Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

геймер, сидячі вдома за робочим столом, грає у PVP-шутер на моніторі

Охолодження мінеральною оливою в комп’ютерних системах

Обчислювальні системі в мінеральній оливі — це тренд, який активно набирає обертів серед складальників ПК, який передбачає занурення комп’ютерних компонентів у мінеральну оливу для створення унікальної системи. Мінеральна олива діє як охолоджувальна рідина, допомагаючи відводити тепло від компонентів і підтримувати їх низьку температуру. Окрім естетичної привабливості, комп’ютерна система в мінеральній оливі має низку переваг, які роблять її привабливим варіантом для технологічних ентузіастів.

Однією з основних переваг використання мінеральної оливи в комп’ютерних системах є її охолоджувальна здатність. Олива має високу теплопровідність, тобто вона здатна відводити тепло від компонентів, а потім від себе в навколишнє повітря. Олива забезпечує стабільну продуктивність навіть за високих навантажень. Хоча мінеральна олива може випаровуватися протягом тривалого періоду часу, вона є надійним і довговічним рішенням для охолодження.

Ще однією суттєвою перевагою мінеральної оливи є зниження рівня шуму. Традиційні системи охолодження, чи то рідинні, чи то повітряні, можуть створювати підвищений рівень шуму, особливо за високих навантажень. Навпаки, мінеральна олія працює тихо, що робить її ідеальним вибором для тих, хто цінує безшумний ігровий досвід.

Вибір правильного типу оливи

Карта PCIe, занурена в оливу

Процес збирання ПК в мінеральній оливі може бути досить складним і вимагати певних технічних знань. Передусім необхідно знайти якісну мінеральну оливу, яка є безпечною для використання з електричними компонентами. Олива повинна бути без домішок, а також мати високу температуру спалаху, щоб не допустити спалахування. Існує велика кількість мінеральних олив, серед яких ви можете обрати такі типи:

  • Трансформаторна олива: це тип мінеральної оливи, який зазвичай використовується в електротехнічній промисловості для ізоляції й охолодження. Вона нетоксична і безпечна для використання з електронними компонентами.
  • Парафінова олива: цей тип оливи широко використовується в косметичних засобах і засобах особистої гігієни, і також є безпечним для використання в комп’ютерних системах. Вона нетоксична і має високу температуру спалаху.
  • Мінеральна олива з харчовим допуском: цей тип оливи використовується в харчовій промисловості та є безпечним для використання з електронними пристроями. Вона також нетоксична і має високу температуру спалаху, що робить іі безпечним варіантом для використання в комп’ютерних системах.

Важливо зауважити, що не всі мінеральні оливи підходять для комп’ютерних систем. Рекомендується вивчити асортимент і вибрати оливу, спеціально розроблену для використання з електронними пристроями. Обов’язково перевірте специфікації виробника та переконайтеся, що олива є безпечною та придатною для використання за призначенням.

Перед додаванням оливи необхідно очистити та висушити компоненти, щоб гарантувати відсутність будь-яких забруднень і вологи. Далі необхідно встановити компоненти у корпус, який заповнюється мінеральною оливою. Будьте обережні, щоб уникнути розбризкування або проливання оливи, оскільки це може призвести до пошкодження периферійних пристроїв, розміщених поза корпусом.

Однією з найбільших проблем під час використання мінеральної оливи є необхідність забезпечення постійного рівня оливи та повного занурення компонентів. Згодом олива може випаруватися або витекти, що призведе до зниження ефективності охолодження. Багато виробників комп’ютерів в мінеральній оливі використовують прозорі пластикові контейнери, щоб забезпечити повне занурення компонентів та легко контролювати рівень оливи.

Хочете проявити свої творчі здібності у збиранні комп’ютерів? Комп’ютерна система в мінеральній оливі може стати ідеальним рішенням для вас. Хоча ентузіасти використовують мінеральну оливу передусім завдяки її перевагам, ви також можете створити візуально приголомшливу систему. Прозорий корпус допоможе вам проявити винахідливість. Найпоширеніший спосіб досягти цього — створити акваріум. Так, акваріум! Тут немає нічого складного; ви можете застосувати більшість акваріумних аксесуарів і камінчиків для цього. Але, будь ласка, ніяких рибок!

Обчислювальна система в мінеральній оливі пропонує унікальну альтернативу традиційним методам охолодження. Завдяки високій теплопровідності, зниженому рівню шуму та естетичній привабливості, вона стає привабливим варіантом для технічних ентузіастів і складальників ПК, які ставлять перед собою нові та нестандартні виклики.

#KingstonIsWithYou #KingstonFURY

Пошук товарів Kingston

Разом із Kingston вибір пам'яті дуже простий.
Завдяки 35 рокам досвіду Kingston має знання та ресурси, необхідні для правильного вибору.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Щоб знайти потрібний продукт Kingston, просто введіть назву чи модельний номер комп’ютерної системи чи цифрового пристрою.

Пошук за модельним номером Kingston

Введіть модельний номер продукту Kingston

Пов’язані публікації