkarılamayacak olmasıydı. Bu, çoğu donanım sağlayıcısının, değiştirme gerektiğinde sunamayacağı bir hizmetti.

Çözüm

Kingston, tam bir teknik gözden geçirme yapmayı önerdi ve Bir Uzmana Sorun hizmetiyle donanımlarına uygun bir çözüm sağladı. Kingston, kendi altyapılarında test etmelerini sağlamak için kavram kanıtlama amaçlı DC500 SSD’lerini gönderdi. Kingston’ın DC500 SSD’leri şu anda kullandıkları Dell ve HP Sunucularla uyumluydu ve birlikte iyi çalıştı.

Hostmein, Kingston ile birlikte çalışarak müşterilerine gelişmiş ve güvenilir çözümler sağlayabildi ve donanım performansını artırabildi. Hostmein, yüksek RPM’li mekanik HDD’lerini Kingston DC500 SSD’lerle değiştirerek, genel sunucu toplam sahip olma maliyetini düşürdü ve çevresel girişimlerine de yardımcı olacak şekilde veri merkezi enerji giderlerini %60 oranında azalttı. Hostmein’ın müşteri SLA’larını, güvenilir yüksek performanslı bir veri saklama çözümü ile desteklemek için neden Kingston’ı seçtiğini keşfedin.

Bir Uzmana Sorun

Bir Sunucu SSD Uzmanına Sorun

Doğru çözümün planlanması, projenizin güvenlik hedeflerinin anlaşılmasını gerektirir. Kingston’ın uzmanları size yardımcı olabilir.

Bir Uzmana Sorun

İlgili Yazılar