Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

дівчина в гарнітурі дивиться на монітор

Як почати грати на ПК: Посібник для консольних геймерів

Перехід із консолі на ПК завжди викликає певні складнощі, особливо якщо ви нічого про це не знаєте. Звичайний геймер віддає перевагу консолі, оскільки вона доступніша за ціною, надійна та надає можливість грати у відомі ігри-блокбастери. Але якщо ви мрієте про щось більше за звичайний ігровий досвід, ви можете зробити наступний крок і розглянути можливість придбання ігрового ПК. Це не зовсім інший світ, але, можливо, ви захочете отримати кілька порад, перш ніж зробити перехід.

Зібрати чи придбати?

Пам’ять Kingston FURY Beast DDR4 RGB в настільному комп’ютері

Якщо ви вирішили переходити на ПК, замисліться над таким питанням: краще зібрати або придбати геймерський ПК? Придбання ПК вочевидь є простішим рішенням, оскільки комп’ютер поставляється готовим одразу до використання. На систему поширюється гарантія, і згодом ви матиме менше приводів для занепокоєння. Якщо у вас дуже напружений спосіб життя або ви мало знаєте про те, як зібрати комп’ютерні компоненти для створення ігрової системи, купівля може стати для вас правильним рішенням.

Якщо ви комп’ютерний ентузіаст і вас цікавить складання ПК, то це, мабуть, найкращий варіант. Якщо з консоллю (до появи слота PS5 для внутрішнього SSD-накопичувача) це було практично неможливо зробити, то з ПК ви можете вибрати комбінацію компонентів, що відповідає необхідній вам продуктивності, наприклад, материнську плату, центральний процесор, графічний процесор, блок живлення, геймерську пам’ять i накопичувач. Крім того, ви можете перетворити свій комп’ютер на різноколірний і унікальний витвір мистецтва за допомогою RGB-підсвітлення.

Отже, якщо ви володієте технічними знаннями та вмієте поводитися з викруткою, складання власного ПК — це єдиний правильний шлях. Але якщо вас не цікавить досвід складання, краще купити готову комп’ютерну систему.

Використовувати контролер чи ні?

Ще одна річ, на яку слід звернути увагу, — ця зміна периферійних пристроїв у разі переходу на нову систему. Як ви знаєте, універсальним рішенням для ігрового ПК є поєднання клавіатури й миші. Клавіші можна легко перепрограмувати, і зазвичай це найкращий варіант, особливо коли ви граєте у FPS (шутери від першої особи), оскільки ви можете точніше прицілюватись і рухатись, що суттєво підвищить ваш ігровий досвід. Крім того, ви можете придбати сумісний контролер і грати звичним для вас способом. Контролери ідеально підходять для ігор, які ‘спеціально адаптовані до них, як-от FIFA або Forza. Деякі ігрові платформи, наприклад Steam, повідомлять вам, чи підходить завантажена гра для клавіатури й миші, контролера чи обох пристроїв.

Де купувати ігри?

Ігри на фізичних носіях майже не залишилися в реальному світі. Тепер, як і на вашій консолі, майже всі ігри можна завантажувати через цифрові магазини. Логічним кроком для переходу з консолі на ПК є абонемент Xbox Game Pass для ПК. Існує безліч магазинів, до яких ви можете заглянути. Найпопулярнішим магазином залишається Steam. Ви можете також знайти безліч ексклюзивних і безкоштовних ігор в Epic Games Store, а в магазині GOG придбати ігри без DRM (ігри без керування цифровими правами).

  • Steam — найвідоміший магазин, оскільки він пропонує майже всі ігри, які можуть спасти вам на думку. Steam також працює як запускач ігор і містить просту у використанні ігрову бібліотеку, яка позбавить вас зайвих стресів.
  • Epic Games Store — це новіша платформа, з меншим вибором ігор, але її перевага полягає у величезній кількості ексклюзивних ігор, які можна знайти лише в цьому магазині. Також магазин роздає своїм користувачам по одній безкоштовній грі кожен тиждень!
  • GOG також пропонує безліч ігор, і, на відміну від Steam, ви можете відкривати завантажені вами ігри незалежно від того, чи встановлено у вас запускач і чи є у вас з’єднання з Інтернетом.

Сумуєте за домівкою?

Якщо ви звикли грати на телевізорі, а не перед монітором, у вас буде така можливість! Тепер Steam має програму під назвою Steam Link. Ця програма, яку можна завантажити, сумісна з телевізорами Samsung Smart TV. Вона допоможе вам відобразити ваш ПК на телевізорі та вільно грати у свої улюблені ігри, не виходячи з вітальні. Вам знадобиться сумісний контролер, що підтримується вашим телевізором через порт Bluetooth або USB, а також платформою Steam.

Ухвалюючи рішення про перехід із консолі на ПК, необхідно розглянути низку питань, але, провівши невелике дослідження, ви зрозумієте, що все набагато простіше, ніж ви уявляли собі!

#KingstonIsWithYou #KingstonFURY

Пов’язані публікації