Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Знімок твердотільного накопичувача NV2 та модуля пам’яті виробництва Kingston, встановлених у мінікомп’ютер

Пам’ять та SSD Kingston відповідають строгим вимогам інтегратора APLIGO GmbH

Виклик

Великі обсяги клієнтських замовлень поставили перед компанією APLIGO GmbH завдання знайти відповідного постачальника модулів пам’яті та твердотільних накопичувачів, який би міг запропонувати необхідну цінність, надійність, продуктивність і підтримку під час масштабного розгортання інтегрованих систем. Їм необхідно було надати комп’ютерні системи для вирішення складних завдань, як-от проведення відеоконференцій, без погіршення умов роботи користувачів через нестачу пам’яті або низьку продуктивність накопичувача.

Рішення

Системний інтегратор APLIGO GmbH вибрав модулі пам’яті та твердотільні накопичувачі виробництва Kingston для своїх крупних проєктів, обґрунтувавши це тим, що за 35 років роботи в галузі компанія Kingston заслужила репутацію виробника високоякісної продукції, що забезпечує максимальну продуктивність, надійність, пряму персональну підтримку та відмінне співвідношення ціни та якості.

Компанія Kingston зуміла надати твердотільні накопичувачі з інтерфейсом SATA й M.2 NVMe, які відповідали вимогам APLIGO, швидко встановивши прямий контакт із технічними фахівцями компанії через службу «Запитай фахівця».

Завдяки встановленим компонентам Kingston компанії APLIGO вдалося задовольнити вимоги своїх клієнтів. Запропоновані нею комп’ютерні системи було розроблено для вирішення складних завдань у сучасних обчислювальних середовищах, що вписуються в бюджетне планування.

Дізнайтесь, як компанія APLIGO змогла задовольнити потреби в накопичувачах і модулях пам’яті для своїх систем завдяки співпраці з Kingston.

  Завантажити приклад використання

#KingstonIsWithYou

top view of a laptop on a dark desk with circuit board line illustrations

Запитайте експерта

Правильний вибір рішення вимагає розуміння проєктних та системних вимог. Дозвольте експертам Kingston допомогти в цьому.

Запитайте експерта

Пошук товарів Kingston

Разом із Kingston вибір пам'яті дуже простий.
Завдяки 35 рокам досвіду Kingston має знання та ресурси, необхідні для правильного вибору.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Щоб знайти потрібний продукт Kingston, просто введіть назву чи модельний номер комп’ютерної системи чи цифрового пристрою.

Пошук за модельним номером Kingston

Введіть модельний номер продукту Kingston

Пов’язані публікації