Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Kingston Canvas Go! Plus microSD, bir Steam Deck konsolun kart yuvasında

Valve Steam Deck’iniz ek saklama alanı

PC oyunlarını düşündüğünüzde, aklınıza oyuncular için platformla eş anlamlı Steam gelir. Steam platformu binlerce oyuna ve indirilebilir içeriğe ev sahipliği yapıyor ancak şimdi Steam'in geliştiricisi Valve, bilgisayarınızdan uzaktayken Steam kütüphanenizden yüksek çözünürlüklü oyunlar oynamanıza izin veren el tipi oyun cihazı olan ve merakla beklenen Steam Deck'i piyasaya sürerek oynama deneyimini bir üst seviyeye taşıdı. Peki ya saklama alanı?

Steam Deck, 64GB'tan 512GB’a çok sayıda veri saklama kapasiteleri seçeneğine sahiptir. Her yükseltmenin kendine özel ekstra avantajları vardır, ancak bununla birlikte artan bir maliyet de vardır.

Steam Deck’inizdeki veri saklama alanını artırmak için ne yapabilirsiniz?

Canvas Go! Plus microSD'yi Steam Deck microSD yuvasına takan bir el

Steam oyunları kullanıcı kütüphanenizden indirileceğinden, disk tabanlı bir konsola kıyasla sistemin SSD'sinde çok miktarda veri saklama alanı kullanma eğiliminde olacaktır. Bununla birlikte, tüm modellerde, ek veri saklama kapasitesi için bir microSD yuvası bulunur ve bu da konsolunuzdaki alanı artırma esnekliğine sahip olmanızı sağlar.

Ne kadar veri saklama alanına ihtiyacınız olacak?

Bu, satın almaya karar verdiğiniz modele ve indirmek istediğiniz oyunların boyutuna bağlıdır. Kingston microSD kartları, daha küçük 16GB'dan 512 GB'a kadar çeşitli kapasitelerde sunulmaktadır. Bunu Steam Deck ile düşündüğünüzde, ne kadar büyük o kadar iyidir, değil mi?

Hafıza kartı boyutu önemli olsa da Steam Deck’iniz için hangi microSD'yi satın alacağınıza karar verirken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç değişken daha vardır:

  • Ömür boyu garanti
  • Daha hızlı yükleme için yüksek aktarma hızları
  • Yüksek dayanıklılık
  • Sağlamlık
  • Ücretsiz teknik destek

Kingston, Steam Deck’iniz için harika bir seçenek olan microSD kartlar sunmaktadır. Örneğin Canvas Go! Plus microSD kart, 170MB/s okuma ve 90MB/s* gibi yüksek hızlara, 512GB’a** varan kapasitelere sahiptir. Bu, cihazınıza büyük miktarda içerik ve oyunlar indirmek için mükemmel bir çözümdür.

Kingston microSD kartlar Steam Deck, Nintendo Switch ve microSD yuvasına sahip diğer oyun cihazları, mobil cihazlar ve tabletlerle uyumludur. Ömür boyu garanti ve ücretsiz teknik destek, size yıllarca yardımcı olacak ve tüm veri saklama gereksinimlerinize uygun çeşitli kapasitelerle oyun oynarken endişelenmenize gerek kalmayacak.

#KingstonIsWithYou

İlgili Yazılar