Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Ręce piszące na klawiaturze laptopa z nałożoną ilustracją przedstawiającą chip AI i obwody układu scalonego

Czy komputery ze sztuczną inteligencją zmienią, jak pracujemy?

Komputery zoptymalizowane pod kątem sztucznej inteligencji jako narzędzie pracy

Kobieta pracująca w biurze z umieszczonym przed nią wyświetlaczem przeziernym

Dostrzegając najnowszy trend, jakim jest pojawienie się komputerów osobistych wyposażonych w sztuczną inteligencję (AI PC) – która staje się istotnym wyróżnikiem nowych urządzeń w 2024 r. – wiele organizacji może sobie zadawać pytanie, czy zmieni to nasz sposób pracy?

Dla wielu osób dyskusja o zastosowaniu tej najnowszej technologii w komputerach może wydawać się czymś trywialnym, jednak przewiduje się, do końca 2025 r. będzie korzystać z niej 40% komputerów osobistych sprzedawanych na całym świecie. Jeśli więc cykl życia Twojego komputera lub laptopa zbliża się do końca, możesz stanąć przed pewnym dylematem.

Czy potrzebuję komputera ze sztuczną inteligencją?

Na tym szybko rozwijającym się rynku organizacje muszą brać pod uwagę możliwości komputerów osobistych z funkcjami sztucznej inteligencji (AI PC) oraz to, jak mogą one pomóc w zwiększeniu produktywności, zmieniając sposób pracy użytkowników.

W tym e-booku prezentujemy opinie wiodących ekspertów w dziedzinie sztucznej inteligencji, aby odpowiedzieć na niektóre z pytań i wątpliwości, omawiając następujące zagadnienia:

  • Zalety komputerów AI PC
  • Komputery AI PC a przetwarzanie w chmurze
  • Wyzwania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa i poufności

Podajemy także przykłady praktycznych zastosowań wraz najważniejszymi wnioskami, które pomogą Ci w pełni wykorzystać tę rozwijającą się technologię!

  Pobierz e-booka

#KingstonIsWithYou

Zdjęcie Roba Maya

Rob May

Rob May jest założycielem i prezesem wykonawczym firmy ramsac. Wraz z zespołem ponad 120 konsultantów świadczy usługi i zapewnia wsparcie w dziedzinie IT i cyberbezpieczeństwa. Jest także autorem publikacji, liderem opinii i cenionym międzynarodowym prelegentem.

Zdjęcie Rafaela Blooma

Rafael Bloom

Rafael Bloom to wysokiej klasy specjalista w dziedzinie produktów technologicznych, komunikacji marketingowej i rozwoju biznesu. Jego praktyka doradcza koncentruje się na nowych wyzwaniach organizacyjnych, produktowych i komunikacyjnych, które są związane ze zmianami w technologii i prawie.

Widok z góry laptopa na ciemnym biurku z ilustracją linii obwodu drukowanego

Zapytaj eksperta

Aby wybrać odpowiednie rozwiązanie, należy poznać wymagania danego projektu i systemu. Skorzystaj ze wskazówek ekspertów firmy Kingston.

Zapytaj eksperta

Narzędzie do wyszukiwania produktów Kingston

Jeśli startujesz z firmą Kingston, wybór pamięci jest łatwy.
Ponad 35 lat doświadczeń sprawia, że Kingston ma wiedzę i zasoby, których potrzebujesz, by nie mieć wątpliwości przy wyborze pamięci.

Wyszukaj wg systemu operacyjnego/urządzenia

Aby znaleźć poszukiwane produkty firmy Kingston, wystarczy wprowadzić markę i numer modelu bądź numer katalogowy systemu komputerowego lub urządzenia cyfrowego.

Wyszukaj według numeru katalogowego

Wyszukuj według numeru katalogowego firmy Kingston, numeru katalogowego dystrybutora lub numeru katalogowego producenta.

Powiązane artykuły