Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Руки набирають текст на клавіатурі ноутбука; на зображення накладено мікросхеми ШІ та лінії друкованої плати

Чи змінять комп’ютери зі штучним інтелектом наш спосіб роботи?

Комп’ютери зі штучним інтелектом на робочому місці

Жінка, яка працює в офісі з розміщеним перед нею проєкційним дисплеєм

Оскільки комп’ютери зі штучним інтелектом є новітнім трендом у галузі штучного інтелекту й головною особливістю нових ПК у 2024 році, багато компаній задаються питанням, чи можуть вони змінити наш спосіб роботи?

Сьогодні мало кого можна здивувати розповідями про новітні технології в галузі обчислювальної техніки, але, за прогнозами, до кінця 2025 року вони становитимуть 40% світових поставок ПК. Тому, якщо життєвий цикл вашого ПК/ноутбука добігає свого кінця, ви можете опинитися перед складним вибором.

Отже, чи потрібен мені комп’ютер зі штучним інтелектом?

Оскільки ринок комп’ютерних технологій розвивається надзвичайно швидкими темпами, компаніям потрібно розглянути комп’ютери зі штучним інтелектом і дізнатись, як вони можуть підвищити продуктивність, змінивши спосіб роботи.

У цій електронній книзі ми спілкуємося з провідними експертами в галузі штучного інтелекту, щоб відповісти на деякі з цих запитань, а також обговорюємо такі теми:

  • Переваги комп’ютерів зі штучним інтелектом
  • Штучний інтелект в ПК проти хмарних обчислень
  • Проблеми безпеки та конфіденційності

Крім того, ми пропонуємо реальні приклади із життя разом із основними тезами, які допоможуть вам максимально ефективно використати цю новітню технологію!

  Завантажити електронну книгу

#KingstonIsWithYou

Фото Роба Мея

Роб Мей

Роб Мей — засновник і голова компанії Ramsac; разом із ним працює команда із 120 консультантів, які надають послуги/підтримку в галузі технологій і кібербезпеки. Він є автором публікацій, лідером думок і визнаним міжнародним спікером.

Фото Рафаеля Блума

Рафаель Блум

Протягом своєї кар’єри Рафаель займав керівні посади в галузі технологічних продуктів, маркетингових комунікацій і розвитку бізнесу. Його дорадча практика переважно стосується організаційних, продуктових і комунікаційних викликів, пов’язаних із технологічними та нормативними змінами.

top view of a laptop on a dark desk with circuit board line illustrations

Запитайте експерта

Правильний вибір рішення вимагає розуміння проєктних та системних вимог. Дозвольте експертам Kingston допомогти в цьому.

Запитайте експерта

Пошук товарів Kingston

Коли ви починаєте з Kingston, обрати пам'ятіь просто.
Маючи більш ніж 35-річний досвід, компанія Kingston має в своєму розпорядженні знанням та ресурси, необхідні для впевненого вибору пам'яті.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Просто введіть виробника та модель або номер комп'ютерної системи чи цифрового пристрою, щоб знайти потрібну вам продукцію Kingston.

Пошук за модельним номером Kingston

Шукайте за артикулом Kingston, артикулом дистриб'ютора або еквівалентним артикулом виробника.

Пов’язані публікації